Pandatravel

Kas keegi teab midagi Panda Travelist. Kas kellelgi on kogemusi sellise reisibürooga?

1
23

Google otsing abiks: http://www.ap3.ee/?PublicationId=31503ED6-39D4-4163-9D98-74AA1E3959CE&code=4280/uud_uudidx_428001 Vaata kuupäeva! Paneb pisut kahtlema, et Trip.ee rahvas massiliselt selle firma teenuseid kasutab :)

0
0

Natuke kahtlane on jah!

Aga siis helistasime Leetu Flylal-i ja sealt vastati, et alates 14,12 hakkab TLN-BKK nende lennuk käima. Ja siis julgesime ära osta. Loodame, et toimib.

0
0

Mis kuupäeval lähete ja mis hotelli? Mina 21.detsembril , tahaksin kellegagi uut aastat vastu võtta.

0
0

Võtsin ainult lennu 14,12 ja samal päeval kohe edasi Phuketile, seal korter ootamas.

0
0

To: täheke või teised üksikud:) Minul ka selleks kuupäevaks reis bronnitud (21.12-05.01). Hetkel üksi ja tahaks seltskonda, kuna jõulud ja aastavahetus sees. Hoiame ühendust! [email protected]

0
0

Sooviksin teada, kas on juba kellegil kogemust reisibürooga Panda Travel, mis müüb lennupileteid Tallinn-Bangkok-Tallinn hinnaga 10990– ja vedajaks siis juba pankrotis olev FlyLal?

0
0

FlyLal Charter ei ole pankrotis.

0
0

Flay Lal lennukiga oleme reisinud septembris. Ei ole pankrotis, lendas küll!

0
0

Panda Traveliga kogemust ei ole, aga tegu on sel aastal tegevust alustanud firmaga. Vahendab teiste reisikorraldajate reise, ise reise ei korralda. FlyLal Charter ei ole sama firma, mis FlyLal ja tegutseb charter-reiside turul jätkuvalt.

0
0

Selline artikkel tekitaks tõesti segadust: http://www.postimees.ee/?id=73114

0
0

Sellest pandast on siin varem juttu olnud ja on ka öeldud, et firma taust või taustfiguurid ei anna põhjust arvata, et peaks temalt 11 000ga lendu Taisse ostma. Kasutage google otsingut jms. Ka kodulehel ttp://www.pandatravel.ee/conditions.php ütleb panda, et ta ei vastuta mitte millegi eest:

"Panda Travel on teenuse osutaja poolt volitatud esindaja ning edasimüüja, kes vahendab reisikorraldaja ja kliendi vahelist lepingut ning ei vastuta teenuse osutaja poolt kehtestatud tingimuste eest."

Ma ei ole aru saanud, mis lisaväärtust panda annab Horizonile või TezTourile ja miks peaks just mingilt pandalt reisi ostma?!

Uurisin mingi aeg tagasi krediidiinfo ja google abil tausta ja küllalt nõrk mulje jäi. Ei soovita.

0
0

Vaatasin Majandus-ja Kommunikatsiooniministeeriumi ettevõtteregistrist nimetatud firma kohta järele (väike väljavõte): Väljaspool Eestit osutatavaid reisiteenuseid, välja arvatud tšarterlendu, sisaldavate pakettreiside koostamine, nende müügiks pakkumine ja müük või välisriigi reisikorraldaja poolt koostatud pakettreiside müügiks pakkumine ja müük
Väljaspool Eestit osutatavaid reisiteenuseid sisaldavate teise reisiettevõtja poolt koostatud pakettreiside müügiks pakkumine ja müük
Üksikute reisiteenuste müügiks pakkumine ja müük

Ehk siis nende tegevusloas sisaldub üsna selgelt, et ise nad mingisuguseid tsharterlende ja reisiteenudseid osutada ei tohi. Tagatisraha on neil ka ainult 200 000EEK, ehk siis esimesed 10 saavad hea õnne korral mingi summa isegi tagasi. Kelle reisie nad konkreetselt vahendavad, mina vähemalt Tai puhul küll välja ei loe. Tegin ka väikese proovikõne neile, siis sealt väideti, et tegemist on nende oma reisga ja lendab Leedu firma Fly Lal charters. Väga kahtlane teema minu jaoks vähemalt.

0
0

Tezi lende nad edasi ei müü, kuna Tez lendab Taisse SmartLynxiga. Ja teisi otselendude korraldajaid Eestist hetkel Taisse vist ei olegi.

0
0

Võtsin ka eile südameasjaks välja uurida, kelle reisi nad edasi müüvad. Lappasin läbi kõik(minu teada) olevad reisifirmad kes korraldavad ise tšarterreise ja FlyLal charters'iga ei lenda Taisse nüüd küll kahjuks/õnneks keegi(muidugi võis ka kahe silma vahele jääda midagi). Tõsi, nagu eelpool kõneleja mainis, leidsin ainukesed väljumised lätlaste SmartLynxiga(oh õudust kui nägin seda lennuplaani, pisar tuli silma. Kes suudab istuda 1-aisle lennukis 14 tundi?). Aga ikkagi juba puht sportlikust huvist tahaks teada mis valmiga nad FlyLali kasutavad. Kas siis äkki läheb lend välja Vilniusest, teeb mingi vahemaandumise Tallinnas(nagu paar aastat tagasi Air Finland tegi HEL-TLL-BKK)?

0
0

Tuuseldasin natuke Panda Traveli kodukal ja päris põnev tundub olevat. Ehk siis mul on küll tunne, et töö on kiire ja korralik (kiiresti taskud pappi täis ja putka kinni). Hetkeseisuga ei ole võimalik Tai reise osta s.t hotellid on küll üleval, aga hoolimata reklaamist otse Tallinnast Taisse, mingit lennuväljumise varianti hotellide juurde ei pakuta.

Veel põnevat lugemist: Reisibüroo Panda Travel reisiteenuste müügitingimused ja vastutus

Reisibüroo Panda Travel (OÜ Seduction, reg.nr 11576513) on reisiettevõtja, kes vahendab reisiteenuse lepinguid ja sõlmib neid reisiteenuse osutaja ehk Reisikorraldaja nimel. See tähendab, et reisibüroo Panda Travel on müügiagent (edasimüüja). Juhtumitel, kui Panda Travel müüb teiste reisikorraldajate pakettreise, siis lähtutakse selle reisikorraldaja reisitingimustest.

Palume Teil kindlasti enne reisiinfo kasutamist ja teenuse tellimist hoolikalt tutvuda reisikorraldaja reisitingimustega:

TezTour Reisileping TopTours Reisitingimused Novatours Reisitingimused Fiji-Travel Reisitingimused EstTour Reisitingimused GO Adventure Reisitingimused Horizon Travel Reisitingimused

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased