Otsin reisikaaslast reisile / Veebruar-Märts 2018

Soov leida reisikaaslast on tingitud sellest et on soov reisida ja samas ei leidnud oma sõprade-tuttavate hulgast kedagi, kes saaks kampa lüüa. Miks mitte üllatada ennast sünnipäeval just reisiga. Reisida inimesega kellega enam-vähem ühesugused huvid ja soovid ja läbi selle leida endale uusi ja toredaid tuttavaid, kellega ka edaspidi midagi toredat ette võtta. Olen ise 43 , kena, rõõmsameelne ja elu jaatav, võimsa huumorimeelega naisterahvas. Soov on puhata, vedeleda rannas, basseinis, jalutada linnas, kohvikutes, teha paar ekskursiooni . Alkoholi ei tarbi , seega joomakaaslaseks ma ei sobi :) Meeldib pildistada kõike ja kõiki ja ennast lasta pildistada. Reisikaaslaseks sobib naisterahvas kes on piisavalt täiskasvanud ja vastutustundlik. Miks mitte koos avastada ilusaid kohti ja vahest ka spontaanselt teha mõni nädalalõpu reis Pariisi, Itaaliasse jne.

Minul sama plaan, et tahaks veebruari lõpus minna sooja.
Egiptus väga ei tõmba, aga vaatasin, et Fuerteventurale pakub reisdiilis väga soodsaid lende. Mis sellest arvaksite?

Tere! Mul tâpselt sama soov leida reisikaaslast, kellega oleks mónus aega veeta kas jaanuaris Egiptuses vòi Kanaaridel. Egiptuses vàga linna peal ei tuterdaks, aga hotellimônusid ja snorgeldamist naudiks kûll.. Veebruaris eelistaksin minna Taisse Phuketisse ja sealseid saari avastama. Kas on huvilisi? N 44.

Tere,

Kuhu täpsemalt ja millal minna plaanid? Kas 40-aastane naisterahvas võiks sobida reisikaaslaseks? Ma samuti alkoholi ei tarbi ja ei suitseta.

Tere, kas juba reisitud, ma just minemas, aga mulle võib alati pakkuda koos minemist ja planeerimist, sel aastal veel paar reisi plaanis!