Pagas Estonian Airiga Birminghami

Palun nüüd veidi infot, sest nende kodulehelt ma vastust ei saanud ja infotelefoni hind on mõeldud ma ei tea kellele (riikogulastele??)

Lend läheks siis üle Kopenhaageni. Küsimus pagasi kohta. Kodulehe andmetel tohib kaasa võtta käsipagasit kuni 8kg. Selle hulgas "väike kaamera". Kas keegi oskab mulle lahti seletada selle mõiste? Fotokaamera?? Videokaamera?? Kui suur/väike on "väike kaamera". Minu jaoks "seebikarp". Kui ma tahan kaasa võtta oma digipeegli ja 2 objektiivi, siis kas need klassifitseeruvad käsipagasisse? Üldpagasisse pannes saab sihtkohas kätte vist ainult molekulid ja sinna ma neid ei pane? Kui ma panen käsipagasisse oma läpaka ja kaamera, siis on see juba koos kotiga pea 8 kg. Käsipagasis ilmselt ei pea olema see metallkarkassiga kohver, vaid võib olla ka mõnest muust, ka pehmest materjalist kott, mis mahub mõõtudesse? Edasi läheb lend vist teise lennufirmaga, mis mõõdus seal see pagas on? Ja kokku tohib siis olla 23 kg pagasit üldse? Käsipagas ja äraantav? Oskab keegi miskit nõu anda? Suured tänu ette juba.....!

Sinu puhul võid pardale võtta: 1 kott (56x45x25 cm) + 1 fotokakott + 1 läpakakott = 8 kg.

Kott võib olla ka pehmest materjalist ja suurem, kuid kontrollimisel peab mahtuma etteantud mõõtudega raamkasti.

Tasuta äraantav pagas sõltub pileti tüüpist: BUSINESS, FLEX ECO, ECO/MINI ECO, LIGHT

Ülekaal ja lisakotiühik tasutatakse vastvalt hinnatabelile.

http://estonian-air.com/et/reisijale/enne-reisi/pagas/

Tsitaat "Edasi läheb lend vist teise lennufirmaga, mis mõõdus seal see pagas on?"

Puuduvad selgeltnägemise võimed.

Tänud vastuse eest! Et kokku siis 3 kotti käsipagasis + 1 äraantav? Fotoka ja objed saan suuremasse kotti panna, ei ole mõtet kõike kaasa vedada. Läpaka hoiaks eraldi. Siis 2 kotti käsina ja 1 üld? Küsimus tekkis just sellest mõistest "väike kaamera" arusaamise kohta. Ei tahaks lennujaamas ka avastada, et midagi ülearu ja vaata. kuhu paned pärast. Pehme koti kasutamisel ei tohiks raamide mõõdud probleemiks olla. Pole varem lennanud, sellepärast see väike paanika :).

Edit! Sain aru!

Arvan, et fotokakoti küsitavus tekib siis, kui fotokakott läheneb juba käsipagasi maksimum mõõtudele.

Mis on su piletitüüp? Näiteks LIGHT puhul on 0 äraantavat pagasit.

Pilet veel hetkel lahtine. Kas kaamera võib ka kaela riputada? :).Fotokoti mõõdud muidu umbes 45x22x26cm.

Pakun, et sellise mõõtmega fotokott arvestatakse sul käsipagasiks. Seega pane fotokas ja kogu muu kraam ühte käsipagasisse ja võta läpakas eraldi kaasa. Siis peaks klappima. Kogu see kraam ei tohi muidugi kokku kaaluda üle 8 kg.

Kaamera võib kaelas olla, selle kohta pole täna veel märkust tehtud, eraldi fotokotti aga lisaks käsipagasile kaasa võtta ei ole lubatud, eriti kui on tegu odavlennufirmaga. Nende eesmärk on iga lisa pealt võimausel raha küsida. Olen näinud, kuidas reisijatel on kästud nii väikesed fotokotid kui ka naistel käekotid suruda sellesse käsipagasisse. Kui ei mahu, tuleb tasuda lisatasu ... ja see on soolane. Seega pead arvestama selle võimalusega, et lennuväravat läbides kästakse sul see kõik ühte käsipagasisse suruda. Võib juhtuda, et kontroll on leebem, sellega arvestada aga ei tohiks.

Tänud vastamast! Kui läpakakott eraldi on lubatud, siis riputan kaamera kaela ja fotokotti kaasa ei võta. Siis saaks hakkama 2 kotiga käsipagasis. Lennu ajal ikka aknast on lubatud välja pildistada? :). Kui koht satub akna alla muidugi.

Ja kui teed ise internetis check-ini ära, siis saad istekoha ka valida, et poleks tiiva peal jne. Minnes on eelistatud koht paremal akna all, siis pole vastu päikest ;)

Pildistamine on lubatud, seda ei tohi reeglina teha vaid tõusul ja maandudes. Mul on palutud kord maandumise eel see ära panna käest.

Aitäh nii heade soovituste eest!

To Naabrimees! Väga vahvad pildid!

Aitäh teile! Ehk on kellelegi veel kasuks.