Odavlennud Marokosse.

Teab keegi kas mõni Eesti reisikorraldaja teeb ka otselende Marokosse? Eelmisel talve /kevad hooajal ei märganud kedagi...

1
23

Toptours tegi...

0
0

Kahjuks ei ole jah, kes teeks otselendu Marokosse. On uus reisibüroo, kes hakkas korraldama Marokosse reise, küll vahemaandumistega aga kindel. Olin ise ühenduses, kuna lähen nüüd 1 novembril 12 päevaks abikaasaga ja sõbrannaga. Reisibüroo nimi on Tamonte Reisid. Kui otse juhatajaga suhelda siis saab palju infot ja oma küsimustele vastust.

0
0

käisin ise just novembri lõpp Maroccos..rootsi reisibyroo kaudu,otselend ja maksis koos jokker majutusega 1800 sek i..kurss on u 1.36..:) rootsi minemise vaev ainult. ja nyyd veebruaris lähme uuesti sama reisibyroo kaudu. www.apollo.se .klikkida sista minute ja lööb tabeli ette.leht on rootsi keeles.aga suht arusaadav.

0
0

Võite üritada sõita Hispaania kaudu iseseisvalt. Kas lennukiga või isegi praamiga Lõuna-Hispaaniast kui aega on. KUi aega pole, siis reisihte on nii palju, et alati leiab mingi muu sarnase sihtkoha, kuhu pääseb võibolla mugavamalt. Aafrikasse on palju suhteliselt odavaid lende minemas Pariisist, sest seal elab palju aafriklasi, kes sõidavad kodumaa vahet.

0
0

Kas oskad öelda, mis Rootsi firma kaudu käisid ning plaanid uuesti minna?

0
0

Jennys112, www.apollo.se on ju piisavalt selgelt kirjas.

0
0
  1. veebruariks pilet olemas, niiet varsti, varsti. Need Apollo lennud on tavaliselt hommikul vara u 07.30.
    Siis oleme öösel tavaliselt Arlandal passinud. Hea, soe, mugav, natuke napsu ja head kaaslased. Ja ongi hommik käes :)
0
0

Kas seal on veebruaris piisavalt soe, päevitamiseks ja ujumiseks?

0
0

Ja Soome teeb ju k Marokosse otselende, nt. Tjäreborg.

0
0

Aries, Maroko on suur, eriti palju on sel pikkust põhja-lõuna suunal. Lõunas on väga soe, põhjas veidi jahe.

0
0

Agadir...nhh eks seal ikka ookeanis kylm ujuda. Päeval seal hetkel +17 ja peale lõunat ikka jahedam ja õhtuks mingi jope või pusa selga. Veebruaris u +21 heal juhul( vesi ikka kylm). Päevitada ikka saab. Novembri lõpus sai ikka korralikult päikest, kuigi se polnud me eesmärk. Ise alustame Agadirist ja liigume sisemaaale rohkem ja allapoole. Vaatame, kus ööbime. Tjäreborgiga käisin Madeiral kunagi. Ei jäänud selle firmaga rahule, koguaeg mingi jama ja lennuk katki ja hilinemised, aga reis sai tehtud ja lahe oli:) Apolloga juba aastaid lennanud, olen väga rahul ja kõik väga korralik:) Ja kes esimest x kasutab apollot, siis eksida pole võimalik, igalpool tüdrukud Apollo siltidega näitavad,kuhu minna jne :)

0
0

Ja nyyd järgmine minek 5. veebruar (pilet olemas ja jälle 1800 seki).

0
0

Olen kah Tjäreborgiga käinud ja lähen aprilli alguses uuesti. Mina selle korraldajaga alati rahul olnud. Kui lennuk katki, siis syydi vast ikka nt. Finnairi lomalennot, kelle sama lendu kasutavad erinevad reisifirmad - Aurinkomatkat samuti :) Väljumine on varahommikul Helsinkist. Ise olen teinud sedasi, et eelmisel 6htul Tallinkiga yle + ööbimine laevas, hommikul taksoga lennuväljale. Tagasi Helsinkist Tallinna olen tulnud viimase (öise) Finnairi lennuga. Tjäreborgil on viimase hetke pakkumised Agadiri hinnaklassist 300-400 eurot, nii et t6eliselt soodne!

0
0

Kas õnnestub maksmine kui kontaktisiku andmete all on valikud sweden,finland jms ? Kinnituse saadavad meilile ja piletid saab lennujaamast enne reisi ? Suur tänu abi eest kes vastavad !

0
0

..olen maksnud tavaliselt rootsis otse panka. Enne votan apollost paberi,kuhu ja mis maksan, peale maksmist saan pangast paberi,selle paberiga apollosse tagasi ja saan vastu reisipaberid ,mis vahetan Arlanda lennujaamas lennukipileti vastu. ja ongi koik. neti kaudu maksmist ma ei tea. aga lahen jalle rootsi paari paeva parast ja voin uurida.

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased