Öömaja Sri Lankal

Palun veel abi, kes seal käinud. Rannapuhkuseks valida kaks hotelli: hotell Lanka Super Corals Hikkaduwas või Golden Star Beach Negombos, kumb parem ja miks?

Nende hotellide kohta ei oska midagi öelda aga rannapuhkuseks valiks mina mõne lõunapoolse ranna mitte Negombo. Negombos põhja pool on muidugi rahulikum kui Hikkaduwas.

Mine kindlasti lõuna poole, seal on rannad palju ilusamad, samuti vesi. Üks variant on ka Unawatuna.

Tere! Negombot ma kyll ei soovitaks. Ma ise pole seal randades kyll kainud, aga lounapool olen kull kainud. Rannad on vaga ilusad ning usun, et kindlasti ka rahulikumad. Ma ei tea, palju Sa kavatsed rannas olla ja palju naiteks linnades-kylades ringi vaadata, aga Negombo on vaga kararikas, rapane ja ylerahvastatud. Mida eemale suurematest linnadest, seda rahulikum, puhtam ja vaiksem on. Kuigi tosi - ma ise suurtes hotellides ei peatu ning ka sealseid randasid ei tea. Kyll aga olen terve rannikuaare labi soitnud Negombost lounapoole ja selle pohjal annan soovituse. Ilusat, Kristjan Nuwara Eliya, Hill Country, Sri Lanka:)

Koggala Beach Hotel, Koggalas. Juhul kui sinna minemas oled, siis enne hotelli parvele minekut on Antoni restoran. Tervita teda :-) Sinna hotelli minek käib parvega ja asub looduskaitse alal. Territoriumil liiguvad varaanid ja linnud ringi- supper!

To: Kindel

Kas sa oled selle hotelli nimes kindel? Mulle tundub, et sinna hotelli ei pea minema parvega.

Ehk oli see mingi muu nimega hotell? Otsin just aprilli alguses paariks ööks mõnda teistsugust hotelli lisaks Hikkaduwas ööbimisele. Liiguks paar päeva lõuna poole ja ööbiks seal paar ööd, aga tahaks just mõnda mõnusat/eksootilisemat väikest hotelli jne.

Tänud!!!

Kui nüüd midagi päris kardinaalset Sri-Lanka rannajoonega juhtunud pole, siis see hotell oli 7 aastat tagasi ja samuti eelmine aasta küll ilusti rannas ja ei pidanud me mingit paati ega parve kasutama. Äkki on mingi teine, sarnase nimega hotell, aga Hotel Koggala Beachi minekuks ei ole vaja mingit paati.

Täiesti õige tähelepanek, olen vale nime pannud. Vahepeal oli ise rändamas ja nüüd loen ja imestan ise ka, et kuidas siis nii kirjutasin. Sorry veel. Tahtsin soovitada Ranweli Holiday Village (wwww.ranweli.com), äkki kellelgi nüüd hotellide osingul tulevikus kasu.

Tänud viimase hetke vastuse eest, Kindel! Homme lennujaama ja minek :) Viimased ööd Sri Lankal siis tahaks seal ööbida!

Ranwelis sai ööbitud 2 viimast ööd. Super oli!

Kas tasub Sri Lankal hotellid ettebroneerida voi leiab ka kohapealt (eriti kui minek oleks tipphooajal st. detsembris)? Lisaks, et missuguse summaga peaks arvestama, et saada korralikku ja puhast elamist? Ei raagi siin nyyd kyll 5hotellidest vaid miskist, mis vastaks Euroopa 3tarnile, et voiks ikka korralik tekk ja padi olla ning kraanist soe vesi :)

Sa saad neid hotelle uurida/vaadata aadressil booking.com? Trükid sihtkohana sisse Sri Lanka ja sulle viskab välja hotellide nimekirja asukoha/tärnide/hinna järgi. Valik on suur.

Kaks aastat tagasi jaanuaris küll polnud vajadust kohti ette broneerida, kõikjal oli vabu tube. Siiski võiks netist otsida ja kindlaks teha piirkonnad kuhu tahad minna ja mõned kontaktid ka omale kirja panna. Paljusid väiksemaid, samas väga korralikke, kohti pole netis olemaski, on ainult suuremad hotellid.

