Oktoobri viimasel nädalal rannapuhkusele?

Tere! Plaan minna sôbrannaga kahekesi puhkusele. Selline tüdrukute puhkus:) Tahaks rannas lebotada, päikest ja lihtsalt lôôgastust. Natuke ringi vaadata ja vôib-olla ka ôhtul jalga keerutada.

Aga kes varem käinud oktoobris ja kuhu soovitaksite? Meil endil need kohad sihikul aga valida ei oska, kus veel rannailma kah oleks ja muidugi ilus. Tûrgi, Gran canaria, Tenerife vôi siis Mallorca

0
0
1
2

Sellest valikust kindla rannailmaga oktoobri lõpus on ainult Gran Canaria ja Tenerife. Türgis ja Mallorcal võib vesi eestlase jaoks ujutav olla aga mingit melu rannas küll pole.

3
0

Need on ju penskarite kohad? Tüdrukute puhkus miks mitte Sharm el Sheikhis, või olete juba ära käinud? Merevaated on võrdselt võimsad kui mitte paremad, ja muu maa on kuiv kõrb ka Kanaaridel - Sharmis on kollane, Kanaaridel punane kõrb. :) Klubid on Sharmis oletatavasti pompöössemad, samas vahemaad on lühemad ja transport odav - lihtne suunduda just sinna, kuhu tahad. Hotell oleneb eelarvest, kuid on ju soodusmüükide aasta. Valige siis mõni ilusam. ;-) Ringi vaadata võib päevaks-paariks Kairos, oktoobris kestavad veel soodusmüükide sabad paremates kaubamajades. Kui eelarve lubab.

https://www.facebook.com/Citystars.Official https://www.facebook.com/mallofarabia

2
4

Kindel laks Kanaarid, pealegi on seal elu soodsam ja soe. Ryanairist piletid ja elamine bookingust vōi kohalike eestlaste kaudu ja hulk raha nagu maast leitud. Ise nii korduvalt käidud ja asi toimib. Hakkab siin jälle mingi Egiptuse kiidulaul pihta. Egiptus on pidutsemiseks ikka väga vale koht ja peale kiimas murjamite pole seal tüdrukutel midagi vaadelda (igav liiv ja tühi väli ja palju prügi). Kanaarid parim valik hilissügisel, kus veel kehtib euro ja inimesed viisakad ja teenindus viks ja korras.

5
3

Ka "kiimas murjanid" Egiptuses võivad osutuda erilisteks "vaatamisväärtusteks" kodanik3 :) Seda siis juhul, kui sinu puhkuse ajal ilmuvad hotelli ootamatult noored tütarlapsed.

Kohalikud noormehed hakkavad hoobilt oma välimuse eest hoolitsema ja oi, kui kenasti nad veel lõhnavad ja kannavad prille. Ja oh seda "geeli" kogust mis "sealkandis" tütarlaste hotellis viibimise ajal endale pähe topitakse... Kui see muidugi on geel, ma loodan, et mitte toiduõli. PS! Ja see "vaatamisväärsus" lõppeb alati siis, kui tütarlapsed ööbimiskohast vs rannalt lahkuvad :)

Vat sedaviisi :)

2
0

Nile Delta lolli juttu ei maksa küll tõepähe võtta. Ta ei ole ilmselt ise Tenerifel või mõnel teisel Kanaari saarel käinudki. Tenerife ja kõrb! Täielik jama ju.

5
1

Heh, Teneriffel on ainult üks Teide, kui Siinail on terve kuldne mäestik... Nii koledat kohta kui Playa de las Americas teist maamunal küll ei tea. Põhja pool on normaalsem, aga sealgi päris hubaseid hotelle on vist ainult paar tk. Kus ujuda saab?? Mida vee all näha on? Mitu valge liivaga randa praeguseks on? (kohalik liiv on süsimust, vulkaaniline) Nimetage mõni cool klubi.

Siis teeme kokkuvõtted. ;-) Mina kui reisin, siis ikka vaatan hoolega ja mitte ainult pealispinda.

Ilu? Maitseasi, aga mina kui esteet Kanaaridelt midagi ei leidnud, millepärast tagasi minna. OK, Puerto de la Cruzi peaväljakul on üks vana sarmikas asutus - Monopol. Sinna läheks tagasi. :) Katedraal oli kena ja vanalinnas oli kohalikku õhustikku, aastal 2000... :) Veebruaris vastlakarnevalidele võiks minna Kanaaridele ja siis kindlasti põhjapoolsetesse orginaalasundustesse ja mitte lõunapoolsetesse kõrghoonestatud turistikeskustesse (kuhu viiakse Eestist).

Reef Oasis Blue Bay, Sharm, jacuzziterrass: http://www.holidaycheck.de/data/urlaubsbilder/images/1/1157032717.jpg

Mövenpick Sharm http://www.travelhouse.ch/CMS/18/453517/2/H_SSH__0107_05________00579.jpg

Novotel Palm, Sharm: http://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/04/1a/a1/b6/hotel-novotel-sharm-el.jpg

http://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/03/e4/c5/b5/hotel-novotel-sharm-el.jpg

(suvalised näited, keskmine hinnaklass)

La Dolce Vita. Kõrbepidu, tähtede all. ;-) https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-a.ak/hphotos-ak-frc1/1236122_10151720096798153_496912349_n.jpg

Hard Rock Cafe https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-e.ak/hphotos-ak-ash3/1175441_567807203280730_1153765930_n.jpg

Pacha Sharm http://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/02/28/ea/d6/pacha-sharm-el-sheikh.jpg vt ka nr 21: http://www.djmag.com/top-100-clubs vt ka nr 41: Space Pacha ja Space ongi Ibiza spinoffid mõlemad. Kuid klubisid Sharmis ju veel palju.

Kus on Kanaarid? Võib-olla top-100 bingoklubide nimekirjas.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/79/Tenerife62.jpg/800px-Tenerife62.jpg

...selline on harilik Kanaaride rand, millele pole Aafrikast laevadega liiva peale toodud.

http://us.123rf.com/400wm/400/400/marcouliana/marcouliana1206/marcouliana120600005/13999533-hiking-trail-volcanic-soil-teide-national-park-tenerife-canary-islands.jpg

...selline on pinnas. Atlandi poolsel küljel ju kasvab viinamarju jms ja petab silma ära, aga all on ikka seesama lage muld, ega mingit savanni või õiteaasa sealt ei leia.

Nii et: naiste enam või vähem luksuslik lebo- ja rannapuhkus - muidugi Sharm! või Hurghada poolel Sahl Hasheesh, aga sealt on klubi- ja ööeluni pikk tee. Hispaanias võib niisama elada, puhata sisemaal mõnes veinimõisas ehk vms, aga rannapuhkuse hinna/kvaliteedi suhe minu arust ei kannata kriitikat. Singapuri/Bangkokki jne ju ka ei lähe, see on teise eelarve ja teistsuguse puhkuse teema. Maroko? Põhja-Aafrika võimsad liivarannad ja sharmantsed vanalinnad. Kuid jälle sama asi et sellises kohas tuleks ringi kapata ja pea laiali otsas vaateid sisse imeda, mitte muretult lesida. :)

1
7

Ülimalt kummaline, et Nile Delta ei ole Trip.ee-s veel lõplikku bänni saanud. JÄLLE ta risustab foorumit oma Egiptuse reiside valimatu ülistamisega ja kõikide muude reisikohtade mahategemisega. Kuna tema sissetulek sõltub otseselt eestlaste hulgast Egiptuse teatud kohtades (trip.ee-s kauem kirjutanud teavad, kes tegelikult selle nime taha varjub), siis on tegemist otsese ja räige müügipropagandaga, mida tuleks igas mõttes täielikult ignoreerida.

4
3

Nile Delta on muidugi selles suhtes tubli, et on eesti keele hästi ära õppinud, aga miks sa selliseid lollusi räägid? Rand pildil on El Medano ja on peamiselt surfarite kasutues. Ei ole tüüpiline rand. Maastiku pilt on kõrgmägedes tehtud, vähmalt 2000m merepinnast, Tenerife on tegelikult väga roheline ja lopsaka loodusega. Aga süsimusta liivaga on küll osad rannad, minu arust väga omapärane. Maitse asi muidugi. Kui soovi kuldse liivaga rannas päevitada siis Tenerifel Las Teresitase rand, Gran Canarial on juba rohkem valge liivaga randasid. Eriti vägevad valge liivaga rannad asuvad Fuerteventural. Jah, savanne Kanaaridel tõesti ei leia, Siinail ka mitte! Aga õiteaasasid Tenerifel leiab küll!

1
0

Maroko (Marrakech + Agadir või Essaouira) Malta (Liivarandu vähe, aga ööklubid olemas) Hispaania lõunarannik, alates Barcelonast kuni Faroni Portugalis...

3
0

Iga asi omaks otstarbeks hea ja Egiptus hea mõnulevaks rannapuhkuseks, sellest lihtsalt ei saa üle ega ümber. Eestlaste üks lemmik-sihtkohti, "propaganda" on reisijate arvuga täiesti tasakaalus. Räägin nende jaoks, kes ikka veel võõristavad. :) Koduperenaisena ms näen siin vaeva täiesti tasuta ja isegi vastupidi - mida vähem turiste, seda paremad on hinnad residentide jaoks, ausalt öelda. Nii et, KatrinP555, olete üks paras frukt ja käbe laimaja. Ma kahjuks küll ei tea, kes selle nime taha varjub, aga imestan, et taolisel põhimõtteliselt psühhopaadil siin üldse vabalt tegutseda lastakse, kes ühtki sisulist kommentaari ei kirjuta, vaid lihtsalt ründab teisi postitajaid? Elage end kusagil mujal välja, nt füüsiline pingutus üldiselt maandab stressi hästi?

Kuid see selleks siis, ju lugejal peab nii palju oidu olema, et ta vahet teeb. ;) Ei hakkaks seda kaklust jälle otsast peale kaklema... Klõpsige otsustajad pilte, need kõnelevad ise enda eest. :)

1111 - selge, võtan teadmiseks! :) Ms, Las Tersitas just ongi see rand, kuhu on liiv laevadega kohale toodud. Tunne kohta, kus elad. ;-) Pildil on jah koledam kui päriselt, see liiv. Kuid ikkagi - kiiresti läheb sügavaks, laine ja hoovused on tugevad - ikkagi avaookean! Ja põhja pool, kus on kõige sarmikamad linnad, on jällegi kõige kivisemad rannad, seal peksab puruks, kui vette astud.

6
3

Põnev, Nile on loll ja pole Trip.ee - st bänni saanud ja teenib "pappi müügipropagandaga! :P Ma olen nõus viimasega! :D

Aga lepime nüüd kokku, et inimesed on erinevad, ühele meeldib ema, teisele tütar ja kolmandale mõlemad!

PS! Kuna ma olen Kanaaridel nädal aega kopsupõletikus näost sisse "ajanud" ainult ainult antibjotse, siis ma vihkan Kanaare, seda tuulist merd ja musta liiva! :P

Ja see on mu isiklik arvamus! Võite unlaikida!

8
0

Jah, kui keegi postkaardigi saadaks tänutäheks, siis tõesti oleks jupp pappigi vähemalt saadud. :D Aga looda sa!

3
2

Ma saadan sulle postkaardi, pane privasse aadress :D

Siin on ju koomikutekari koos :D :D :D

PS! Mina töötasin kunagi TopToursis!

3
0

Ma arvan, et siis läheme Kanaaridele aga millisele neist soovitaksite minna. Tenerife vôi Gran Canaridele. Kuhu kanti, millise puhkekeskusega olete rahule jäänud. Just, et saaks rannamônusid nautida ja ka ôhtul välja minna.

6
0

Otsus õige, ise olen mõlemal olnud ja julgeks soovitada Tenerifet, seal väga vinge veepark ja muidu loomaaiad, Loro pargis mõõkvaalashowd. Ja ei ole Las Americase linn kole, ärge kartke! Noortele just seda linna majutuseks soovitakski. Kui juhiluba ja piisavalt vanust võtke kindlasti auto ja sõitke ringi. Ei lähe midagi järsult sügavaks, aga laine võib küll tugev olla, ettevaatus ei tee paha. Hoiatuslipu värve tasub võtta tõsiselt.

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased