Odavalt Küprosele

Vaid sinna, mis lennuliine kasutada? Silma jäi Chech airlines, kas vale valik?

1
23

Jah, see peaks olema odavaim variant praegu regulaarlendudest, sest Ryanair ja Easyjet ei lenda sinna, võib olla mõne tšarteriga saab odavamalt

0
0

www.bookinghouse.net . Mind on aidanud. Alati proovi ka väljasõiduga Riiast.

0
0

Umbes samal hinnatasemel on lennud Poola läbi (lot.com). Tšehhi ailines mulle aga meeldib rohkem, kuna seal on päevased lennud (mitte iga päev), Lot`s ainult sellised, kus saabud kell 2.30 öösel... Samuti on Leedus flylal.com, otselennud Larnaca'sse

0
0

Kas yheotsa pilet on t6esti yle 20 000 (eek) v6i sain millesti valesti aru?

0
0

Niipalju kui mina vaadanud olen, siis ühe suuna pilet on umbes 6000 krooni. Vaatasin www.bookinghouse.ee

0
0

Czech on hind 5000+ oleneb kui kaua ette ostad. Lennuk jõuab Larnacasse 2 ja 3 vahel öösel. Sellel ajal ühistransport ei sõida. Taksoga Nicosiasse 55-70EUR Larnacasse odavam Limassoli kallim ja Paphosesse sõiduks oleks mõtekas oodata hommikust bussi.

0
0

Odavaimad hinnad ostes otse Czech Airlinesi kodukalt:

edasi-tagasi TLL-PRG-LCA-PRG-TLL 5446 EEK üks suund TLL-PRG-LCA 5293 EEK üks suund LCA-PRG-TLL 6119 EEK

0
0

Oleneb millal täpselt lennata tahad. Estravelshopi ja bookinghouse järgi saab järgmise aasta alguses ka u 4000 eeguga sinna lennata.

0
0

kissmyjazz kirjutas valet infot veidi. EasyJet lendab küll Küprosele, Paphose lennujaama nimelt ja seda London Gatwickist. Nii, et Estonian Airiga või EasyJetiga koos kombineerides võib ühe otsa saada isegi ainult u 2500 eest...ainult see nõuab Londonis ööbimist.

0
0

Airbaltic Riia- Istanbuli (soodusajal 1 ots ka vaid 50 euri). Tihti on pilet isegi expedia.com s odavam kui Airbalticu kodukal.

Istanbulist làheb mitmeid lende P6hja-Kyprosele, sealt edasi v6ib tervet saart kylastada. Edasi tagasi maksin Istanbulist 120 YTL ehk ligikaudu 60 eurot.

Seega budget missugune! . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

0
0

Ah unustasin, Riiast s6idab Turkish Airlines ka, hind alati ca 200 euri edasi tagasi. Saab k6vasti syya! :D . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

0
0

Tere Traini, üritsain seda RIX-LCA lendu leida Turkish Airlinesi lehelt, kuid edutult. Seal ei ole LCA lennujaama valikus antud, kas ma teen midagi valesti?

0
0

Muidugi teed valesti sai ju öeldud, et Istanbulist lendab lennuk okupeeritud poolele, ehk Ercani (ECN) aga Turkish ei lenda vist ise vaid lendavad mitmed teised nagu Atlasjet Anadolujet.

0
0

Arvan, et vb pead eraldi piletid ostma. Ostad Riia-Ist otsa ja siis eraldi teise lennu. Lisaks Tyrgi 6hule on olemas ka Atlasjet - www.atlasjet.com , vàga normaalne Tyrgi lennufirma, mis s6idab ka IST-ECN.Ma ise ostsin Pegasusega,aga see làheb teisest lennujaamast, see ei ole m6tekas, kui Riiast otse tuled. Et soodsat piletiti saada pead arvatavasti ikka Kyprose Tyrgi poolele s6itma (ECN), mitte LCAsse.

0
0

Air Baltic on parim lahendus üldse! Riia - Ateena - Larnaca. Umbes 2800.- eeku peaks minema. Kui õnnestub odavam variant kusagilt välja otsida, siis kindlasti jagage infot.

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased