Panaviaticu "empty legs"

Sattusin siukese firma nagu Panaviatic http://www.panaviatic.com/est/services/ koduleheküljele ja avastasin sealt huvitava võimaluse:

“Empty legs”

Aegajalt lendavad meie lennukid ka ilma reisijateta - sellisel juhul oleme rõõmuga nõus võtma Teid meie lennuki pardale ja viima sihtkohta VIP klassi lennukiga, kuid regulaarlennu hinnaga. Kui soovite saada jooksvalt infot vabade lendude kohta, saatke oma kontaktandmed meie e-posti aadressile: [email protected] ja meie kliendihaldur saadab Teile jooksvalt informatsiooni "empty legs" lennugraafiku ja maksumuse kohta.

Mingi graafik on ka siin: http://www.panaviatic.com/est/emptylegs/

Sellele aadressile küll meili ei saa saata, tuleb tagasi koguaeg.

0
0

Kas keegi on lennanud Panaviaticuga? Vaatasin pühapäeval internetist Tallinna lennujaama saabuvaid ja väljuvaid lende Egiptusesse ja avastasin, et Panaviatic lendab Airbus 320-ga Hurgadasse. Ma pole sellisest firmast midagi kuulnud. Sooviks teada kuidas oli ja kas jäite rahule. Pean silmas istmekohti, toitlustust, teenindust, ajaviite võimalusi.

0
0

Eelmisele kodanikule. Tegemist on tavalise tellimuslennuga millel panaviaticu lennu number!

0
0

Metskaptenile. Kui tegemist on tavalise tellimuslennuga, millel on panaviaticu lennu number, siis kelle lennud need on?

0
0

Tegemist peaks olema Goadventure lendudega!

0
0

No see, et GoAdventure või mistahes muu firma neid lende tellib, ei tähenda vee ju sugugi seda, et PanAviatic neid lende ei teeninda. Tegelikult ristivastupidi - PanAviatic teenindab kellegi teise tellitud lendu. Ja selles valguses on küsimus istmevahede, teeninduse jms kohta ju igati asjakohane! Egas GoAdventure oma istmevahedega tule :D

Ise ei ole selle firmaga lennanud.

0
0

Go Adventuri kodulehe info järgi teenindab nende Hurgada reiside lende Bulgarian Air (lennukiga Airbus A320-200, mille tootmisaasta on 2005). http://goadventure.com.ee/catalog/egypt/lennuinfo.html#tabsx1-2

Äkki vaatasid midagi valesti? Panaviatic kodulehe järgi neil sellist lennukit lennupargis veel pole. http://www.panaviatic.com/#/fleet

See võis vabalt olla mõne avaramate võimalustega inimese või seltskonna eratellimusreis.

0
0

Panaviatic on Tallinna Äripanga venelastest omanikega seotud tellimuslendude firma, mis kodulehe järgi opereerib viie ärilennukiga Learjet, millest igaühes on seitse reisijakohta.

0
0

No nädalavahetusel lendab AVIESE koodiga ka lennuk egiptimaale, ega nüüd see ei tähenda et see firma on airbus-i ostnud. Võtke rahulikult!

0
0

Leidsin AVIESE koduleheküljelt sellise info: Aviesi ja SmartLynxi koostööst 2010.08.05 Avies ja Islandi charterlende korraldav lennuettevõte SmartLynx sõlmisid omavahel koostöö lennukoodi jagamiseks. Lennupraktikas tähendab see seda, et charterlende korraldav SmartLynx lendab edaspidi Tallinnast populaarsetesse sihtkohtadesse Hurghadasse, Sharm el Sheikhi, Antalyasse ja Heraklionisse Aviesi lennukoodiga. Tegemist on tellitud charterlendudega reisikorralda Estouri poolt. SmartLynxi lennukiparki kuulub üheksa Airbus 320 ja kaks Boeing 767 lennukit.

Mina arvan, et selle Panaviaticuga on ka sama lugu. Mingi teine firma lendab nende lennukoodiga. Sest niipalju kui mina tean siis neil tõesti suuri lennukeid ei ole ja see seletaks asja ära. Küsimus on ainult selles, et mis lennufirma see nende koodiga lendab?

Vaatasin tallinna lennujaama koduleheküljelt (http://www.tallinn-airport.ee/realtime/departures/), et Sharm El Sheikhi lendab Spot Air aga teisel netileheküljel oli Midwest Airlines (http://xtra.tllapt.ee/taru/dep_ee.html). NB! Kusjuures kellaajad ja lennu nr. oli üks ja sama. Kas keegi oskab seletada seda?

0
0

Spot Air on vahendaja, kes teeb koostööd suure hulga väiksemate, sh suure hulga vaid charterlendudele orienteeritud kompaniidega. Vaata nende veebisaiti http://www.flyspotair.com/ vaata Clients database ja selle alt Airlines. Saad teada, milliste kompaniide lendudega nad opereerivad ja koode jagavad. Seetõttu võidki sattuda küll Midwesti, AMC, Lotuse või suvalise kompanii lennuki pardale.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased