Öömaja lastega perele Tais, Phuketis.

Tere Ees ootab esimene 16 päevane Tai reis ja seda terve perega. Saabumine 24 jaanuar 2017 Peres issi emme + 3 last. Lapsed 5a ja kaksikud 3 a. Plaan selline, et pool aega Phuketis, teine pool Krabil. Kindlasti soovin esimesed 5-6 ööd Phuketis, näiteks kusagil Bang tao piirkonnas ette broneerida. Kui kusagil portaalis broneerida näiteks bungalow 2-le täiskasvanule 2-3 toaga.... ja kohale ilmub 2 täiskasvanut + lapsed, kas siis on probleem? Kas kõik väikesed lapsed peavad ka ööbimise eest täis hinda maksma? Kuidas seda seal käsitletakse?

Kõik nõuanded on ja majutuspakkumised, kontaktid on teretulnud.

Ette tänades Erki

miks sa broneerides lapsi kohe ei kirjuta? Bookingus on toa hind ja kõik. keegi seda nägude peale jagama ei hakka.

Miks Bang Tao? Elasin beebiga 7 kuud Phuketil. Nai Harn oli kõige ilusam, aga võibolla ka kõige kallim. Bookingusse kirjuta kõik üle 2aastased lapsed sisse. Mäletan omast käest, et 2-3 voodiga öömaja oli hotellides raske saada. Samas hotellid seal nii heal tasemel ja soodsad, et ehk 2 tuba pole hullu, vahest sai ka lisavoodid tuppa.

2-3 toaga bungalowdes on tavaliselt ka vajalik arv magamiskohti olemas mis teie perele vaja. Aga sellise bändiga minnes tuleb lisavoodid jms. kindlasti enne minekut hotelliga kokku leppida.

Erki proovi aadressi phuket.ee tegutsevad eestlased, äkki saad abi (leiad nad ka FB-s, Phuket.ee-Palmisaar Sinule) Lastega on paljudes hotellides nii, et kuni 11 (mõnes isegi12) aastased ööbivad tasuta! Edu!