Olen roheline - kuhu minna lastega puhkama?

Mure siis selline, et ise pole Peterburist kaugemale saanud:) aga tahaks minna kuskile sooja päikese kätte ja natuke ka kohalikku kultuuri nautida.

Oskate ehk soovitada, kuhu oleks hea praegu (veebr-märts) lastega minna, Põhirõhk siis rannal ja päikesel, aga ka mõningad vaatamisväärsused tahaks üle vaadata.

Lapsi kaks 6a ja 2a, lisaks mina ja mees. Ja mis summadega peaks u nädalase puhkuse juures arvestama.

Aitähh.

Siis kanaari saared on kõige sobivamad ja kindlasti ei pettu.

Horizon Traveli sooduspakkumised: http://www.horizontravel.ee/web/

Mine võimaluse korral ka turismimessile Tourest 2008.

Mõtlesin tükk aega, et mis see siia puutub, et sa rohelise mõtlemisviisiga oled, aga sa ei mõelnudki seda. Natuke segadust tekitav pealkiri. Egiptus ka veel veebruaris soodne Hurghada alates 3990 kr 16.02 ja 19.02 Või Tenerife 19.02-26.02 Medano 3* 5590 Paraiso del sol 2* 4990 kr Vahel on ka pakkumisi "laps tasuta kaasa". Vaata erinevate reisibüroode ja korraldajate pakkumisi. Happy Travel, Novatours, Estour jne Mina olen viimasel ajal Anhel Toursilt soodsaid pakkumisi saanud. Lisa ennast mõne reisibüroo listi ja pakkumised tulevad ise sinu juurde:)

Lastminute.ee on ka abiks. Hetkel kõige odavam ikka Egiptus ja järnevad Kanaarid. Esimeseks reisiks sobivad kanaarid alati paremini. Egiptuse plussiks ainult vihmakarantii. Kulutamine koha peal väga individuaalne, aga üle 15 kilo läheb nädalaga ikka ära

Käisin just Coral Bay-s (Sharmel Sheik), esimest korda elus. Seal on lastega küll hästi turvaline, sestap ilmselt sinna Eestist lastega palju ka mindi. Puhas ja muidu ka - kinnine tsoon. Ilm on seal hetkel jumalik - mahedam kui Eestimaa palavaimad ilmad st. mulle täpselt paras (ei ole väga kuumalemb). Üks päev oli sutsu pilvine, muidu säras päike. Kasutasin Domina teenuseid, 7000 läks näo pealt (kõik inimesed olid täiskasvanu hinnaga, väikeste lastega on teised hnnad). 4000 eek läks kohapeal, võtsin veidi ekskursioone ka ja ostsin suveniire. Roheline oled vist selles mõttes, et kogenematu? Sestap soovitangi Coral Bayd- see on nagu riik riigis- taraga piiratud ala-, ühest küljest oled kaitstud, samas võid iga kell taksoga välja sõita ja kohaliku elu-oluga tutvuda. Kanaaridel käinud ei ole, sestap ei tea võrrelda.

Ahjaa, Coral Bay- s saab rannas küll päevitada, kuid vette minna vaid sügavasse (3-4 meetrit) pontoonide pealt, sest rannaäär on koralliga kaetud. Kuid basseini ääres oli ka mõnus vedeleda. Maksab vaid vara ärgata, sest päike läheb juba kuue-seitsme paiku looja.

2-3 nädala tagant on novatours teinud suht hea hinnaga sol tenerifet Tenerife saarel (aga aint mõned päevad enne väljalendu). Käisime 3-aastasega, väga ok, et soojendusega bassein(lastebassein kolmesele mõttetu: külm ja madal). Söögid normaalsed, kuid asub kuurordi lärmakas piirkonnas. Me sõitsime palju ringi, õhtuti olime väsinud ja muidu vist ka kõva unega ja magamisega probleeme polnud. Kes aga tahab kindlasti rahulikumat piirkonda, siis ei soovita. Meile meeldis, et hotellis saab otse kividega kaetud randa, oli mõnna õhtul seal istuda-olla soojade kivide peal.