trip-krainetrip-ukraine-dark
Odavlennufirmadega Austraaliasse

Tallinn - London (Stansted) - Kuala Lumpur (Malaisia) - Brisbane (Austraalia)

Minek November 2009

Tallinnast EasyJetiga Inglismaale - hind ca 600 eek per nägu Inglismaalt Malaisiasse Airasiaga - hind ca 3 315 eek per nägu

Malaisias paar ööd hotellis olla ja uudistada linna. Alla aasta vanas hotellis ööbides tuli praegu bronnides 2 öö eest 2 inimesele maksta ca 600 eek. Heotell on kohe odavlennu terminali juures kui ka kesklinnas - http://tunehotels.com/ Malaisias pidi ka väga odavad hinnad olema, et ala 30 eek'i eest saad kõhu täis ja transport ka suht normaalse hinnaga.

Sealt edasi siis Austraaliasse Airasiaga - hind ca 1 870 eek per nägu. KOKKU läheksid lennupiletid maksma ca 5 785 eek ja Airasia lendudel on tellitud ka söögid ja pagas 20kg.

Malaisias mõtlesin peatuse teha seepärast, et kui tõesti peaksid Airasia lennud hilinema nagu odavlennufirmadega tavaliselt juhtub siis ei pea järgmisele lennule kiirustama või üldse ümber bronnima - kui seda muidugi teha saab.

On kellegil sarnast trippi ees olnud või kogemust Airasiaga? Kõik kommentaarid oleksid teretulnud - nii positiivsed kui negatiivsed.

Hetkel mõtlen kül, et võiks minna odavlennufirmaga ja raha kokku hoida aga kui kellegil on mõjuvaid argumente vastupidise suhtes siis tahaks neist meeleldi kuulda, et teha siis lõplik otsus.

Tänud ette!

on see ühe suuna või edasi-tagasi hind?

Hei-hei :)

Meil on üpris sarnane plaan ja hakkame alles uurima, kuidas soodsalt saada. Sinu väljapakutu tundub tegelikult väga soodne ja huvitav pakkumine.

Kui midagi sama asjalikku leian, siis annan ka teada.

Andke jah teada. Mul on endal praktiliselt sama plaan (TLL-LON-KL-Perth ja tagasi) dets 09 - jaan 10. Pileteid ostan arvatavasti alles septembris. Minu tagasihoidliku teemaga tutvumise järel tundub see olevat kõige odavam variant. Võimalik, et kusagilt õnnestub mõne pakkumise kaudu parem hind saada. Samas minu jaoks on üheks suureks plussiks see, et ma saan nii paar päeva Malaisias veeta.

To kopsy üks suund.

Kui aga tahta odavalt pileteid, siis tuleb ikka mitu kuud varem ära osta, sest vahetult enne reisi hinnad ikka hoopis kõrgemad.

Tegelikult oli seal ka see, et Perthi lendamine oli novembri paiku ikak suht 1000 krooni odavam kui melbourne või brisbane. Aga eks need ole ikka riigi eri otsad ka, kuhu keegi tahab.

Ennem eraldi teema lisamist, ma prooviksin siin täpsustust saada Airaisia kohta. Nimelt broneerisime juba kevadel piletid läbi Kuala Lumpuri Austraaliasse, kuid nüüd kuu aega tagasi tuli teade, et lennuaega on muudetud ja seda nii, et London-Kuala Lumpur ja Kuala Lumpur- Perth lendude vahe jäi 3 tundi. Ja küsimus ongi selline, et kas kellegil on kogemust nimetatud lennufirmaga ning kuidas püsivad selle lennud graafikus - just see viimane ongi oluline. Kui neil on kombeks tihti hilineda või on graafikud nii kuidas juhtub, siis oleks tõenäoliselt mõttekam piletid vahetada (kuigi sellisel juhul jääks ka eelneva kahe lennu vaheline aeg napiks)? . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja palub tulevikus postitajal endal teha vältimaks postituse kustumist!

Mul samuti plaan minna, kuid septembris. Uurisin sama marsruuti ja plaan nüüd piletid ära osta. Kuid kas keegi teab kuidas see läbi neti pileti ostmine käib? Kas tuleb teha virtuaalkaart vms?

Üldjuhul netist otsmisel soovitakse sinu krediitkaardi andmeid kui muud makseviisid pole võimalikud. kaadriomanik kaardinumber kaardi kehtivuaeg kaardi tagaküljel olev kolmekohaline kood

Kuid kui osta neti kaudu kõik need piletid nüüd eraldi, kas seal lisanduvad veel mingid maksud peale selle summa mis kodulehel märgitud, mis koheselt maksta tuleb? Ja kuidas selle pagasiga on, tuleb igas lennujaamas jälle kätte võtta ja uuele lennule checkida, kas ajaga kiireks ei lähe nii?

Lisatasusid rohkem ei ilmu (tingimusel, et sa pagasireeglitest kinni pead - kui oled ostnud ühe koti, mingi kaaluga, siis lähedki ühe kotiga, mis täpselt nii palju kaalub). Kotte pead lendude vahel tõesti ise edasi-tagasi vedama. Piletid pead ostma ajavaruga, et saaksid ikkagi kotid liigutatud.

Kas kolme tunnine vahe võib jääda liiga lühikeseks?

Tundub, et odavlennuga minemine täitsa OK. Vähemalt keegi ei ole siiani kategooriliselt vastupidist väitnud. Pigem tundub, et paljud lendavad neid kasutades. Mind teeb veidi murelikuks, et AirAsia kasutab Airbus lennukeid pikematel lendudel - just neidsamu lennukeid, mis viimasel ajal alla kukkunud on... :)

Palju sul see pilet kokku maksma läheb? Ja kas bronnimisel siis koheselt midagi maksma ei pea?

Vaata selle teema esimest postitust - seal kõik hinnad kirjas.

Lennupileteid ei saa nö bronnida. Kohe tuleb ikka ära maksta.

Plaanin umbes sama asja novembris, ainult et lendan Malaisiast Melbourne'i. Eriti meeldib see mõte, et saab paar päeva Kuala Lumpuris veeta. Vaatasin, et tagasi see lend Kuala Lumpurist tuleb nii, et öö tuleb Stanstedi lennujaamas sitsida või hotelli minna. On lennujaamas ööbimisega kellelgi kogemusi?

Mina olen Stanstedis veetnud öö, suht ebamugav, aga saab hakkama küll. Seal paljud inimesed olid madratsid kaasa võtnud.

Tere,

Mul endalgi plaan sõbraga sinna maale lennata. Plaan on Sept keskel. Hetkel ootame viisat, siis saab lennupiletitega tegelema hakata. Aga äkki oskad öelda, kust leidsid sellise hinnaga piletid. Siiani mis ma põgusalt vaadanud olen, siis odavaim on edasi -tagasi ca 16k (ka seda EJ londoni asja sai uuritud)

Tänud ette!

Ise valisin omale sept. 18-21 (Tallinn-London-Kuala Lumpur-Perth(Melbourne ja Brisbane sama hinnaklass)).Yks ots, k6ik piletid, tuli kokku ~6000.-.

Tallinn - London lennuks valisin www.easyjet.com London - KL , KL - Perth lennuks sai valitud www.airasia.com

18 sept londonis, 19 sept london - KL, 21 sept lendab siis Perthi. ca. 30 tundi pean Kuala Lumpuris aega surnuks l66ma.

Kasutasin avaposti juhendina.

AirAsia London-KL on jätkuvalt väga soodne kuni aprillini 2010(va. dets. kindlasti) alates 248 GBP (4500 EEK)edasi-tagasi, septembris ilmselt kõige odavamaid hindu enam pole.

Nomnom jõudis minust juba ette vastamisega ehk siis Easyjet ja AirAsia.