Paketireis lastega/2-3 last (kas üldse ja kuidas lapsed soodsamalt?)

Tervist, Oleme siiani reisinud ise organiseerimise teel (lennupilet, autorent, majutus stiilis). Kui nüüd hakkaks paketireiside poole korraks vaatama, siis kuidas seal laste maksumustega on. Kas on kindlad reeglid või iga reis on erinev? Kas on üldse lootust 11 aastastele saada odavamalt kui täiskasvanule ja kuidas tubade puhul on mõtekam. Kas peretuba tuleb soodsam või kaks eraldi tuba. Kas on kunagi ka ette tulnud pakkumisi a la üks laps tasuta? Ühesõnaga kõik huvitav info mis seotud rohkem kui ühe lapsega reisimel, oleks abiks. Kaks last on 11 ja kolmas 17, tema läheb igal juhul juba täiskasvanuna kirja.

Palju raha on ja kuhu sõidame?

Mind huvitavad üldises plaanis 2-3 lapsega reisijate kogemused ja nüansid maksumuse osas. Siis sealt edasi teeks juba plaane, et kas taaskord ise-tehtud reis või prooviks paketikat.

Soodustused on reisikorraldajate kodulehtedel kirjas ja võib olla sihtriigiti kui ka lapse mõiste käsitlemise osas erinev või on soodustus sõltuv mõnest käimasolevast kampaaniast (talvereisid -45%, kaks ühe hinnaga). On küll tulnud ette pakkumisi laps reisib tasuta.

Näiteks www.aurinko.ee pakub tavahinna korral selliseid soodustusi. Madeira: Imiku lennupileti tasu Madeira lendudel on 50 EUR (ei sisalda istekohta lennukis). Lastele (2-11 a )on nii ühe suuna kui edasi-tagasi lennupileti hinnast 25% soodustust. Tenerife: Imiku lennupileti tasu on lendudel 50 EUR (ei sisalda istekohta lennukis). Lastele (2-11 a )on edasi-tagasi lennupileti hinnast 15% soodustust.

Kuid sina sisuliselt reisid soodustuste mõttes ühe lapsega.

Küsige konkreetset pakkumist. Nii ei oska me midagi soovitada. Samuti ei tea millal minna soovite. Kuna lapsed kooliealised, siis tõenäolislet koolivaheajal? Aga siis nõudlus paketireisidele suur ja soodustusi ei pruugi olla võikui on, siis kõrgema hinnataseme juures.

http://www.tarbija24.ee/937500/pered-kipuvad-sugisvaheajal-palmi-alla

See on isegi erinev hotelliti samas sihtpunktis. Mõnel on täiskasvanu esmapilgul kallis, aga laps oluliselt odavam, teises jälle täisk ja lapsed vaat et ühe hinnaga või 1laps saab rohkem soodust- teine vähem. Vali midagi välja (esmalt siis sihtkoht ja nt hotell-et mis seal peab olema-söögid, magamiskoht või lux) ja võta ühendust mõne reisibürooga. Ise kasutame Goadventuret, nad teevad pakkumise ja siis otsustad või lased veel otsida sobivamat varianti. Lastega muidugi kallim- samas Türgi ja Bulgaaria täisk hinnad olid suht samad, aga Bulgaaria lapse hind oli nii palju odavam, et 2 lapse pealt hoidsin kokku juba 4sotti + uudsuse võlu, et pole käinud.