Palun soovitage hotelli Pariisi kesklinnas

Pakutavate hotellide valik on väga suur ja kuna ise pole varem Pariisis käinud siis ei oska hinnata linna tegelikku mastaapsust.

Sooviksin 2 ööks hotelli Pariisi kesklinnas, kus selleks, et midagi näha ei peaks kuhugi kaugele minema. Hind võiks olla kuni 2000.- öö, vaja oleks 1 tuba kahele inimesele ja hommikusöök võiks ka hinna sees olla.

Äkki oskab keegi omadest kogemustest midagi soovitada?

www.booking.com vahendab hea hinnaga pakkumisi, ettemaksu ja vahendustasuta.

Suurus ja kaugus on suhtelised mõisted. Soovitan osta 10se paki metroopileteid e carneti, maksab 10.40 euri, (e siis pileti hind põhimõtteliselt sama, mis Tallinnas) saab mugavalt liigeldud.

0
0

Kui tahad midagi tõeliselt prantsusepärast ja väga suurt luksust taga ei aja, siis soovitaksin hotelli "Madrid Opera".Eriti sealesed "katusekambri" moodi toad ülemisel korrusel!

0
0

Raske valik, kuna Pariisis on hotelle jalaga segada. Hotellide "edetabeli" leiad siit: http://www.tripadvisor.com/Hotels-g187147-Paris_Ile_de_France-Hotels.html Vahendajate (a la booking.com) kohta ainult niipalju, et paljud sooduspakkumised sinna ei jõua. Hotellide endi kodulehtedelt otsides leiab palju paremaid pakkumisi. Otsimisele kulub muidugi aega ka :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased