Otsin öömaja Hollandis

Tere

Olen minemas 16. aprillil Rotterdami ülikooli katsetele ja vajaksin üheks ööks öömaja. Kas siin on kedagi, kes ise elab Rotterdamis ja võiks mulle mõnda kohta soovitada? Või aidata ülikooli hoonet leida?

Tänud! :)

Tervist! Tekkis plaan minna umbes kaheks nädalaks Hollandisse. Nagu aru saada on tegemist lihtsalt puhkusreisiga. :D Nüüd on see hetk, kus vajaksin natuke abi. Nimelt tekkis kerge idee, majutusena kasutada midagi muud peale hotelli. Kuna grupis on 5–7 inimest, siis oleks tore, kui keegi oskab öelda kuidas oleks võimalik üürida väikest maja või suvilat kaheks nädalaks. Et oodatud on kõik võimalikud lingid, millest oleks siis abi või informatsioon enda taoliset reisekogemusest. Ahjaa, kogu see etendus võiks alata umbes mai lõpust. Ettetänades Rännumees

Tervist soov selline, et tahaks Hollandisse tulla, aga öömajaga on probleeme. Hostelid jne kipuvad kalliks jääma kui tahan säästutripi teha. Äkki keegi lahke inimene annab teada, kus squate oleks või ehk annaks ise öömaja. Tasumata see ei jääks ;) . . . Trip.ee tegi teksti loetavamaks (lisades pisut kirjavahemärke ning suuri algustähti)! Soovitame lugeda uuesti läbi postitusreeglid: http://trip.ee/postitussoovitused !

Kas keegi oskaks palun soovitada odavaid ja mõnusaid hosteleid või külalistemaju nimetada mis oleks võimalikult kesklinnas ja et wc ja dush oleks toas. Soov minna väga nõutud ajal seega mida rohkem soovitusid seda parem.

Ette tänades

Suvel reis Hollandisse

Tere, olen uus ja tahaksin teada, mis on odavad kohad, kus Hollandis ööbida, mida vaatamas käia, kui suur peaks olema eelarve ja kõikkõikõik. Plaan oleks 2 nädalane reis. Äkki on inimesi, kes aitaks.

Tere!

Kas keegi oskab anda nõu, kus Haagis oleks soodne ööbida. Või kas keegi teab äkki kedagi, kes elab ise Haagis, Hollandis, ja oleks nõus ulatama abikätt paariks ööks. Osaleb keegi äkki couchsurfingus?

Parimat,

Kersti

Holladisse üürikaaslast !

Tere,olen 18 aastane Tallinna lähistelt pärit tüdruk. Plaanin lähiajal kolida Hollandisse elama. Äkki keegi,kes elab hetkel Hollandis otsib endale üürikaaslast või on veel kellegil plaan hollandi poole põrutada,et saaks koos üürida midagi :) ?

Tervitades . M.

Kust saab üürida tuba või korterit Hollandis?

Tere. Oleks abi vaja või nõu on ka väga teretulnud. Otsin endale elamispinda Hollandis, tuba või korterit. Info saab saada meilile mega-25@live.com või mobiili teel+31616511455