Pangaautomaadid Bulgaaria suvituspiirkondades

Ei tea palju raha kaasa võtta ja sellepärast tekkis küsimus, et kui võtta kohapealt pangaautomaadist raha, et kas see on üldse võimalik ja mis kursiga? Horvaatias eelmine aasta võtsime aga ei mäleta kas saime kursiga kahju või mitte aga tean, et see oli paras ettevõtmine, sest aparaadid olid seal imelikud ja kuidagi kahtlased.. On kellelgi kogemusi?

Minu teada kursi kui sellisega ei ole võimalik automaadist raha võttes küll vastu pükse saada, sest tegemist panga kursiga, mis on igal juhul soodsam kui valuutavahetuses. Küll aga välismaalt automaadist raha võttes lisandub teenustasu 30.- + 2,5% võetavalt summalt. Mis on aga siiski tihtipeale soodsam kui vahetada kroonid eurodeks ja need omakorda jumalteabkus kohalikuks rahaks. Panga kursse näed panga lehelt.

0
0

Tänavatel on väikesed valuutavahetusputkad(vist oli mingi tumesinine embleem ja sõna "crown").Korralik arvuti sees ja tädi näitab kenasti kõik kätte.Ero kurss leevile oli nädal tagasi 1 eur=1,91 leevi.Pangaautomaadid on suht ohutud.Alati võib ju küsida millist automaati eelistada.Endal kordagi probleemi ei tekkinud.

0
0

Valuutat ei tohiks vahetada mujal kui ainult pangas või hotellis, sest mujal on käibel niivõrd palju valeraha. Eelmine aasta olin Bulgaarias ning reisikorraldaja hoiatas kohe ning ütles, et teda ennastki olevat tüssatud, kui vahetas raha tänaval (seal on putkad ning tänaval pakuvad inimesed ka...).

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased