Paraiso del sol hotell, rollerite rent, orienteerumine saarel

Tere, kas keegi on seal hiljuti käinud? Minek on 1. veebruaril ja tahaks teada, mis asja ma siis endale ära ostsin. Kuidas te üldse koha peal ringi olete liikunud? ostate kohapealt mingi tenerife kaardi või linnakaardi või tasuks need asjad eestist kaasa otsida? Kas keegi rollerite rendist teab midagi?

Ette tänades! Marjo

Me perega ka samal ajal samas kohas. Gran Canaria kaarte sai küll kohapealt, aga kui Sa siit leiad mõne hea... on ilmselt mõistlik kaasa osta... Kas oskab keegi öelda... kas seal kandis wifi on?

Nov. oli hästi rahulik ja enamus saksa pensionärid. Viimastel päevadel saabus seltskond inglasi ja basseiniääres läks ka elavamaks. Aga kuna ise rentisime auto, siis olime hotellis vähe. Autot oli hea parkida kohe ühte servapidi külgnevat tupiktänavat ja ükski õhtu kohtade puudust ei tundnud. kaardi saime tasuta registratsioonist ja ajas asja ära, kui tahad paremat s.t täpsemat siis varu ette. Tundus, et see mingi universaalkaart, sest samasugune anti meile ka autorendist. Meie ostsime ilma hommiku- ja õhtusöögita ja elasime selles bangalo tüüpi kompleksis, kui ostad söögid siis äkki paigutatakse mujale- ei tea. Reg. juures oli ka arvuti kasutamise võimalus. Telekas oli lisatasu eest, aga saime tänu meeldivale teenindajale 3 päeva tasuta, ups ei tohtinud seda kellegile öelda ;) 1a lapse jaoks oli ka võrevoodi tuppa toodud, kuigi polnud seda isegi palunud. Basseinivesi tundus varbaga katsudes külm, aga kui sisse ronisid, siis muutus mõnusalt soojaks ja lapsi oli raske välja saada.

Ka Paraiso Del Soli minek, piltide pealt tundus küll väga okei olevat, köök sees ja voodi sees ja mis sa hing veel ihkad :)