Pangaautomaadid Jaapanis

Tere,

Küsimus, et kas pangaautomaadid annavad raha välja Eesti Seb ja Hansapank deebetkaartidega? Tänades

Deebetkaarte Jaapanis ei proovinud, aga meie kolmest krediitkaardist (HP Visa, Nordea EC, SEB) töötas tõrgeteta ainult viimane... Tekkis juba väike paanika - hotellide eest tuli ju maksta:)

0
0

SEB krediitkaardiga meil küll probleeme ei olnud. Teistel olid erinevate pankade kaardid, neil oli tõesti pidevalt jamasid. Deebetkaardi peale küll loota ei tasuks ja raha automaadist oli ka väga raske kätte saada.

0
0

SEB deebetkaart ja SEB VISA klassik krediitkaart töötasid tõrgeteta postkontorites asuvates automaatides. Mujal asuvad automaadid kumbagi kaarti ei tunnistanud. HP visa ei töötanud üheski automaadis. Tuleb meeles pidada, et postkontorid on avatud vaid kindlatel kellaaegadel.

0
0

...sai poes väga edukalt maksta, kuivõrd see toimis, siis krediitkaarti ei katsetanudki. Sularaha väljavõtmisega on keerulisem lugu, neid automaate, mis veidi teistsuguseid kaarte tunnustavad on kole vähe. Soovitan soojalt siiski piisavalt sularaha kaasa võtta; kunagi ei teki probleeme.

0
0

Poes, hotellis ja raudteejaamas toimisid meie kaardid (SEB ja Hansa) vaid siis, kui kasutati magnetriba lugejat. Kiibi lugejaga kassad ühtegi meie kaarti ei tunnistanud.

0
0

Maestro kaardiga saab raha v'otta v"alja Postipanga automaatidest. T'osi k"ull, ma ei ole Eesti kaarte kasutanud, ja kasutasin ka juba aastaid tagasi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased