Odav ööbimine New Yorgis

Kavas mais reis USAsse ja NYs veeta 3-4 päeva. Olen siit vaadanud sellekohast infot, mõned kohad üle vaadanud ja leidnud ka sobivat, aga ehk on kellelgi veel midagi soovitada, mõni viimase aja kogemus? Ei ole pirtsakas tingimuste suhtes, asukoht on küll oluline, üldiselt lähtun sellest, et nagunii vaid magan seal. Olen mitmeid variante kasutanud, isegi mix dormitory Dublinis oli OK. On ehk keegi coachsurfingut kasutanud?

Olen mõnda kohta chekkinud, no täitsa imeline see värk seal - üks B&B pakkumine näiteks selline, et toa hind 50$ öö, no väga tore, 3 ööd 150.-, täpsustamisel selgus, et tuleb maksta lisaks 200.- broneerimise eest + mingi poole summa väärtus 75$, seega 275+150=425$ - väga kallis just pole, kuid milleks see lollitamine! Teine juhus - Seafarer`s International House küsis esimese asjana minu krediitkaardi kõiki andmeid kaasa arvatud security code - umbes nii, et anna oma kaart esimesele ettejuhtuvale inimesele - palun kasuta, sest ma ju ei näe, kes ja kus see keegi Esther on. Siit ei saavat ma maksta, kõik käib ainult nende deski kaudu. Kel rohkem kogemusi - on see normaalne?

Jazzhostelsil on mitmeid kohti NY-s. Viimati ööbisin Jazzhostels amsterdami tänaval (seal sai valida ka kas girls dorm või mixed dorm jne) Ja kui sa neti teel broneerid, siis nad tavaliselt raha ei võta, alles kohapeal maksad tegelikult. Tõenäoliselt, kui tulemata jätad, siis võtavad raha sult maha. Aga, kui hakkadki bronnima, siis loogiline, et küsitakse andmeid sinu krediitkaardi kohta, see on Ameerika, siin ongi põhiline makse krediitkaarte kasutades.

Majutus New Yorgis, ka kodumajutus.

Tere.Kas kellelgi oleks pakkuda öömaja,põhimõtteliselt ainult ööseks magamiseks.Vahemikus 29.04–5.05. Või teab keegi soovitada odavat hotelli, või hostelit?

Sattusin sellise saidi otsa kunagi ammu kohta otsides: http://www.airbnb.com/search. Eraisikud üürivad välja tube ja voodeid. Saab väga odavaid diile kui pirtsakas pole. Couch surfing'ga saaks ka kindlasti kohti leida, aga seal peab väga paljudele hostidele kirjutama, ja vahest võib juhtuda, et host hüppab alt. Mõlemal juhul peab olema hea suhtleja.

Ise ööbisin NY-s American Dream Hostelis. Väga hea oli, otse Manhattani südames, hommikusöök hinna sees. Ilus ja puhas koht ning hind väga OK. http://www.americandreamhostel.com/ http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g60763-d504589-Reviews-American_Dream_Hostel-New_York_City_New_York.html

Hind oli siis Hostels.com kaudu midagi 40 USD per nägu per öö (2011.a kevad).