Paketireis Phu Quoc-ile Soomest

Hei!Tulin eile Phu Quocilt ning kohtusin seal eestlastega, kes kasutasid sinna reisimiseks Soome reisifirma teenust. No mis seal siis ikka imelikku? Pean ennast suht kogenuks reisijaks, kuid ka mulle tuli üllatusena, et:1. Helsinkist Phu Quocile saab otselennuga(tšarter)2. Phu Quocile reisimiseks ei ole vaja Vietnami viisat(kui viibitakse ainult sellel saarel)Kuna siin foorumis käib ka mugavaid reisijaid, siis selline info võiks nii mõnegi reisija mõtlema panna. Miks lennata (näitena Finnairi teekond) Tallinn - Helsinki - Singapur - HoChiMinh - PhuQuoc ja samamoodi tagasi ca 25 tundi reisimist/lendamist, kui saab hoopis mugavamalt ca 13 tunniga? 

1
2

Jah, see hooaeg TUI lausa pommitab hea pakkumistega., ise hiljuti olles Sianukkis, tegime Vietnami viisat, et müüda maat PhuQuoci saada..,, sest teist varianti sinna saada pole, aga kas järgmine aasta on sama seis..

0
0

TUI on lammutanud jah igale poole otselendudega, Mauritius, Cancuc, Phu Quoc jne, paraku ainult viimase hetke pakkumised, seega mulle ebasobivad, kuid vahepeatustes ikka unistad, et saaks otse:) 

0
0

No kui arvestada, et lähiajal kinnitab kanda Tallinnas väga kõva tegija, siis ma usun, et Finnair peab hakkama päris kõvasti rabelema, et mitte kaotada Eesti turiste, nii et võimalik, et järgmine aasta on üldse lust ja lillepidu ning eestlane reisib businessklassis :P

0
0

Rabelema hakkavad kõik, ja see on hea:)

1
0

Punkel, viska vahelduseks pilk Finnairi äriklassi hindadele peale. Ja siis Qatari omadele.  Tulemus sõltub muidugi otsingu hetkest,  aga üldpildi saab ehk kätte. Kel soovi, saab lillepidu ka praegu nautida. HEL-BKK/HKT/KBV ~1100 eurot Qatari äriklassis on õigel hetkel ostes vägagi reaalne ja seda vähemalt kaks viimast aastat.Tõsi, Bangkokist edasi Phu Qoucile lendab vist ainult Bangkok Airways, mis on väga hea lennufirma, aga harva odav.

0
0

Ma ei pidanud üldse silmas äriklassi PhuQuoci, vaid et kui Qatar tuleb, siis võibolla hakkab ka Finnairilt korralikke äriklassi pakkumisi tulema.

1
0

Just praegu oli saadaval TUI pakkumine, Dreamliner lennukiga, otselend Helsinki - Phu Quic 320 eurot.. ostsin isegi kogemata pileti ära :)No ei saa sellisele hinnale vastu panna, seda enam, et Phu Quoc on viisavaba saar ja ei mingit vaeva viisadega. 

1
0

Ilma viisata küll aga mis seal 20 päeva teha see 320 eur pakkumine (olen käinud  ja  4 päeva oli piisav)Muidugi mulle hotell ja rand ja söök ja massaz meeldis küll

1
1

Olin ka saarel 20 pāeva.Igav küll ei polnud,Soe,odav,liiklus pisut nārviline.Head reisi.

2
0

Piirid on ju lahti.. Vietnami e-viisa tehtud, viisatempel lennujaamast passi ja vabadus! Lennukiga Hanoisse, sealt edasi Fansipani tippu. Ja siis juba vaatab edasi.. Macau ehk, siis Kambodža ja sealt Phu Quicile tagasi..Aga aitäh muretsemast, "1966" :) 

0
0

TUIlt need "ulme pakkumised" ala 320eu otselend Helsingist.. kui kiirelt peab välja lendama? Ala homme/ülehomme? Kui praegu veebruariks ette vaadata.. siis on otselennul hind 1000eu nägu.. kas selliseid ala 500eu ots on ka ette tulnud? Plaan järgmisel aastal minna.. kuid tahaks 1 lennuga kohale saada.. ümberistumised ei tule kõnealla..

0
0

Jah, tõsi. 2019.a. veebruaris oli võimalik edasi-tagasi 320 euri otselend Helsingist  Phu Quoci saarele TUI-lt. Kui õieti mäletan, siis hinnaga kõvasti mängiti, vahepeal oli sama  lend isegi 1100 euri ja ca 2-3 nädalat enne väljalendu hakkas langema ja lõpus  pakutigi  320-ga. Ajas sülitama küll. Muideks, tagasi tulles lend hilines üle 12 tunni ja ka kompensatsioon 600 eurot nägu maksti ruttu välja. Mõnel väga vedas, sai praktiliselt tasuta reisi.

0
0

Aga kas läbi aegade on ka nö soodukaid silma hakanud sinna saarele.. ei mõtle viimase hetke pakkumist...  just pean silmas TUI ja Finnairi poolt?! Või pole mõtet sellist asja oodata :)  Plaanis minna alles 2020 dets

0
0

Finnair sinna ei lenda. TUI lendab erinevatest Skandinaavia lennujaamadest (CPH, ARN, HEL, OSL). Kuna Tui müüb skandinaaviast paketikaid, siis nad ette soodsa hinnaga lennupileteid ainult ei pakugi vaid viimase hetke pakkumisi.  Inglise TUI-l on ka talviti 1x nädalas lennud Gatwickist Phu Quocile (lennud gatwickist T ja tagasilennud K) ning kui see sobib, siis tasub seda ka jälgida. Kui soovid otse Euroopast lennata, siis ega variante peale TUI ja itaallaste NEOS-e pole. Neos lendab MXP-st ning vahemaandumisega Yangonis.  Võibolla on lihtsam viis lennata kas siis BKK, KUL või SGN ja HAN ning sealt võtta edasilend Phu Quocile?

0
0

See oli asjalik info, AITÄH. Ilmselt siis teine variant ongi Hel-BKK otselend ja BKK- PhQ, samas kui saab hinnaga ala 500eu Hel-BKK pileti siis veel teine 180 otsa BKK-Phu Q.  Kui pikalt ette osta.. ega siis ilmselt väga soodsamat/kiiremat varianti polegi..

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased