Odavalt Malagasse või Valenciasse?

Kuidas hankida võimalikult odavalt lennupileteid Valenciasse või Malagasse? Tean, et paari pügala võrra odavamaks saab juba siis, kui osta aegsasti mitu kuud varem. Aga milliseid lennufirmasid jälgida ja mis linnade kaudu minna, sest ilmselt tuleb ette võtta ümberistumistega lend. Ja kuidas on kohapeal villade rentimisega? Kas on mõtet? Kui kallid ja kui mõnusad nad on? Ja muidu võib soovitada veel mõnda toredat ja hästi palavat kohta kuhu järgmises juunis mitmeks nädalaks liikuda:)

Plaanid reisi järgmiseks suveks? Mugavam viis on Estonian Airi otselend Madriidi või Barcelonasse. Sealt siis edasi.

0
0

"Ja muidu võib soovitada veel mõnda toredat ja hästi palavat kohta kuhu järgmises juunis mitmeks nädalaks liikuda:)" Bagdad, Iraak. Vaheldusrikas ja põrgulikult kuum.

0
0

Estonian Air ei lenda Madridi, ainult Barcelonasse.

Võib lennata Tallinnast Barcelonasse ja sealt TGV-ga Madridi ning Malagasse, aga TGV pilet on päris kallis, kuigi 300 km/h rongiga kihutada on ju kogemus omaette. Kas TGV Valenciasse käib, ei oska öelda.

Kuni Easyjet Tallinnast Berliini lendab, on kõige mõistlikum lennata just Tallinnast Berliini ja siis Berliinist Malagasse. Ööbimine Berliinis tuleb ainult korraldada. Kui Easyjet ega keegi enam Tallinnast Berliini ei lenda, siis võib lennata Berliini näiteks AirBalticuga Riiast, või siis Easyjetiga Londonisse ja Londonist Malagasse.

Villasid ja apartemente renditakse siin (ma ise elan Andaluusias) nii et tapab, odavamaid, kallimaid, uhkemaid, vähem uhkemaid. Puhkusele tulijalt küsitakse "lühiajarenti", mis on alates 300-400 eurot nädal. Ülempiiri on raske öelda. Google aitab: http://www.google.es/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&channel=s&hl=et&q=andalusia+villa+rental+short+term&meta=&btnG=Google+otsing

Või otsi mingite teiste sõnadega.

Rendi auto, et saaksid palju ringi sõita. Ja villa või korter rendi Malagast ida pool, on tunduvalt ilusam ja veidi odavam. Näiteks Nerjas, kus ma praegu elan. Imeilus pueblo blanco, ja selliseid on siin ümbruses palju-palju.

Soovitan nii palju kui võimalik ringi sõita. Granada, Sevilla, Nerja, Antequera, Ronda, pueblos blancos, kaugematest punktidest Cadiz ja Cabo de Gata. Härjavõitlus, flamenco etc.

Juunis on siin suhteliselt palav, 35C ja üle päeval, päike lõõskab. Mõnus, ühesõnaga :)

Edu!

0
0

Endal samad mõtted järgmiseks suveks teemaalgatajaga. Sihtkohaks sai valitud Costa Blanca ehk siis Alicante ja Murcia ümbruskond. Minek kaheks nädalaks. Plaan on minna CSA-ga Madriidi ja sealt rendiautoga rannikule. Lennufirmadest tuleks kõige odavam mõni odavlennufirma, kuid endal plaan minna CSA-ga. Saab ehk lennu ajal ka einet ning ei pea pagasi eest lisatasu maksma ning ümberistumisel kottidega jagelema. CSA pakub Madriidi üsna head hinda ning sobivaid kellaaegu - lõunaks kohale ja tagasisõit samuti lõuna ajal. Odavaim pilet hetkel ca 4000 kr edasi-tagasi. Villa (ehk meie mõistes ridaelamu boks) sai bronnitud Torreviejasse läbi veebisaidi villarenters.com Pole enne kasutanud, aga valik oli suur ja veebisait tundus suht usaldusväärne. Eks näis. Korterite hinnad suveks algasid üldiselt ca 3500 kr nädala kohta, enda välja valitud elamine oli ca 5000 kr nädal (villa, max 6 inimest, AC jne).

0
0

Meie lendasime Estonian Airiga Barcelonasse ning sealt edasi Clickairiga Malagasse. Lennupiletid läksid kokku umbes 4000 EEKi. Pisut varasema ostu korral oleks saanud soodsamalt. www.clickair.com lehel saad valida nii lennu kui ka istekohad.

Apartmendi leidsime www.ownersdirect.co.uk lehelt. Samas on ka suur valik villasid. Hea asukohaga väiksemad villad broneeritakse juba varakult. Toodud veebilehel on tõepoolest vägagi korralikud villad ja apartmendid. Loomulikult saab kõvasti odavamalt läbi, kui oled valmis näiteks konditsioneerist loobuma.

Meie valitud apartment asus umbes 30km Malagast läänepool. Valiku määrast eelkõige keskne asukoht väljasõitudeks s.t. tahtsime jõuda nii Gibraltarile kui ka Granadasse. Üldiselt on Hispaania lõunarannikul väga palju vaadata ning ühest reisist selleks kindlasti ei piisa.

0
0

Ma ei otsinud eirti midagi. Üsna selge, et kui sa tahad Tallinnast kuhugi saada ja see koht on Easyjeti lennuplaanis, siis nii on ka kõige odavam. seekord siis läbi Londoni ja maksis Malagasse ja tagasi alla 3000 krooni. 2800 oli vist. Valenciaga oleks ma arvan see Barrcelona variant ok, eelmine aasta sai mindud Barcasse ja sealt autoga tehtu -Valenci-madrid-Andorr ja tagasi Barca trip. Seekord siis andalucia on kavas. Au tuleb anda Lõuna-Hispaaniale. Pole nii odavaid rendiautosi ennem näinud. St autod on samad head aga hinnad on enneolematud. Kaugelt üel 50% nt odavam kui Põhja-Hispaaniast laenutades. Maagiline!

0
0

Hei, Helsingist läheb Air Finlandiga otselend Malagasse. Üheotsa pileti hinnad on hetkel alates 139.- euri. Nii et edasi-tagasi tuleb u 4000 ja natuke peale, vähemalt ei pea ümberistumistega tegelema. Ise lähen koos sõbrantsiga Novembris, plaanis pikemaks ajaks sinna jääda, nii et kui kellelgi odavat korterit üürida on, siis andke teada;)

0
0

RaiAramis, ühesõnaga, elagu majanduskriis, võimaldab jõukatel eestlastel odavalt hakkama saada;)

0
0

Tegin just päringu Easyjet´i (Estair) Tallinn - Malaga edasi/tagasi ja hind on 8800.- Huvitav kuidas sul 2800.- oli ?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased