Palun nõu- Malaga

Tere

Soov oleks minna augusti lõpus kuskil nädalaks ajaks koos kaaslasega Malagasse. Kas keegi oskaks soovitada ja nõu anda,millise lennufirmaga oleks kõige mõnusam ja parem ning samuti hinna suhtes ok sinna sõita? Oleksin väga õnnelik kui jagaksite linke :)

Teine abipalve oleks see, kui Te jagaksite minuga oma kogemusi hotellide suhtes, millistes olete ööbinud ja kuidas rahule jäänud? :)

Samuti mida kindlasti Malagas olles kogema peaks?

Ning kas ilma suhtes on augusti lõpp sinna minekuks sobilik, vastupidiselt meie vihmasele suvele?

Suured tänud :)

Otselennud Tallinnast algavad uuesti 03. sept. Helsingist lendab Air Finland (ainult lend) ja Aurinkomatkat,kes pakub ka hotelle. Augustis on seal väga soe !

Ise olen seal mitu korda olnud. Malagas endas pole mõtet peatuda vaid veidi eemal on Torremolinos ja Benalmadena või siis Merbella. Head hotellid on Amaragua ja Sol Aloha Puerto. Vaata kõik info saad Horizontraveli või Novatoursi kodulehelt. . . . Trip.ee parandas postitust keeleliselt ja järgmise keelelise kolepostituse kustutab!

Miks oh miks soovitate te minna inimesel Torremolinosesse, Benalmadenasse või koguni Marbellasse, kui nendes kohtades ei ole mitte midagi hingele ja meelele? Need on kõige tüüpilisemad Lasnamäe-majadega turistiurkad, kus peale ranna ja joomise ei ole absoluutselt mitte midagi teha.

Kui tulla Andaluusiasse, siis tuleks osa saada ka kultuurist ja vaatamisväärsustest. Nagu neid Malaga ümber vähe oleks - Granada, Sevilla, Nerja, Antequera, Ronda, pueblos blancos, kaugematest punktidest Cadiz ja Cabo de Gata. Härjavõitlus, flamenco, kõik see, mida Andaluusia pakub.

Mis lendu puutub, siis seni, kuni Easyjet Tallinnast Berliini lendab, on kõige mõistlikum lennata just Tallinnast Berliini ja siis Berliinist Malagasse. Ning Malagas auto rentida, et oleks hea lihtne ringi liigelda. Ööbimine Berliinis tuleb ainult korraldada.

Võib ka lennata Tallinnast Barcelonasse ja sealt TGV-ga Madridi ning Malagasse, aga TGV pilet on päris kallis, kuigi 300 km/h rongiga kihutada on ju kogemus omaette.

Käisime kaaslasega Malagas selle aasta mais. Sõitsime kohale, lennujaama infopunktist küsisime nõu kus ööbida - nad andsid trükitud lehel ca 40-50 erineva hotelli/külalistemaja nimekirja. Seal kirjas ka hind, asukoht, kaugus mererannast jne.jne. Istusime linnaliinibussi ja esimeses valitud öömajas saime kaubale. Küll te ka ise seigeldes hakkama saate, ettevõtlikust ainult. Ilusat reisi!

tere

kas selle TGV kohta infot saaks (kodukat) kust saaks kaeda plaane?

www.renfe.es on rongifirma sait :)

Vastasin su postitusele ka, olligator2004 :)

Steni viidatud saidilt TGV nimelise rongi kohta infot ei leia. Hispaanlased nimetavad omi kiirronge AVE. Tehnoloogia on küll sama kui TGVl.

Jutt jumala õige kuid ka nendes nii-öelda magala rajoonides on esimest korda tulijale ikka midagi vaadata just torremolinoses kuigi see üks homo linn aga ilusam kui muud siin ligidal olevad ranna äärsed magalad kuid kaugemale soovitaks ära käia El Chorro, Malaga, Spain

Näiteks selline koht väga ilus

kuigi video pole kõige õnnestunum kuid ei leidnut paremat ja selline koht Málaga catedral de la Encarnacion kahjuks selle kohta videot ei leidnud jne jne. On neid kohti otsige ise juurde selline programm kindlasti abiks kui kellelgi veel pole seda http://pack.google.com/intl/en/integrated_eula.html?hl=en&ciint=ci_earth&ci_earth=onciint=ci_earth&utm_source=en-cdr-earth4&utm_medium=cdr&utm_campaign=en