Odavad ööbimiskohad Margariital

Siin on mitmest postitusest läbi käinud see, et Margariital on väga odavaid ööbimisvõimalusi ja et isegi 1000 krooniga on seal võimalik nädalaks ajaks öömaja leida, samas ei ole keegi konkreetselt maininud ühegi hotelli nime. Endal on plaan osta ainult lennukipiletid ja omal käel soodne ööbimine leida. Mingisugust luksust taga ei aja, peaasi, et ruum oleks puhas ja voodi sees. Siiski ainult odava hinna järgi ei julge ka umbropsu hotelli võtta. On seal käinutel kellelgi soovitada mõnda konkreetset hotelli, kus ööbimine odav ja asukoht hea. Võib-olla kahte head asja korraga ei saa, aga tasub proovida.

Mina sain korraliku elamise+hommikusöögi 10 euri päev. Tunnen omanikku. Kuna oled minemas? Võin temaga yhendust võtta. Hotell on suur ja suht normaalne. Asub 4 de mayo Hotel Puerta del Sol.

Palun Trypsult infot,mil moel sinna hotelli sellise hinnaga saab!internetis pakutakse 47 USD per person per night. Ette tänulik marga6800@hotmail.com

Paluks samuti Trypsul kui võimalik minuga kontakteeruda - heilike@gmail.com Läheme kahekesi pühapäeval (17feb) Caracasesse ja sealt edasi Isla Margaritale teisipäeval (19feb) või kolmapäeval (20feb). Margarital pole veel öömaja broneerinud ja sinu pakutud variandist on raske loobuda.

soovin ka infot ööbimise kohta. minu e-mail on ; nofret@hot.ee See on tõesti hea variant.