Ei, indigo, siin sa küll tsipa eksid. Mina ise panin ühe pisikese villa kinni. Vaatasin, et seal ainult 6 numbrituba ja fotod kah meeldisid. Sugugi mitte kallis. Minu teada sai otsida just villasid ja seal neid oli tohutu hulk. Ja ikka selles booking.com`is.

http://www.booking.com/hotel/lk/oasey-beach.html?sid=479aced9e209c7f814f7248783ef8b24

Vaata sellel aadressil, näiteks. Kah ei ole suur hotell - kõigest 14 tuba. Asub Bentotas. Panin päringu 15 -ks ööks veebruaris - sain tulemuseks 900 $ Minu arust päris taskukohane hind ju?

Lihtsalt näiteks: Kohapeal otsides võib leida konditsioneeriga tube hinnaga alates 250 krooni/öö. Puhas, soe vesi, tagasihoidlik, moskiitovõrgud, ventilaator, rannas. Bentota on ilmselt kallim, aga teiselpool jõge, siis Aluthgamas, on mõned jõeäärsed korralikud, kuid soodsamad minihotellid. Raske on midagi üldse soovitada, kui ei tea inimese harjumusi ja eelistusi.

Hotellid Sri Lankal? (lapsega reis)

Tere!

Plaanime perega reisi Sri Lankale ja seoses sellega on küsimus hotellide kohta, kas oskate soovitada, millist hotelli Sri Lanka saare lõuna osas valida? Olen siin enam vähem kõik postitused ülevaadanud, mõtteid on päris palju tekkinud, kuid ikkagi oleks parem veel üle küsida, äkki on midagi muutunud. Oleme ka varem lapsega Aasias käinud, kuid igal pool on tase erinev.

Olen siit foorumist leidnud sellisedi hotelle nagu Induruwa beach, Koggala beach, kui ka selline huvitav Ocean view cottage – tundub taskukohane, muidugi mitte 5*, aga mõned soovitavad, kui lihtne ja odav. Olen arvamusel, et kui võtta ööbmiseks kallis hotell, siis jääks plaanitav reis tõenäoliselt sellesse hotelli, aga soov oleks ka ringi vaadata, muidugi niipalju kui lapsega kannatab.

Ootan huvitavaid mõtteid Sri Lankal viibinutelt

Hotellide puhul tasub alati mainida, mis on hinnapiir öö kohta? Saan aru et minek on iseseisvalt lennupiletitega, mitte reisikorraldaja abiga?

Reisile minek on jah omal käel. Hinnapiiri ühe öö kohta võiks olla ca 60 kuni 80 eurot. Kuigi netis surfates võib leida ilusate piltidega ja hinna poolest kirveid hotelle, kuid siiski ma arvan, et kohapeal on see olukord teine kuna pildid muudavad reaalset ettekujutust.(olen kogenud) Seega oleks hea teada millises hotellis oleks mugavam lapsega peatuda ja võtta mõned rannapäevad ning kus oleks ka võimalus leida normaalse hinna eest giid, kelle abiga võiks käia mõnes rahvuspargis või saare huvitavamates paikades. Loomulikult arvestan, et olen lapsega ja seega kogu saart läbi rännata ei jaksaks.

Kas lennukipiletid on juba ostetud? Ja mis ajal minek on? Ilmselt oleks mugavab olnud osta valmispakett koos hotelliga mingilt Saksa või Hollandi reisikorraldajalt soodushinnaga. Hetkel on Sri Lankal päris rängad üleujutused ja ilmselt turiste sinnakanti eriti ei tõmba.

Pikaajaline majutuskoht Colombos

Tere!

Alati olen reisinud seljakotiga ning elanud elu Robinsoni moodi. Seekord on aga teisiti. Nimelt, plaanin minna taas Sri Lankale, aga pean sinna jääma viieks-kuueks nädalaks. Elada oleks tarvis Colombo kesklinnas ning majutus peaks olema selline, et ma saaks elada n.ö. mugavat elu – et ei peaks muretsema söögi-joogi-koristamise ja muu elementaarse pärast. Peaks olema esinduslik ja viisakas, kindlasti peaks olema korralik internetiühendus jne. Kuna mul omal puuduvad isiklikud kogemused, siis uuringi siin, kas võimalused piirduvadki Hiltoni-Marriotti-stiilis majutusega või on olemas ikka ka tagasihoidlikumaid kohti, mis mu vajadustele vastaks? Oluline oleks küll aga see, et tulevane staap asuks Colombo kesklinnas.

Tänud vastajaile-teadjaile!