On keegi veel Kambodžas liikumas?

On veel keegi novembris sealkandis liikumas. Meie tõenäoline marsruut on 4.11 Phnom Penh- Siem Riep- Phnom Penh ( laevaga?)- Põhja rajoonidesse kuskile ja siis kuurort....
Päikest reisisellidele!:)

Oleme ikka, sest me elame siin :) ja novembriks ikka päris paljud kaasmaalased planerinud juba tuleku.

Meie lähme 8se pundiga 22 november Eestist minema. Bangkok-Kambodža suunas;)

Samuti novembris seal,läheme 22 läbi Bangkoki ja 23 tahaks jõuda kohale;)

Kõik on tore aga meie saabume siis just koju tagasi:)

To krokodill, arvata on, et eestlastega suhtled siin novembrist kuni märtsi lõpuni rohkem, kui kodumaal, nii, et ära pabista, kindlasti saad eesti keelt kasutada. Praegugi kohal 8 eestlast, ja neid tuleb juurde juba septembrist alates, kuigi siis sajab. Head kohalelendu!

Ja veel nii palju, et Sihanoukville tulijatel, kel plaan eestlaste hotellis ööbida, tasuks juba praegu mõelda broneerimisele!

Ma saabun ka 23 Bangkokki, ilmselt siis sama lennu peal. Ja suund ka Kambodza. Mis plaan teil on, aix ja icelady, kohe Sihanoukville suund?

Mina peaks mehega Phnom Penhi jõudma 9.novembril. Plaanis ka Siem Riep, aga kuidas marsuut täpselt kulgeb, veel ei tea. Eestlaste hotell on plaanis..eks me võtame siis ühendust, kui täpsed kuupäevad selguvad.

Helma,
Meie läheme läbi Istanbuli Turkish Airlinega, 22 läheb Riiast lend.
Plaan kohe edasi lennata Phnom Pheni ja kuna minu vanemad elavad seal, siis tuleb mulle lennujaama takso vastu ja kohe Sihanoukville poole teele. Bangkokis maanndume kell 10 hommikul ja Air Asiaga sealt edasi(väljub 15:00). Kuidas endal plaanid?

To gertsukas.
Meil plaan selline,et 4-5 Phnom Penh, sealt edasi Siea Riep Angkor Wat. Tagasi Phnom Phen. Nii, et siis jõuame oma esimesel tuurilt just Phnom Penh tagsi. kep.. Sihanoukville.

To icelady! Tere tulemast mu tütar! Sain ka lõpuks su saabumiskuupäeva ja kellaaja täpselt paika tänu tripile!

Meie tulemas neljase pundiga läbi Singapuri.
Peaks läbi Kuala Lumpuri jõudma Phnom Penhi 18nov.
Paarpäeva pealinnas ja läbi Angor Wati mere poole.
Pole veel otsustanud, kas majutume kaasmaalaste hotellis või mujal.
Ei tea, kui palju eestlasi sinna selleks novembriks plaanib minna.
Olen Indias elanud külalistemajas, kus kohalik indjalane oli teinud nn."eestimaja" 9 toast 8 olid eestlased.
Algul päris huvitav ja vahel päris tore eesti keeles lobiseda, aga nii kaugele sõites, huvituks rohkem kohalikust elust olust.
Indias elasime, küll 1,5 kuud, seekord jääks rannalõõgastuseks 7-10 päeva.
ehk kokkuvõttes, kel lähiaja kogemusi nn. Kambodza "eestimajaga" kribage paar sõna või kui keegi teaks selle aja seisu.

icelady, siis sama lennu peal me pole, ma tulen Tallinn-Helsinki-Bankok, Finnair. Aga ma ilmselt olen paar päeva Bangkokis ka enne kui penhi poole lendan. Aga Sihanoukvilles näib sel perioodil olevat ikka paras punt eestlasi!

Oleks huvi ka teada,kuidas seal eesti majas siis elada on.....

Kalliks läheb Sihanoukvilles umbes kuuke elada ja seigelda? Süüa teha ma ei oska, seega peaks väljas sööma.

Oleks soov ka veidike tööd teha samal ajal läbi interneti, seega kuidas ühendus on? Torrent/ftp ikka nagu normaalsed?

Siiber sellest tuulest ulgumas mu akna taga. Päikest vaja!

To mees! Internetiühendus on meil olemas pea igas hotellis ja rannabaaris tasuta, praegugi olen seda vastust kirjutades rannabaaris. Söök kohapeal on odav, kui oskad ja suudad süüa kohalike söögikohtades, mitte ainult kallis restoranis. Üldiselt ongi siin väljas söömine odavam, kui ise keeta küpsetada. "Eesti maja" on päris suur ja kena hotell rannapiirkonnas, aga sinna on soovitav novembris tuba ette bronnida, sest "beach road hotel" pole populaarne mitte üksi eestlaste hulgas. Muide, hotellist ja nende eesti poiste tegemistest on juttu ka eelnevalt siin tripis olnud, huvilised saaksid natuke otsides selle cambodia alt kindlasti kätte, seal ka vastus, kuidas seal elada on. Nagu igas hotellis, hommikul teretatakse eesti keeles, baari personal suhtleb ka natuke eesti keeles, siis minnakse laiali kes - kuhu, osad õmbruskonnaga tutvuma, osad, kel veel hotelli eestlastest väheks jäi, otsivad ka meid ilmselt ranna pealt üles.

Selline küsimus?
Kuidas kõige kiirem ja mugavam Siem Rempist Sihanoukvilli?
Kas ühe päevaga teeb selle sõidu ära?
Praeguste plaanide kohaselt jõuaksime Sihanoukvilli 22-23nov.
Kas selleks ajaks on vihmad läbi?

Triipkood, räägi lähemalt siis kui paljuga saab hakkama kui elada eesti majas, kõige odavamas konditsioneeriga toas ja kui käia söömas kohalikes söögikohtades. Mis oleks 1 kuus väljaminek eurodes. Ja kas on olemas ka 3g neti võimalus Cambodias.

Odavama öömaja kondiga saab Sihanoukvilles alates 8..10$, odavam söök kohalike söögikohas 1500 reaali. Õhtul korralik praad 3$. Joogi peale läheb palavuse tõttu ka palju.
Keegi küsis kuidas saab kiiremine Siem Reapist Sihanoukville? Ikka lennukiga, bussiga pea kaks päeva.

Meie sõitsime küll ainult ühe öö bussiga Siem Reapist Sihanoukville. Õhtul 19.00 paiku alustasime sõitu magamisbussiga ja hommikul 6-ks kohal.Andis ära sõita küll.Majutusi on ka Sihanoukvilles palju ja igale maitsele.Eestlaste hotellis ööbisime ka ise,kuid usun ,et on ka palju paremaid.Ei meeldinud ,et tuba tumedates toonides ja alati pime ,sünge.Ka koristati alles siis, kui alles soovi avaldasid.Aga muidu oli puhkus igati ok ja Cambodia külastamist väärt!