Öömaja Berliinis

Tere!

Tean, et seda teemat on siin kindlasti kasutatud, kuid otsingut kasutades midagi erilist ei leidnud. Seega Kas keegi oskab soovitada kus saaks Berliinis oktoobrikuus soodsalt ühe öö peatuda kaks inimest, kes ei ole väga nõudlikud!?! Mõni Youth hostel, või bed & breakfast või mis veel....Kas inglise keelega saame hakkama?

Ise tuleme muidu Easyjetiga Schoenfeld ja ka lahkume sealt edasi Hispaania poole.

Ette tänades

MK

Kui väga nõudlikud pole, siis oleks kindlasti pidanud midagi leidma, nt http://trip.ee/node/24256

0
0

Seda teemat ma esmapilgul ei leidnudki, kunagi olen ka selle teemaga tutvunud....Aga kellelgi midagi uut pakkuda pole?

Seal Youth hostellide kohta suht vähe infot!

Tervitades

0
0

http://www.jugendherberge.de/de/

http://www.meininger-hotels.com/english/521.html

Kogu noortehostelide info Saksamaal ühes kohas; olen ise kasutanud ja väga rahul (Hamburgis).

Võite ka uurida: www.hospitalityclub.org aga kena, kui te ei kasutaks seda ainult tasuta öömajana :(

0
0

Otsi parem mõni soodushinnaga hotell, vt nt www.hrs.com/ Seal on ka eestikeelne lehekülg ja saad otsida asukoha järgi, nt Schönefeldi lennujaama läheduses asuvaid hotelle. Osa lennujaamahotelle pakub ka tasuta transfeeri lennujaamast hotelli ja tagasi.

0
0

Holiday Inn. Hotels.de kodulehelt saab ette planeerides soodukaid, ise oleme seal olnud mitu korda 45 euri eest öö, mis kahe inimese puhul teeb sama välja mis linnas hostelis olla. Tegemist siis neljatärnihotelliga, mis tuleb lennujaama järgi ja toob hommikul lennujaama tagasi. Teine on lähedal asuv Aparthotel, aga seal ööbides peab metrooga nats sebima.

0
0

Guesthouse BERLIN Potsdamer Platz,Schoeneberger Ufer 75-77.Väga korralik hostel,asub kesklinnas,double private room-400eek,hosteli saab näha -hostels.com peal.

0
0

Nagu näha siis tuli erinevaid variante päris palju...nüüd on mille vahe valida! Veelkord suured tänud

0
0

Soov leida juulikuus taskukohane ööbimine Berliinis, soovitav Ostbahnhof`ist mitte kaugel ja kesklinna kanti. Järgmisel päeval vaja Tegeli lennuväljale jõuda. Kuna ainult üks öö, ei ole tingimused olulised, pigem vaatan hinda. Ehk on teadjamehi …

0
0

Berliini kesklinn

Palun soovitage ööbimiskohta Berliini kesklinnas.

0
0

Berliini kesklinn?

Tere, palun abi teadjatelt kus oleks kõige parem võtta hotell Berliinis? Kust pääseb jala igale poole nn.linnasüda? Soovitati hotell Concorde Berlin,kas keegi teab tolle asukohast ja ümbrusest? Tänud heade vastuste eest ette !

0
0

Küll vana teema juba aga lihtsalt väike tip Berliinis öömaja otsijatele. Ei tasu vaadata hostels.comi ega üldse hosteleid, mis muudes linnades võib küll soodne olla aga Berliini kohta see ei kehti, sest hostelites on hinnad inimese kohta, hotellides toa kohta. Booking.comist saab 3-4* hotellis kahekesi sama raha eest (ca 25-35€) toa. Kvaliteeti seega oluliselt rohkem.

Kesklinna küsimusele vastaks siis ka, et Berliin on pindalalt Euroopa suurimaid linnu ja siin ei eksisteeri sellist asja nagu kesklinn kuhu igale poole jala saab. No saab aga nö. kesklinna ühest otsast teise on sama maa mis Piritalt Roccasse ja pole vist väga mõtet sellega arvestada. (Zoologische Garten- Ostkreuz) Kõik üks suur kesklinn.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased