Öömaja Amsterdamis

Keegi oskab äkki soovitada odavat öömaja? . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

1
23

http://www.stayokay.com päris viisakad kohad mõistliku hinnaga.

0
0

Suhteliselt odav ja kesklinnas on http://www.hotelyboulevard.nl/. Muidugi vaatasin nüüd netist selle hotelli hindu, siis väga odav ei olegi eriti üksi minnes. Aga me läksime kohe seal hotelli juures olevasse turistiinfosse ja sealt eelnevalt tehtud broneeringuga sai neljakesi küll soodsa hinna.

0
0

Kas seal samas hotellis te ööbisite ka? Vaatasin, et netis on hinnad toa kohta. Kuidas see asi siis käib kahjuks ei oska ise nii hästi arvutada? Äkki sa saaks aitada kui soov oleks veeta neli ööd ja kahekesi? Aitäh:)

0
0

Jah, ööbisime samas hotellis. Hinnad on erinevad: kõrg ja madalhooaeg, nädalavahetus ja nädalasees olev aeg. Madalhooaeg on novembrist maini, kui sel ajal lähete ja olete näiteks kaks päeva nädala sees ja kaks nädalavahetusel ja ööbite kaheses toas, tuleb hinnaks 316 eurot (4930 EEK) kahepeale. Sama pakett kõrghooajal ehk maist oktoobrini 496 eurot(7737 EEK). Eriti odav just ei ole. Muidu hotell asub päris kesklinnas, võib olla isegi südalinnas, niiet kõik käe jala juures. Hommikusöök oli päris korralik, kõhu saab hästi täis. Meil olid kõige alumise korruse toad, pool keldrikorrus selline ja midagi väga erilist ei olnud, pigem tagasihoidlik, aga puhtad linad, dush ja wc olid olemas.

0
0

Soovitan samuti Stayokay hosteleid, mina kesklinna omasse kohta ei saanud, aga äärelinna oma polnud nüüd ka nii tohutult kaugel ja seal oli igatahes väga lahe sisustus ja muu. Kena koht; Amsterdamis pole nüüd küll mõtet hotelli eest tohutult raha välja käia, ilmselt lähete sinna ju ainult magama. Ööelu :) Loomulikult on see rahaliselt hea kokkuhoid, kuigi mitmekesi toas, ja hommikusöök oli ka korralik.

0
0

Muidu on olemas ka väga hea võimalus kesklinnas Central Stationi raudteejaama vastas asuvas valges majakeses saada väga soodsa hinnaga majutust. See nimelt siis seal turismiinfokeskus ja nemad otsivad ma usun igale maitsele meelepärase hinnaga majutuse. Väga abivalmid inimesed ja hätta sealt majutust otsides ei jää.

0
0

Ei soovita. Hinna ja kvaliteedi suhe paigast ära. Koht nagu hosteli filmis - elamus (narkourkast ühikatuba) omaette ainult kallis.

0
0

Pricelinega saab praegu Amsterdamis kesklinnas hotelle alla tonni öö. http://biddingfortravel.yuku.com/forums/111/t/Netherlands-Belgium.html

0
0

Mina olin näit Manofas.... Damrakil (st kesklinnas), raudteejaama lähistel, odav, rikkalik hommikusöök hinnas. Aga kui ootad erilisi tubaseid mugavusi, siis ei sobi :)

0
0

Manofa hindade eest peaks leiduma pikemalt ette tellides, päris palju hotelle erinevale maitsele.

0
0

Kas on keegi kes saab aidata Amsterdamis öömajaga või Hollandis kuskil mujal. Paarist päevast piisab. Hetkel oleme Amsterdamis ja hostelites peatunud.

Oleme kaks noormeest euroopatuuril :)

0
0

Kuna ei tea millal uuesti siit netti leiab, siis panen oma tel nr: 372 58 265 630. Aga voib ka siia teemasse posti jatta.

0
0

Hei kallis eestlane, kes sa elad Amsterdamis.

Saabun Amsterdami 14-ndal mail ning sooviks seal viibida kuni 21. maini, peale seda suunduks rongi (või mõne muu vahendiga Pariisi). Ehk leidub siin mõni hea eestlane, kes viitsib mulle öömaja pakkuda. Võime ka kombineerida mitme erineva eestlase vahel, kes hakkavad mind majutama.

Vastutasuks toon musta leiba, sprotte ja kilusid :) Minuga saab ühendust läbi trip.ee veebilehe ning mailitsi karukuubis ät gmail.com

0
0

Endiselt otsin, pole veel ühtegi pakkumist saanud.

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased