Orlando Disneylandid

Kas keegi on sel aastal käinud Orlando Disneylandides? Palju seal pilet kohapeal maksis (huvitaks just Epcot, Magic Kingdom ja Universal studio/Island of adventure). Olen vaadanud netis neid hindu (netist ostes väidetavalt odavamad, kui kohapeal)aga tahaksgi teada, kui suur see hinnavahe on.

Aitäh!

Kohapeal on ka võimalik kõiksugu sooduskupongide jms saada odavamat hinda. Selles suhtes ei ole mõtet ette paanitseda, et kui muud varianti pole, siis netis saad ju ka hotellis piletid osta. Ise käisin Epcotis ja Seaworldis, Los Angeleses käisin Universalis. Sõprade jutu kohaselt on Orlando Universal veel lahedam kui LA oma, seega soovitan seda soojalt. Epcot oli ka lahe, aga järjekorrad olid pöörased.

Soovitan Orlando Universal Studiot, 18 juunist avatakse seal Harry Pottery maailm. Univerasalis kaks parki, varu kummagi jaoks vähemalt üks päev. Kõige soodsamad piletid, mis mina leidnud olen saad siit http://arestravel.com/758_attraction-tickets_a10.html

Et teised sama orgi otsa ei kukuks panen juurde hoiatuse. Michael2000 antud link on Los Angeleses Universal Studio teemapargi kohta. Antud kodulehelt Orlando teemapargi pileteid pole võimalik osta. Ise sai suure hurraaga piletid antud kodulehelt ära ostetud vahetult enne teemaparki minekut. Pettumus ja raha kaotus oli SUUR, kuna piletid sai ostetud 4'le inimesele ja mingit tagasiostu ega vahetust polnud võimalik mingil juhul teha. LA Universal Studio pidigi olema palju odavam kui Orlandos asuv teemapark. Orlando's asuva teempargi päev maksab 112 dollarit.

Jah, ma uusn ka, et ta maksab endiselt see 112. Ja kui on Universal, siis pole Disneyland - kaubamärkides tuleb ikka täpne olla. Ja täiskasvanud inimestele on Universal kindlasti asjalikum kogemus. Eraldi äramärkimist vääriks Simpsons ride ...pole nüüd kuulnud, kas kuskil veel sarnane asi oleks, aga 2009 alguses oli see seal ainulaadne.

Hm, seal lingitud lehel on ju suurelt kirjas Universal Studios Hollywood. Aga jah, eks tulevikus loetakse läbi ka enne kui raha kuhugi makstakse.

Ette nüüd küll piletit ei ole mõtet osta - nii suur see hinnavahe nüüd ka ei ole. Orlando Universal on kuuldavasti täiskasvanutele just parim meelelahutus. Mulle meeldis küll väga. Soovitav on olla varajane. Meie olime kohe hommikul platsis ja paar esimest tundi oli suht muretu. Ja netist võiks teha väikese eeltöö ka ära - mis on kus ja popilaarsemad kohad kohe hommikul ära käia. Kõige lahedam oli muumia ja ämblikmees - soovitan soojalt:)

Eks muidugi omad vitsad peksavad. Aga jutt sai pandud hoiatuseks, et teised sama viga ei teeks. Universalisse lõpuks ei läinudki, vaid sai valitud Busch Gardeni teemapark. Kogu seltskond oli ääretult rahul. Ameerika mäed olid võimsad ja järjekordi praktiliselt polnud. Samas sai super elamuse pargis nähtud loomadest. Kui minna Seaworldi, Bush Gardenisse ja Aquaparki siis tasub küll netist kogu komplekt korraga osta (ühe keti teemapargid). Aquapark oli ka päris vahva. Tehisrand liivaga ja suur hulk vahvaid torusid, jõgesid jne... Disneyland'i teemaparg Magic Kingtom oli küll täiesti laste teema, aga omaette vahva oli vaadata seda võimsat ehitust ja melu.