trip-krainetrip-ukraine-dark
Ööelu MILAANOS

Oleme kolm neiud ning suundume märtsis Milaanosse. Keegi oskab öelda, selle ööelu koht. Äkki on veel keegi minemas märtsi keskpaigal sinna??

OOtan infi. . . . Kohanimi algab suure tähega - näiteks Milaano

Milaano ooelu toimub t2naval corso Como. Olen ennegi ylesmukitud turiste sinna juhatanud kui nad kesklinnast ooklubi otsivad. On jah suur linn, aga kombed on teised ja isegi n2dalavahetusel on kesklinn pimedas v2ljasurnud. Corso Comol on ooklubid (n2iteks jalgpallureid v6ib kohata Hollywoodis), aga kui plaanis on lihtsalt m6ned joogid v6i 6htusook, on Navigli kanali 22rne ala isegi pimedas v2ga elav ja inimesi t2is. Loodan, et naudite oma aega Milaanos ja olge ettevaatlikud sealsete meestega ;)

Oli au isegi vist nimettud tänaval ööklubis käia mõned aastad tagasi. Vähemalt ma arvan, et see koht oli ..mitu ööklubi oli kõrvuti, takso viis ja tõi. Sees oli selline reivi moodi asi, aga edasi minnes läks siseaeda, mis oli värskes õhus kus rahvas istus ja vestles. Päris lahe oli.

Corso Como 10 on jube lahe siseaed.

Kas kellegil on äkki tutvusi Milaanos ka? Kellega koos ringi käia.vms, pidu, jnee. . . . Trip.ee parandas postitust ja soovitab tutvuda kõigepealt õigekirjaga.