Öömaja Veneetsias

Tere,

Juuli lõpus, suurema Euroopa ringreisi raames on plaanis olla 2 ööd ka Veneetsias. Kas keegi oskab soovitada hotelli Veneetsias, Püha Markuse väljaku lähedal, soovitavalt vaatega kanali(te)le? Eriti üle 2000 krooni öö eest 2 inimese toas maksta ei tahaks. Kes käinud võiks kogemusi jagada. Olen ise varem olnud Gabrielli Sandwirth nimelises hotellis, asukoht on väga hea, tuba oli kena, aknast oli ilus vaade Grand Canalile, kuid seal natuke kallim ning kasvõi vahelduse mõttes tahaks seekord mujale minna. Igasugune abi on oodatud.

1
2

Vist suht võimatu, aga tee proovi. Ise käisime aprillis, siis oli kesklinna ikka päris raske saada tuba ja kanali lähedal hinnad ikks 180 EUR ist ülespoole. Aga kui suudad leida , võid ju vihjata kus ja kuidas õnnestus

0
0

Ka mul vaja juuli lõppus öömaja Veneetsias kahele inimesele, äkki kellelgi on mõni tuttav kohalik eestlane või venelane, kus saaks korraks pikali visata. Mudugi tasu eest, aga mitte nii kallist kui hotell.

0
0

Ma olin 2007 juulis Veneetsias sellises hotellis nagu Locanda Al Leon, asub Marcuse väljaku taga. Koht oli väga hea, hotell oli puhas ja korralik ja hind oli 100EUR/öö tookord (2 inimesele. Olime 4 ööd ja saime veel allahindlust nii et maksime tegelikult 89EUR/öö. Minu soovitus: tehke hotelli meilile küsimine ja pakkuge oma hinda. www.hotelalleon.com Mitte hotellist rääkides, siis oli see aeg juulis VÄGA EBAMÕISTLIKULT kõrgete hindadega aeg, linn oli rahvast rohkem kui paksult täis ja iga tänavanurgake oli rahvast täis. Iga väike veepudelgi maksis vähemalt 4EUR-i, muust rääkimata. Mina soovitaksin seal olla võimalikult vähe.

0
0

Kui on veidi aega kannatada või usaldad , et tellin sulle ära siis ma pakuksin hotelli, Canal grande ääres, tüüpilist, rahulikku, kus pidasin oma sünnipäeva romantikat. Turistie poolt puutumatu paik, aga Ponte Rialto vahetus läheduses. Ma aga ei suuda hetkel leida visiidikat. Kirjuta: [email protected]. Hind oli augustis 1800€ kahene. Asub nooblis palazzos, mis muidugi on ajaga ehk enam mitte nii väga noobel, aga ehe veneetsialik sisekujundus kui soovid kohalike poolt antud nõuannet.

0
0

Oot oot hind oli mitte 1800€, vaid krooni... eesti krooni. Vabandan.

0
0

Tere,

Oskad tagasijõudnuna ehk head kohta ööbimiseks soovitada? Olen minemas Septembri esimeses pooles. Tänud ette!

0
0

...see reis( hind liiga kirves) sestap midagi ööbimise kohta öelda ei tea. Käisin hoopis Horvaatias

0
0

Veneetsias ööbimine on megakallis, sestap soovitan ööbida mandril, Veneetsial on mandriga hea rongiühendus. Öösiti-õhtuti jäävadki Veneetsiasse vaid turistid, sest kohalikud sõidavad kõik laiali oma kodudesse, mis ei ole selles linnas. Ja kalli raha eest saad toa, mis on väga pisikene ja tavaliselt ka rõske.

0
0

Soovitan ööbida Mestres. Mandri peal on hotellid poole odavamad. Jaanuaris, kui Veneetsias sees oli alates 100 euri öö, siis mandril leidsin korraliku hoteli 25 eur öö (Hotel Ariston). Hotelli eest läks buss 10 minutiliste vahedega Veneetsiasse bussijaama. Bussiga läks u 15 min sõit.

0
0

Olen mitmed korrad seal käinud, ja kõige odavam ja parem ööbimine Veneetsia lähistel Lido di Jesolos. Olen olnud hotellides(normaalsed tingimused ja hinnad) ja kämpas nii telgida kui ka majakest rentides. Kämpingud kõik seal väga head, pesemisvõimalused, söömine ja rand ok. Majas ööbides(wc, duss, köök, toidunõud, külmkapp ja kliimaseade olemas) maksab 5 inimese majas 1 nädal umbes 8 tonni kokku, saab ka 2 inimese maju. Lisaks peredele lastehoid tasuta. Rand kohe majade taga. Ma igatahes väga rahul ja lähen sesse aastal juulis jälle. Lisaks veneetsiasse vähe maad-sadamasse kõige kaugemast kämpast 30 minti sõita(saab ka liinibussiga) ja sealt laguunisaartele kiviga visata. Kindlasti soovitan minna võikestele saartele_Burano, Murano, Torcello, San Mihcele jne. Kindlasti hea võtta päevapilet veebussidele, saab Veneetsias vähese jalavaevaga käidud. kui rohkem infi vaja, aitan meelssti.

0
0

Kes soovitab Veneetsia lähedal kämpinguid? Juuni keskel minek. Äkki teab isegi kodukaid? Stardime siit 19 juuni hommik ja jõuame nagu jõuame, kes samal teel võib märku anda koos äkki lõbusam. . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja eestindas postituse!

0
0

Meie stardime perega 22.06 hommikul Pärnust Veneetsia suunas. Peatused-ööbimised plaanime: Bialystokis, Grazis ja siis juba Lido de Jesolo. Otsingut kasutades saad siit päris head campingute kodukate viited. Valik seal kohapeal päris suur

0
0

To svansson Stardite paar päeva hiljem. Ise ei tea kauaks Itaalisse jääme või mis üldse kuna improviseerime suvalt. Äkki trehvamegi veel kuskil. :D

0
0

Camping Jolly Veneetsia lähedal Mestres. Ise broneerisime HostelsClub.com-st. E-mail: [email protected], ehk sellest on abi.

0
0

Eelmine aasta olime juuli lopus 1 öö Veneetsias, tuba oli pisukeses hotellis seal täitsa täitsa keskel, lihtne kahene tuba oma vannitoaga oli 50.- euri öö, pole ju koige hullem variant... Vaade oli muidugi naabermaja hallile seinale, aga kuna kolasime peaasjalikult mööda linna ringi, siis vaade polnudki see koige olulisem. Tulime Milaanost rongiga ja rongijaamas olid papid broshyyridega vastas, näitasid erinevate hotellide pilte ja juhatasid teeotsa kätte, kui meil oli see nii spontaanne otsus käia ära Veneetsias, siis eelnevat broneeringut polnud ja nii oligi hea. Ses mottes, kui raha väha, aga Veneetsias tahaks ära käia, siis ei tasu karta netis toodud hirmkalleid hindu vaid ikka kohale minna, kyll koik järjestub :)

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased