Otsin tuba või korterit Barcelonas

Soovin üürida Barcelonas tuba või väikest korterit, soovitavalt Gracia, Eixample või Barceloneta piirkonnas. tel (0034) 685629067

Meil on üks väike tuba hetkel välja üürida. Aga ainult luhikeseks perioodiks, koeige rohkem kaheks kuuks. Tuba on väike, asub Maragalli metroopeatuse juures. Korter on ilus, kaks tuba+elutuba, suur köök, väike balkon. Niiet kui sul kiire on ja midagi üleminekuks soovid leida, tule vaatama! Kirjuta meilile: zimmerbarcelona@yahoo.de

Tere,

kas keegi Barcelonas elavatest eestlastest tahaks pakkuda öömaja 2le neiule vahemikus 20–28.04? Tasu kokkuleppel.

Muidugi tahavad-pakkumised ju eelpool! . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

Broneerisin korteri Las Ramblas linnaosas 7-11.05. Kahjuks ei saa minna, kas keegi on huvitatud?

Soov oleks üürida Barcelonas korter, pikemaks ajaks. Kui on kedagi või kellelgi tuttavaid, siis palun andke teada.

. . .

  1. Ü ei ole asendatav Y-ga! Kui klaviatuuril täpitähed puuduvad, tuleb kas tippida Alt+0245 või kopeerida Character Map-ist.

  2. Kõigepealt käändelõpp, siis "gi". Nii et "kellelgi", mitte "kellegil".

Praegu parandatud, järgmisel korral enam nii lihtsalt läbi ei lähe.

Lugupidamisega toimetus.

Korter Barcelonas

Plaan minna Barcelonasse juulikuus. Meid on kuus tükki ja suur jama normaalse hinnaga korteri leidmisega. Hostelisse ei taha. Äkki keegi on ööbinud mingis kohas, mida julgeb soovitada. Võib ka pisem olla, peaasi et hind kirves ei oleks..

Ette tänades, mona mi

Tere!

Otsin tuba/korterit algavaks semestriks (sept. 2011 - veeb. 2012).

Olulised elemendid: Võimalikult lähedal UPC-le (Zona Universitaria, Les Corts vms) Toas on/sinna mahub korralik kirjutuslaud Toa puhul ei tohiks hind ületada 380 eurot.

Olen korralik magistriastme üliõpilane.

Huvitatud nii pakkumistest kui ka kontaktidest. Kirjuta laidokas@hotmail.com või helista (+34) 668561908

Otsime majutust/elamist 23.-26.09.2011 Barcelonas või selle lähikonnas. Meid on 2 ja oleme keskeas abielupaar, kes esmakordselt reisib selles Hispaania osas. tel. +372 5118771 Aivi

Tere,

olen 24-aastane neiu ja plaanin aprilli keskel kolida Barcelonasse ning sellega seose otsin tuba kesklinna (soovitavalt Garcia või Eixample piirkonda, aga oodatud on ka muud pakkumised). Esialgne plaan minna kolmeks kuuks, aga kui hästi läheb, siis võimalik, et ka kauemaks. Ma olen korralik ja puhas inimene, Korterikaaslasena kindlasti üpriski talutav :).

Kui sul või su tuttaval on tuba pakkuda, siis palun kirjuta mulle aadressile marianna002@hotmail.com

PS! Samuti on oodatud kirjad ka Barcelonas elavatelt eestlastelt. Väga tore oleks saada ellujäämis nõuandeid selles metropoliitses ja lummavas linnas. Või kellega võiks kokku saada ja muljeid vahetada, kui ma juba kohapeal olen. Samuti kirjuta mulle, kui ka sinul on plaan lähitulevikus kolida Barcelonasse ja otsid kedagi, kellega kotrerit jagada.

Kõike paremat, M.

Tere,

Elasin kuu aega Barcelonas korteris Les Cortsi tanaval jain rahule. Perenaine uurib seal tube valja, kel huvi kirjutage talle inglise keeles aadressile dynamic.perfection@gmail.com

Tere! Otsin järgmiseks semestriks (september 2012 -veebruar 2013) Barcelonasse tuba või voodit (st et olen valmis tuba kellegagi jagama), soovitavalt muidugi võimalikult soodsalt. Kui kellelgi on midagi pakkuda või oskab anda häid soovitusi, oleksin tänulik, kui kirjutaksid mulle.