Pakid Amsterdam Tallinn.

Tervist, oleks vaja raamatuid jms kolida Amsterdamist Tallinnasse, u 30-40 kg ja võimalikult ruttu. Teab keegi aidata? Saan natuke maksta ka muidugi...

Jube tihedalt siin viimaselajal hakatud Hollandist Tallinna pakiveo abi küsima. Minu soovitus oleks ikkagi kasutada mõnda transpordifirmat, kes erilist raha selle väikese paki eest küll ei võta.

Aitäh nõuande eest, kas oskate soovitada mõna firmat? Olen üritanud leida, aga kõik nii kallid (tntpost, dhl, ups), hinnad ulatuvad sadadesse eurodesse.

Kaubaekspress peaks tegema regulaarset kolivedu Brüsselist Eestisse. Või vähemalt mõni aeg tagasi tegi. Ehk oskavad midagi öelda.

Suured tänud! Uurin lähemalt

Novembris vaja toimetada pakid Amsterdamist Eestisse

Väga oleks vaja toimetada novembris paar kasti lasteriideid Hollandist Eestisse. Kas teate soovitada, mis firmaga tuleks soodsaim transport või kas keegi on ise sealt poolt autoga Tallinna tulemas? Tänud ette juba info eest!

Kolimisteenus Amsterdamist Tallinnasse

Tere,

kas on soovitada kontakte, kes saaks aidata tuua mõningaid mööbliesemeid Amsterdamist Tallinna. Ette tänades ann.kool@mail.ee

Tere!

Pakkide toomise ja viimise koha pealt saab teid ehk http://www.real-est.nl/ aidata. Tegemist on küll saunade ja muude eesti toodete edasimüügiga kuid tihti mahuvad muud pakikesed ka autole. Edu!

SMALL & FAST - OVER THE EUROPE overtheeurope@gmail.com

Kiiresti pakk Hollandisse

Tartus on ootel pakk ( 100×50×50 cm, 10kg), mis oleks imekähku Hollandisse, Utrechti kanti vaja toimetada. Kas kellelgi on autos natuke ruumi? Tänan, 50 150 71