Orlando Premium Outlets vs Sawgrass Mills

Sügisel mehega Floridasse minek ja mõni päev on plaan pühendada ka ostlemisele. Tee peale aga jääksid meile mõlemad nii Orlando (seal siis plaan Premium outlets ette võtta) kui ka Sawgrass Miami lähedal. Olen küll palju erinevaid välismaiseid kommentaare leidnud, kuid siin trip.ee-s eriti palju võrdlevat infot ei ole.

Mure seoses selle ostlemisega on ka see, et me Orlandost võtame rendiauto ja ringiga siis Miamisse. Ja nüüd alles hakkasime mõtlema, et pagas ju päris palju omapäi kuskil autoparklas, et kui mõttekas ja turvaline see on (loomulikult mitte nähtaval kohal). Äkki oleks mõistlikum suurem osa ostudest jätta hoopis Sawgrassi, aga siit mu küsimus ongi, et kus reaalselt paremad hinnad on? Tean, et individuaalne, et mida keegi otsib, aga selline keskmine tase? Leidsin kommentaare, kus öeldi, et Sawgrassis on ka palju tavahinnaga kaupa, et soodukaid on vähem.

Eks sõltub, mis ajal satud shoppama. Riigipühade läheduses jms allahindluste ajal on Sawgrass lausa paradiis. Samas ei tasu muretseda autos olevate asjade pärast. Kui need kenasti kottidesse ära pakkida ja autosse jätta, siis ei ole risk kuigi suur (mustade linnaosasse autot parkida ei tasu). Ise sõitsin viimati Houstonist (Texase osariik) Miamisse, shoppasime mõnusalt kõikjal ja auto oli lõpuks ikka väga asju täis.

0
0

Aga millal seal allahindlused tavaliselt on (lisaks riigipühadele) - meil siin tead, et pärast jõule ja jaani algavad, aga kuidas seal?

0
0

Sooviks ka kommentaare nende kahe koha shoppamise kohta? Kummale oleks mötekam panustada?Aitäh!

0
0

Käisin mõlemas Outletis septembris, eestlaste jaoks on seal allahindlus kogu aeg, hinnad on täishinnagagi odavad :) Sel hetkel mingeid megaallahindlusi ei olnud, aga u. 40% vähemalt oli iga pool soodus. Sawgrassis on u. 350 poodi, Orlando Premiumis u. 160, selle põhjal võib otsustada, kumb valida ja kui suur ostlemise soov on.

0
0

Orlando omas ei ole käinud, Sawgrass oli suhteliselt OK - usun, et valdav osa suuremaid kaubamärke on kattuvad. Lisaks poodide arvule tasub näiteks koduehelt keskuse kaarti vaadata, et kas pead kilomeetri ühest otsast teise vantsima või on poed kompaktsemalt. Päris tüütu võib olla, kui tahad paaris poes ennem ostmist hindu võrrelda ja need on keskuse erinevates otstes. Samuti on olulisemad keskuse kampaaniad reeglina kodulehel ülal.

0
0

Väike vihje. Kui lähete Sawgrassi, siis astuge mõnest ümbruskonna hotelli fuajees olevate flaieri stendi juurest läbi ja leidke Sawgrassi oma. Seal on sees kupong, mille annate Sawgrassi infopunktis. Tuli täita mingi ankeet ja saate keskuse poodide kupongiraamatu. Seal on sees midagi iga poe kohta. Võimaldas saada päris korralikku lisasoodustust. Sama nõks kehtib kõigi Simon'i ouletide kohta, mida on üle Ameerika.

0
0

Orlandos on vähemalt 5 outlet'i, igas 150 kuni 200 poodi. olen käinud ka mõlemas, kuid parim on Orlando. Seal on paremad hinnad, paremad kaubamärgid. Julgen kindlalt soovitada Orlandot!

Vihjeks veel see, et enne minekut rega end netis Premiumi kliendiks, siis saad keskuse infost tasuta kupongibrošüüri, millega saad päris palju lisaks sooduseid pea kõigis kauplustes (soodustused enamasti liituvad).

0
0

Sai käidud Sawgeassis.Läksime hommikul kell 9.30 kohale ja õhtuks 20.00-ks polnud jõudnud veel kõike läbi käia.

0
0

Kas keegi oskab võrrelda ,et kumba keskust valida Sawgrass või Dolpin Mall. Mis need head hinnad siis ka tänasel päeval on. Palju võiks South Beachilt takso sõit ühte või teise keskusesse maksta või oleks tunduvalt soodsam bussiga sinna seigelda. Autot nagu vist ei tahaks rentida üheks päevaks.

0
0

Olen külastanud Orlando Premium Outlete (mõlemaid), Sawgrassi (Fort Lauderdale) , Miromar Outlets (Fort Myers), Dolphin Mall Miamis ja päris mitmeid Macysid. Viimati sattusime neid külastama "Thanksgiving" ajal. Kui rääkida riiete hindadest ja valikust, siis enamus asju sai ostetud premium outletide poodidest. Küll aga asjad, mis said soetatud Macy poodidest tunduvad nagu kvaliteetsemad.. eks see oleneb muidugi firmast aga seal on palju erinevaid brände. Outlet kauba kvaliteet on suht nigel. Lasteriideid jälle saab sealt rohkem. Sawgrass ja Dolphin mall on üsna väsitavad keskused... outletides on mõnusam ringi liikuda... Suuri keskusi külastades, soovitaksin enne eeltöö teha, mis poode külastada on soov.

0
0

to: wiha

Autorent üheks päevaks on sageli mõistlikum, kui kaks pikemat otsa taksoga.

Taksohindu võid siitkaudu vaadata: http://www.worldtaximeter.com/miami/south+beach/sawgrass+mills+mall

0
0

Ütlen ausalt me käisime nii Miamis kui Naplesis ja Orlandos outletides ja üldiselt olid hinnad samad ja poed ka kõige parem oli minu meelest Naplesi oma seal oli paar sellist poodi mida kuskil mujal ei olnud.

0
0

Käisime nüüd nov alguses nii Dolphinis kui ka Orlando Premiumis ning St. Petersburgi lähedal Ellengtonis ning just viimane meeldis enim.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased