Odavalt Amsterdami

Paluks abi, kes te orienteerute lennureitides paremini. Vaatasin EstAiri, Air Balticut ja Easyt, äkki leiab veel. Milline variant oleks soodasaim Amsterdam-Tallinn . Tänud.

http://www.kefairport.is/ lehel on Dohop otsingumootor. Andis näiteks AMS-TLL 3.jaanuaril hommikul (9.40) 2361 EEK.

Täpselt sama lend www.bookinghouse.ee lehelt 2348 EEK. Järgmiseks kolmeks päevaks algas hind 2022 EEK.

Täpselt sama lend Estonian Airi lehelt 2489 EEK, järgmised päevad 2161 EEK.

Nüansid lihtsalt selles, et Eesti Õhu lehelt ostes maksadki niipalju kui näed. Bookinghouse võtab näiteks krediitkaardiga makstes 36 EEK broneeringu kiire kinnituse tasu ja võimalikud on ka igasugused vahetuskurssidega seotud nüansid.

Mina ei hakkaks mingisuguse 100 eegu nimel ennast lolliks otsima. Tuleks see vahe 1000, võiks ehk mõelda.

To tonlist -

tänud Sulle, ise ka pole mingi penniveeretaja , lihtsalt pole ammu EÕ-ga lennanud ja mulle andis sealt mingi 248 eurise loo ühe otsa eest. See lõi nagu veits jalad alt ja kukkusin appi karjuma. Bookinghouse hind sobib hästi.

Tervist,

Tekkis huvi minna Amsterdami mõneks päevaks ja seoses sellega ka kohe mõned küsimused. Kui kellegil on omast käest kogemusi sellise tripiga siis võiks aidata ! : )

Kuna ise olen õpilane siis rahadega on seisud piiratud :(, Olen kuulnud siit ja sealt, et tasub minna bussiga riiga, sealt lennukiga amsterdami. Kas vastab tõele? Mis hinnaklassis Riia-Amsterdam lennud umbes on? Kuidas seal kohapeal hinnad külalistemajas on no nii ligikaudu, ei vaja mingisugust luksust, lihtsalt koht kus öö veeta.

Aitäh!

Amsterdamis on odav Bob`s hostel. Vist on mingi 15 eurot öö.Hommikul saad veel hommikusöögi ka.See on kohe peaväljaku juures, rongijaamast mingi 1km vast.

Moodsal ajal võib mõelda ka võimalusele lennata Ryanairiga Tallinnast Düsseldorf-Weeze lennuväljale ja sealt rongiga Amsterdami. Kui aegu klapitada võib päris soodsa paketi saada.

Mina kasutangi seda viimast varianti, et Tallinnast Düsseldorf Weeze'i lennuväljale ja sealt edasi kas bussi, rongi või autoga Amsterdami. 120 km peaks vahemaa umbes olema. Lennupilet läks mul 40 eurot edasi-tagasi.

Suvel Hollandisse

Tere!

Plaanis suvel (täpsemalt 24 juuni – 26 juuni), sõita Hollandisse, Defqon 1 festivalile mis toimub see aasta esmakordselt sellises huvitavas kohas nagu – Evenemententerrein Biddinghuizen. Siinkohal sooviks teie, kogenud reisjate soovitusi – millist varianti soovitate kui 24 juuni peatuks Amsterdamis, 25 sõidaks peopaika ja 26 tagasi Eestisse. AirBaltic näitab (Tallinn-Amsterdam-Tallinn) selliste kuupäevade puhul piletihinnaks, edasi-tagasi 200€. Eeldan,et saaks odavamalt :) Kuna sõber on tulemas Inglismaalt, kas oleks mõistlik variant lennata Inglismaale ja sealt praamiga edasi Hollandisse?

Ette tänades ja asjalike soovitusi ootama jäädes :)

Ryanairiga Tallinnast Düsseldorf-Weeze lennujaama ja sealt bussiga Amsterdami. Lennuk käsipagasiga edasi-tagasi (24.-27.juuni) praegu 94 EUR + buss edasi-tagasi 63 EUR, kokku 157 EUR. Julgen arvata, et Londoni kaudu ja praamiga minnes on maksumus per kärss ikka suurem kui 200 EUR.

Jälgi ka praegu käimasolevat Estonian Airi kampaaniat Cherry.ee-s. Võimalik, et tuleb hea pakkumine ka Amsterdami lendudele.

MihkelJ, jälgi kindlasti RyanAiri kodulehte, väga ootamatult võid peale sattuda soodsatele pakkumistele.

Osturallil pakub Wris Reisibüroo Amsterdami lennupiletit al 80 eur: http://www.wris.ee/?op=body&id=58&art=840 Ise sai ka sealt soetatud.

Tahaks odavalt Amsterdami Selline mure siis, et tahaks odavalt Amsterdami. Enda lollusest jäi pilet siin umbes kuu aega tagasi ostmata kui blue1 neid veel 77 euroga pakkus… Nüüd uuesti sihtkohta sisse lüües näen,et hind on mõnel lennul ligi 200 eurot, mõnel kõvasti üle selle…

3 juuli oleks minek… ja kohal peaksin olema enne kella seitset õhtul…

Soovitage busse või lennuliine või midagi muud odavat,

Aitähh :)

Ma ei tea..mul AirBaltic näitab soovitud kuupäeval küll algusega Riiast 97 eurost lendu ka.. ja kui sama Tallinnast panna siis tuleb 102. Kohal oled 18.35.

Üks ots? Ryanairiga Pead päev varem ära minema 02.06.11 Tallinn – 11:20 ->Düsseldorf (Weeze) – 13:00 35.99 EUR + 5 EUR (kaarditasu)=40.99 EUR + äraantava kotitasud lennujaamast bussiga Amsterdami http://www.airport-weeze.de/…msterdam.php?… Pilet 36 EUR (vaja borneerida eelenvalt netis) Kokku 77 EUR

Tänan Piret :) Airbaltic jäi kuidagi kahe silma vahele.

Amsterdam

Tere!

Ehk oskate nõu anda, kuidas reisida Eestist kõige odavamalt Amsterdami ja tagasi. Minek oleks 30 või 31 detsember ja tagasi 2.jaanuaril. Pole ise varem reisinud eriti ja ei ole asjadega kursis. Hetkeseisuga olen leidnud vaid väga kõrgeid hindasid, kuid kindlasti see hind tuleneb ka reisi kuupäevast… Kõik soovitused oodatud. Aitäh! :)

Ryanairiga Düsseldofi kaudu võib mingi sääst tekkida, aga see tähendab seiklemist. Estonian Airiga 216 eurot edasi-tagasi pole kuupäevi arvestades samuti midagi hullu.

Just vaatasin ise ka seda, et saab 216 euriga käidud. Aga leidsin veel soodsama variandi... Aitäh soovituse eest siiski. :)

Selline küsimus, et kui tõenäoline on leida Amsterdamis öömaja mõne kohaliku juures? Või kas siin on äkki eestlasi, kes elavad Amsterdamis ning saaks öömaja pakkuda? Kuna aastavahetuseks on kõik odavamad hostelid ja hotellid juba ammu kinni....

Couchsurfing, hospitalityclub ja teised sarnased võivad aidata, kui endal sihtriigis tutvusi pole.