Ööbimine Poolast läbisôidul

Kas keegi teab kusagil Poola-kandis soovitada sobilikku ööbimiskohta autoga Eestist Brüsselisse sôidul? Kuidas oleks kôige parem reisi jagada, et ühe ööbimisega ära sôita? Tänud ette vastajatele.

Olen ka ise seda marsruuti augustis sõitmas.

Esmalt püüa enda kogemuse põhjalt arvutada, kui kaugele oled võimeline ühe jutiga sõitma. Brüsseli ots on ca 2300 km, kuna aga esimene ots on aeglasevõitu, teine pool aga kiirteed, siis saab seal kiiremini edasi, nõnda et soovitav on planeerida I päev 1000 km + 1300 km, mõlemal päeval seega 12-13 h sõitu.

Tallinnast minnes oleks sellisel juhul mõistlik planeerida ööbimist pärast Varssavit Lowiczi kanti. Sealsete majutuste nimekiri on siin: http://www.um.lowicz.pl/serwis/index.php?id=9&send=go&name=&id_kat=12&miasto= endale jäi sealt silma kohe maantee kõrval asuv Zajazd Lowicki, tuba 100-200 zlotti. Üldiselt on aga Poolas maangtee ääres hotelle piisavalt, vali milline tahad.

Tere! Kui keegi teab nimetada soodsaid motelle või kämpinguid Rzeszowi kandis, oleksin väga tänulik! Pole Poolast autoga varem läbi sõitnud; kas on nii nagu mõned reisimehed väidavad, et motelle teede ääres üsna tihti!? Kas ööbimine Poolas teeäärsetes motellides ja auto parkimine motelli juures on ohutu?

Peaks olema soodne aga korralik hotell Rzeszowi linnapiiril linnast välja sõites (lõuna poole) paremal pool, teeviit näitab "Horizont" 2km , või midagi sellist. Endal plaanis seal peatuda reedel 14.08, hind 700 neljale .Eelmisel aastal sattusime kohta, kus kaks kahest tuba maksid 600EEK (enne linnast väljasõitu vasakul pool), aga eelistaks midagi muud seekord, see oli mingi kooli ühikas, mis suvel motellina, toad üsna räpased ja voodid väga ära vajunud. Fuajee ja koridorid olid väga OK , nii et tuppa sisse astudes oli pisike ehmatus, aga uni oli siiski magus.

http://www.hotel-gorski.net/ on väga korralik ööbimiskoht. Soodsa hinnaga, tasuta nett ja rikkaliku hommikusöögiga. Päeval või õhtul iseseisvalt süües tuleb arvestada, et praed on hiiglaslikud. Maksta saab kaardiga. Varssavist umbes 100 km edasi. Pikendab teekonda 100 km võrra, aga tuhandete kilomeetrite läbimise korral on see olematu. Valvurid jalutavad ööpäev läbi ümber hotelli ja parkla. Bensukas on ka kohe kõrval.

Nt. Tallinnast tuleks väljuda varahommikul.

Kas keegi oskab soovitada mingisuguseid ööbimisvõimalusi Zamosci kandis?

Miks peatuskoha etteplaneerimine tänamatu ülessanne on? Läbin Poolat aastas paar korda edasi tagasi ja broneerin tavaliselt hotellid mitu pool aastat ette ära. Siis saab päris hea hinna.
Booking.com näitas Zamoscis vaid ühte hotelli kuid Lublinis on neid juba rohkem. Vaata booking.com`ist ise järgi.

Ukraina piir on tänamatu, sellepärast.

ööbimiseks 98 km siitpoolt enne Varssavit trassi ääres mõnusat majutuspaika GOSPODA ZA MIEDZA. Mõned meetrid teelt alla keerata, turvaline parkla. Härra Miedza räägib hästi vene,inglise keelt ja pisut saksat. Koduleht: http://gospodazamiedza.ovh.org/ /> Maja asub tee ääres, samas kõrval bensiinijaam 24 h. Mõnus kahekorruseline hubane majake. Üleval numbritoad, all koduste söökidega ja kohaliku lahtise õllega söögituba. Varajastele lahkujatele tuuakse ülesse söögituppa hommikusöök.

Varrasvist mingit odavat hotelli keegi tead äkki?

on odav? Vaata booking.com Ühe koha hinnad hakkavad seal üheksast eurost.

Aramis, Atos, Portos -- asuvad kõrvuti, suht Lasnamäe paneelikad näevad välja. :-) Ei ole päris kesklinnas kuid kui vajad vaid ööseks voodit ja õhtuks/hommikuks sooja dušši, siis täiesti arvestatav valik ning julgen soovitada. Päris palju raha jääb rahakotti/krediitkaardile alles võrreldes mõne teise kohaga. Plussiks on ka suur valvega parkla kohe hotelli kõrval.

Täpsema info leiad ja broneerida saad booking.com kaudu näiteks.

Tänud, booking.comi ei teadnudki..

Soodne öömaja Poolas

Leierdatud teema kuid viimased postitused on juba üpris vanad (aasta ja nii), ehk on värskemat inffi...

Detsembri teises pooles, olen autoga (pere)teel Brüsselisse, siiani oleme 2 juhiga sõites Poolas vaid tankimiseks peatunud, nüüd vajaksin mõistliku hinnaga ööbimiskohta. Kõik soovitused teretulnud. Koht ise võiks olla põhitrassi (Varssavi-Berliin uus kiirtee) lähedal ning u 100 km Varssavist, ükskõik kummale poole.

Kui huvi võin jagada kogemusi oma 3 aasta tripist lõuna-Prantsusmaale (autoga, 2 juhti, marsruut Tln-Varssavi-Brüss-Lux-Nice)

Autoga Brüsselisse, tahaks vahepeal puhata...

Soodne öömaja

Poolas

Leierdatud teema kuid viimased postitused on pea 2 aastat vanad seega – ehk on kellegil värskemat inffi…

Detsembri teises pooles, olen autoga (pere)teel Brüsselisse, siiani oleme 2 juhiga sõites Poolas vaid tankimiseks peatunud, selleks korraks vajaksin mõõduka (siis pigem odavamapoolse) hinnaga ööbimiskohta. Kõik soovitused teretulnud. Koht ise võiks olla põhitrassi (Varssavi-Berliin uus kiirtee) lähedal ning u 100 km Warssavist, ükskõik kummale poole.

Kui huvi võin jagada kogemusi oma 3 aasta tripist Lõuna-Prantsusmaale (autoga, 2 juhti, marsruut Tln-Varssavi-Brüss-Lux-Nice)

http://www.hotel500.com.pl/en/core/home.php?_PageID=36127 Peale Warssavit kodu poolt minnes:)) meie oleme ööbinud siis, kui kiirtee ehitus oli pooleli just selle hotelli lähedal(2010 arvan).Nüüd kiirtee valmis ja sissesõit pole enam võib-olla nii mugav, aga viidad suurelt väljas(just sõitsime mõned päevad tagasi mööda). Toad norm. sisustusega, hommikusöök päris rikkalik.Mis väga meeldis, oli kinnine(lukus aed valvuriga) tasuta parkla.

leiad ka booking.com `st-hind u.40-45 Eur 3ne tuba