trip-krainetrip-ukraine-dark
Odavat aga head majutust 10le inimesele Poolas, Krakowis

Tervist!

On siis plaan minna järgmisel suvel Krakowi linna kokku oleks reisi pikkus kaks nädalat. Sooviks mingit odavat aga head hostelit. Hind võiks jääda kuni 200kr öö. Kaks ööd saab ööbitud Leedus, sellega on juba arvestatud.

Tänud ette.

http://www.dom-patria.com.pl/english.php

Ööbisime ise seal küll paar aastat tagasi, selle põhjal julgen soovitada. Tervitades

nõuab kahe asja ostmist: üks on odav ja teine on hea

Paar ööd olen olnud järgmises kohas... http://www.hotelprokocim.pl/

Eks vaata ise hinnakirja ja otsusta, kas sobib. Geograafiliselt oli meile ideaalne ja hind väga sobiv.

Sobivad ka väga hästi hostelid.

Hea all ma mõtlesin seda, et väga peldikud poleksid. WC võib olla üldkasutatav.

Äitäh vastanutele. Esimene ja teine variant olid mõlemad head.

Ise käisin mõned aastad tagasi mööda Euroopat reisil, bussiga. Plaan oli näha palju vähese rahaga, mistõttu sai ka majutuse hindasid vaadatud. Soodsaimad variandid tulidki välja hostelides ööbides. Poolas sai korraliku, puhta ja ühisköögi ja -WC'ga majutuse (pealinnas) ca 70 kr/in. Kusjuures kesklinnas. Pole paha!

Oleksin väga tänulik,kui keegi riputaks välja aadressid ,kustkohast Poolas majutust võiks tellida.Mind huvitab just piirkond Leedu-Poola piirist suunaga Varssavi peale.Võib ka suund:L-P piir-Byalistok-Varssavi.Pole enne oma autoga Euroopas käinud ja nüüd reisi planeerides kipub öine aeg sattuma just eelpoolmainitud piirkonda.Ette tänades.

Aga palun... http://meteor.turystyka.pl/polonia-augustow,augustow.html Tegemist on ühe imeliku urkaga Augustowis, kus olen ööbinud põhjusel, et kõik ülejäänud hotellid olid täis :) Hoopis meeldivam oli telkida Wigry rahvuspargis ühe imetlusväärse kloostri kõrval kämpingus. See asub Suwalkist ca 15km idas.

Aga tulles tagasi teema juurde, keegi oskab äkki soovitada puhast ja korralikku ühisköögi ja WC-ga hostelit Krakowis?

Olen Krakowi kodulehelt vaadanud, aga neid on seal väga väga palju. Ning hostelite hinnaklassid jäävad umbes samale tasemele kui siin pakutud hotellide omad. . . . Trip.ee lisas postitusele suurtähed! Järgmine vigane postitus kustutatakse!

Tervist!

Proovime siis uuesti. Äkki keegi oskab veel soovitada hotelle, kus ööbida Krakowis. Hostelid sobivad ka. Võiks olla suhteliselt ligidal kesklinnale, 1-3km, ning ühisvets ja ühisköök on täiesti okei!

Ma arvan, et eks sa pead ikka vist ise kohale minema. Ei saa sind siin keegi aidata.