NYC-st maad mööda Torontosse

Tere!

Uurisin, aga ei suutnud siit foorumist leida (vähemalt pealkirjade järgi) miskit head nõu, kuidas maad mööda soodsalt NYC-st või üle jõe New Jerseyst Torontosse sõita.

Valikus oleks meie jaoks (2 in) vist buss ja rong (kallim?), sõiduaeg 6. oktoober ja pärastlõunasel/õhtupoolsel ajal.

Autorent ei oleks ehk esmane valik, kui just keegi kindla peale kogumaksumusena palju soodsamat diili ei paku:) Ehk siis arvestades kilometraazhi, ühte suunda jmt.

Ehk on kellelgi soovitusi?

Tänud ette!

Tere, Jaan!

Mina soovitaks us.megabus.com. Ette ostes oleks odavam olnud, aga hetkel lööb Sinu poolt soovitud kuupäeval hinnaks $64.00/nägu.

Terv, M.

0
0

Tänud, Mõmm!

Ehk on kellelgi veel soovitusi?

0
0

Rong on tavaliselt kallim kui buss ja seda pole vist mõtet lootagi, et odavalt saaks New Yorgis auto rentida ja Torontos (=teises riigis) selle tagastada. Mingi Trailways of New York reklaamib, et 14 päeva ette ostes saab pileti 45 dollariga, isiklik kogemus puudub.

0
0

Vaatan, et ühe vana teema olen jätnud poolikuks. Sai tookord sõidetud hoopis sugulase autoga läbi oktoobrikuise Pennsylvania kuni Niagara joani. Imeilus loodus, Canada poolel tasub lisaks kosele ka Niagara-on- the-Lake lähedal veinimõisates peatuda. Väga hea tripp, kui alustada hommikul NY/NJ-st ja soovite õhtuks Torontosse jõuda.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased