Otsin sooduspakkumist!

Ega kellelgi juhuslikult poleks pakkuda nüüd lähiajal Gran Cranariale puhkusepakette?

Sooviks soodsalt minna, aga viimase hetke pakkumised on ikkagi väga kallid. Kuskil 6000 ja peale.

Või kust ja kuidas ja mis ajal te leiate neid 3549.- pakkumisi?

Väga sooviks minna:(

Kohe on vaja vanduma kukkuda või?

Tänan lingi eest, tõesti, leidsin paar pakkumist Tenerifele 5000 eest, aga Gran Cranariale hetkel ajapuuduse tõttu tõesti mitte.

Väga palju odavaid pakkumisi on aga kas ainult lennupiletitele, väljaspoolt Eestiti väljumistele või loteriimajutusele. Need tingimused mind ei rahulda kahjuks.

Mis sa tahad siis 3590 eeguga 5 tärni saada või mis sind ei rahulda?

Ta ju kirjutas, mis ei rahulda. Ole tähelepanelikum.

Kuule täitmatu, me elame kapitalismis, sind ei rahulda reisibüroode pakutud tingimused. Reisibüroosid seevastu ei rahulda sinu koonerdamine. Kui arvad, et reisibürood on jubedad koorijad, siis palun, tee oma reisibüroo ja paku neid 3549 koos loteriimajutusega reise. VÕi kui sa ootad, et keegi siin sinu eest tundide kaupa netis tuhlaks, reisibüroodes sidemeid omaks ja selle 1-2x aastas esineva hinna just sinu jaoks üles leiaks, siis palun väga, maksa selle eest reisiagendile.

Küll Sa, Snoop, oled õel. See, kelle kalgal ilgud, võib vabalt olla näiteks mõne Su sõbra ema.

Mina ja õel?:) Tule taevas appi, ma ei õelutse kõige vähematki, ma ei ilgu kellegi rahapuuduse ega isiksuse kallal, vaid räägin asjadest nagu nad on. Lihtsalt "Täitmatu" pirtsutamine on naljakas. Olematu raha eest tahetakse superhäid tingimusi. Kui ikka pappi vähe, siis pole eriti mõtet pirtsutada. See ei kõla nagu kellegi ema, see kõlab nagu ärahellitatud nooruk.

PS: Hakkasin mõtlema, et vaevalt Eestis selliseid reisiagente on, kes "Täitmatule" sobiks, sest kes see ikka viitsib neid superpakkumisi otsida, nende vahendamisest ei ela ju ära, pealegi, sooduspakkumiste otsijad pole ju kunagi nõus info eest maksma, lootes, et mõni topib need ikka siia tasuta foorumisse.

Uskumatu. Inimesed pole mitte ainult õelad, vaid ka purulollid!

Kirjutasin selgelt, et mind EI rahulda pakkumised, mis väljuvad mujalt kui Eestist, hind sisaldab ainult lendu ja tegemist on loteriimajutusega. Seega on enam-vähem kõik teised pakkumised rahuldavad, sh ka 2* hotellid, hostelid jne.

Ja sina, Snoop, kui sul midagi pakkuda pole või aidata ei oska ega taha, ole lihtsalt vait. Midagi paremat pole teha, kui ilkuda võõra inimese kallal? Küsin ilusasti ja selgelt eesti keeles, kas kellelgi pole juhuslikult pakkuda mingitel põhjustel pakette või kust ja kuidas leitakse nii soodsaid pakkumisi. Tehakse ju vahel teatud kellaaegadel sooduspakkumisi või enne hooaja algust. Snoop, ehk olengi ärahellitatud nooruk, samasugune õel ja puruloll nagu sina, aga ilmaasjata ma sõna ei võta. Võta õppust.

Kusjuures ma praegu lugesin kogu selle teema tähelepanelikult läbi ja tõesti ei leidnud kuskilt, et "täitmatu reisija" sooviks 3500.- eest 5* hotelli ja luksust. Inimene lihtsalt küsis, et kas oleks võimalik leida kuskilt sellist sooduspakkumist, mis oleks konkreetse hotelliga ja väljuks Tallinnast ning maksaks alla 6000. Ma ei tea, ma sellist soovi küll mingi erilise luksuse nõudmise alla ei paigutaks. Pole nagu eriti võimatud nõudmised?

Kuna ise otsin praegu samasse kanti aktiivselt reisi, siis paraku pean "täitmatut reisijat" kurvastama, et tõesti, konkreetse hotelliga sooduspakkumist praegu eriti alla 6000.- ei saa. Vahepeal oli korraks Novatoursil selline kampaania, et üks maksab täishinna, teine 2000 krooni. Vot seal tuli tõesti mõne odavama öömaja puhul hinnaks u 4500.- (eeldusel, et kaks reisijat algul selle täishind+2000 ära maksavad ja siis kulunud summa omavahel pooleks arvestavad), aga seda pakkumisrt praegu paraku enam pole.

Samas soovitan silmad lahti hoida ja igapäevaselt nt Horizontraveli, Happytraveli ja Novatoursi lehtedel käia. Võibolla õnnestub midagi leida.

Tänan, hakkasin ka ise vahepeal kahtlema, äkki olengi täitsa ärahellitatud vaene rott. See selleks, Snoop said end välja elada, äkki naeratab tänaval mõnele siis vhemalt!

Olen end lisanud pea iga reisifirma mailinglisti, kas meilinglist on siis põhimõtteliselt sama hea, kui käia iga päev kodulehel?

Ise sain ka detsembris palju-palju sooduspakkumisi, eelkõige olid kõik 2 ühe hinnaga, aga siis veel ei olnud sellist reisi plaanis. Aga enam pole tõesti neid tulnud.

Edu ka sulle, kirss! Ehk leiad enda soovidele vastava hea reisi!

Täitmatu, i smile all day long, to smart people at least:) Hea et sa vähemalt vahepeal hetkeks aru said, et olid kerge ilkumise ära teeninud oma sõnavalikuga "mind ei rahulda". Ja nagu nägid, keegi eriti aidata ei suuda ka, võlureid siin pole, tubli et mailingliste vähemalt taipasid kasutada. Ega kuskil salajast pakkumist ülal pole. "Ilus ja selge" tekst olnuks näiteks selline: "otsin eestist väljuvat, konkreetse hotelliga (mitte loterii) Gran Canaria (mitte mujale Kanaridele) reisipaketti kuni 3549 EEK eest." siis olnuks kõik bueno, mitte jamaajamine, nagu alla 6000 EEK polegi midagi (on küll). Ja seda palju sa pappi magama oled nõus panema reisi nimel, kas 3549 on maksimum või pigistab kuidagi 3999 välja, pole sa endiselt täpselt öelnud :)

PS: ma olen siin paljusid inimesi aidanud, nii et hoia suu koomal kui teemat ei tea.

Valetad, sest õnneks ei tea sa elu sees, kes on tõeliselt tark ja kes mitte.

Ja mis ilkumise ma sinu arvates olin ära teeninud selle sõnapaariga??? Täiesti tavaline sõnapaar, mis probleeme sul eestikeelsete sõnadega on?

Kui ma oleksin sinu "ilusa ja selge teksti" kirjutanud, siis oleks sa, Snoop, ka selle kallal ilkunud, täpselt nagu mu esialgse kirjutise kallal ilkusid! Lisaks loe teinekord postitus hoolikalt läbi, kuna ma ei kirjutanud kohe kindlalt, et alla 6000 pole midagi! Sinu laest võetud argumendid ei pea vett, tule nüüd maa peale ja reaalsete sõnade juurde tagasi!

Ja leian, et ma ei peagi avaldama summat, mille olen nõus kulutama, kuna kirjutasin, et otsin sooduspakkumist ja ootan pakkumisi!

Ja kulla Snoop, tänasin sind juba eelnevalt selle lingi eest. See oli ainuke sinupoolne abi, kõik muu oli ilkumine, seega ma palusin sul õppust võtta ainult sellest, et kui midagi tarka pole öelda, ole parem vait. Ja tore, kui oled siin paljusid aidanud, jätka samas vaimus, aga ära ilgu!

Sinu tekst: Sooviks soodsalt minna, aga viimase hetke pakkumised on ikkagi väga kallid. Kuskil 6000 ja peale.

Siin sa oled ju mõista andnud, et alla 6000 ei saa midagi. Samas, 6000 mingi spetsifiilise paketi (s.t mitte loterii) eest ei ole IMHO palju. Snoop'i poolt ilkumist küll näha ei ole, pigem ise sa tundud olevat suhtumisega "tahaks sooja ja päikest, Eestimaa kliimas ei saa midagi mõistlikku teha". Muidu sa ei oleks esitanud sellist soovi - iga normaalne inimene saab aru, et hea hinnaga pakette ikka reisikorraldajad ja -firmad pakuvad ning neid on piiratud koguses. Aga, rumal nagu ma olen, küllap kõik reisifirmad, korraldajad, lisaks veel Trip.ee all-stars (heas mõttes; need, kes suudavad jumal teab kust, häid pakkumisi leida) näevad kolmes vahetuses vaeva, et leida 5999.- EEK eest sulle sobiv pakett.

Inimesed, take it easy! Rahunege maha ja pöörduge teemasse tagasi.

Kui ühe lihtsa sõnapaari kallal teema arendamine ei ole ilkumine, siis mis on? Ja sinu tundmused on puhtalt sinu tõlgendused! Ei ole ma midagi maininud eesti kliima kohta ega ka tegevuste kohta selles kliimas, teemapüstituse eesmärk polnud üldse see! Samuti ei palunud ma MITTE KELLELEGI leida endale paketti, võin vabalt ise otsida tundide kaupa netis ja võin ka minna 10 000 eest, iseasi, kas see on mõttekas! Soovisin lihtsalt teada, äkki kellelgi on pakkuda midagi (ei saa näiteks ise minna mingitel põhjustel) ja äkki keegi vaevub vastama! Kuna tõesti polenud enne näinud 3500 kroonist pakkumist Kanaaridele(mida ma siinsamas trip.ee foorumis nägin enne oma teemapüstitust), tekitas see minus küsimusi, millele lootsin vastust saada. Ei saanud. HÄSTI, elan üle, aga selline ilkumine, eelarvamustega lahterdamine ja siltide kleepimine teeb küll meele kurvaks.

Ka teemaalgatajale väike meenutus: AITAB!

Ehk tõesti aitab, aga ilmaastaja ma end tümitada ka ei soovi lasta!

Olen täiesti nõus, et see teema kustutatakse ära, ise ma seda teha ei oska, on siin ehk moderaatorid? Andke minna, äkki muutub maailm kas või ühe milligrammi võrra ilusamaks kohaks!

Iseenesest lugesin ma algusest peale seda mõttevahetust, ja tegelikult lootsin, et asi rahuneb. Samas kohtame oma elus pidevalt olukordi, kus arusaamised on erinevad ja taandume. Igatahes ei ole ma kohanud olukorda, kus inimesed jäävadki lõputult vastastikku vaidlema. Lihtsalt loobutakse. Erinevad arusaamised ja seisukohad loomulikult jäävad. Katsume siis arusaada teiste seisukohtadest ja ärme pane lumepalli veerema. Ja ärme võta asju isiklikult, ehk erinev seisukoht ei ole rünnak isiku vastu.

Peace, sorry, kui keegi solvus, ma ei arvanud, et väike nöökimine sellist reaktsiooni tekitab. Ma luban, et kui näen kuskil soodsat Kanaaride pakkumist, annan teada. No hard feelings, täitmatu, okei?:)

Kena, Snoop. Hard feelinguid polnudki, kahju oli ainult.

Las minna siis, ehk saamegi kunagi vastastikku ja ka teisi heade soovitustega aidata!