Novembris Napolisse (Ischia, Capri). Kas praamid ikka liiguvad regulaarselt saarte vahel? Sorgeto avalikud kuumaveeallikad rannas - novembris piisavalt soojad :)?

Mis praame puudutab siis saan aru, et suhteliselt kindlalt liiguvad ka nt novembris (pean silmas kehva ilma korral) Caremar praamid (suuremad ja aeglasemad)? Kuid selle ettevõttega ei saa nt otse Ischiast Caprisse, kuid vast saab siis mõne teise firma laevakesega?

Ja siis nagu pealkirjas välja tõin, et Sorgeto kuumaveebasseinid looduslikud (rannas), et kas need on piisavalt soojad, et neis end novembris soojendada :)?

Meie käisime seal Sorgetos vara kevadel, kui meri oli veel külm. Ega seal lebotada küll ei saanud, need alad, mis olid soojad olid ka väga väiksed, sai istuda sisuliselt tagumikuga vees. Võibolla oleneb see vee tasemest. Kuid sügisel peaks merevesi siiski ka üldiselt veel soojem olema kui varakevadel ja vast on väärtus suurem.

Igaks juhuks hoiatan, et sinna minek ja sealt pärast bussile jõudmine on päris korralik kõndimine mäest alla ja üles. Suvel käib ka mingi paat sealt, kuid kevadel see ei töötanud ja arvata võib, et novembris on sama seis. Aga seal ranna kõrval (Antica Fattoria Greca Chiarito) on ka super armas restoran, sinna läheks alati tagasi, söök oli väga hea ja vaade võrratu

1
0

Tänud vastamast sis153 :)! Palun täpsustage, mis kuu see varakevad täpselt oli? Aga praam liikus ilusti sellel perioodil Napoli vahet? Kas seal oli veel inimesi tagumikku soojendamas peale Teie :)? Saan aru, et mingid hotellid ja söögikohad on kinni väljaspool hooaega, kuid osad kohad ikka ilusti siis aastaringselt avatud?

0
0

meie käisime märtsi lõpus. Inimesi oli veel seal, kuid mitte ülemäära palju. Väga mitmed kohad olid kinni ja ka palju termalveega basseine oli kinni ning ka need nn veekeskused olid kõik suletud. Valisime endale hotelli, millel oli termal veega basseinid ja see oli super lux. Linnades ikka enamus kohti olid avatud ja restoranid ka valdavalt lahti (jutt siis Ischa saarest). Capri oli rahvast pungil. Siis käis ka praam Ischia ja Capri vahelt, kuid seda kolmel korral nädalas, suvel käib iga päev mitu korda.

Napoli ja Ischia vahel käis praam igapäevaselt. Ka Capri-Sorrento, Sorrento-Positano-Amalfi toimisid igapäevaselt ja mitu reisi päevas. Capri oli pungil rahvast. Ei töötanud Sorrento-Napoli laev, suvel see töötab.

1
0

Tänud veelkord sis153! Kas seda hotelli nime mäletate (termaalveega)?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased