Ööbimine Berliinis

Kas keegi oskab soovitada mõnda soodsat ja normaalset ööbimiskohta Berliinis. Sooviksime ööbida kaheses toas. Kas keegi on nõus jagama oma kogemusi hotellide või mõne muu majutuse kohta.

Kirjuta berliin@t-online.de ja küsi täpsemalt. Majutus Berliini idaosas elava eestlase korteris, hind kahele oli vist 35€/öö. Ise järele proovitud, igati OK! Metroo+buss kesklinnast Alexanderplatzilt ca 35 minutit.

...võimalus ööbida noortehostelis.Voodikoht alates 7 eurost. www.hostels.com Hiljuti kasutasime. Head otsimist.

Accor avab augustis (alates 8. august) uue Etapi Alexanderplatzi vahetus läheduses, hinnad alates 53 eurost toa eest. Tasuta vihvi pealekauba. Seega hää võimalus ööbida uhiuues moodsas hotellis mõistliku hinnaga. Ise oleme olnud Etapis Potsdamer Platz, mis on ka suhteliselt hea asukohaga. Silma www.accorhotels.com või otse www.etaphotel.com/gb/hotel-5513-etap-hotel-etap-hotel-berlin-alexanderplatz/index.shtml#

Soovitan soojalt kasutada priceline.com teenuseid. Ise ööbisin kesklinna Maritimis puhta muidu.

ise olin eelmisel suvel perega siin: http://www.fewo-direkt.de/ferienwohnung-ferienhaus/p511018 Mahub ka kolmekesi ööbima ja koht super, tegu on kööktoaga eramaja alumisel korrusel, kus kõik vajalik olemas - telekas, nett, potid-pannid, külmik, maitseained, käterätid, voodipesu, omaette aed ja terrass, WC, dushiruum ja omaette sissekäik. Väga sõbralik pererahvas, S-Bahni peatus kah sealsamas lähedal, saab rongiga otse Alexile sõita. Kahjuks terve augustikuu juba broneeritud, aga igal juhul soovitan kasutada www.fewo-direkt.de, www.ferienwohnungen.de, www.ferienundwohnen.de.

Me ööbisime selles ja kõik oli eriti odav. Meie kaheinimese tuba oli suurem kui minu elutuba. Kõik oli hullult puhas ja mugav. Sinna saada oli lihtne ja üleüldse mulle hullult meeldis:) Tol hetkel oli koridorides küll remont, aga ma arvan, et enam ei ole.

Edu.

Hosteleid ei ole väga mõtet vaadata kui ei taha just kümneses toas ööbida. Private 2-ne tuba hostelis võib olla sama hinnaga mis hotellis aga kvaliteet on viletsam. Hostelites arvestatakse hinda näopealt aga hotellides toa eest, seda tasub tähele panna. Üleüldse ei vii see kuhugi kui niimoodi konkreetsete hotellide kohta soovitusi korjata, eri kuupäevadel võib saadavus ja hinnad täiesti erineda. Teine asi on selles, et broneerides mõne portaali, nt. booking.com kaudu võid saada hinna oluliselt odavama kui otse hotellist. Käisin just hiljuti Hamburgis ja seal sain booking.com kaudu *** hotelli 2-se toa kesklinnas 53€ samas kui hotellis kohapeal algasid hinnad 69€-st. Hostel ei oleks oluliselt odavam tulnud, 2-ses toas nägu 20-25€ ikka maksab.

Ööbimine Berliinis - https://www.booking.com/city/de/berlin.et.html Bookingul peaks olema ju ka hinnagarantii. Kui suudad tõestada, et kuskilt saab odavamalt samadel tingimustel, siis saad vahe tagasi.