Paraiso del Sol ?

Kas keegi on selles hotellis viibinud? Kuidas rahule olete jäänud? :)

Olin perega. Jäime väga rahule... kahe tärni kohta ÜLLALTAVALT kobe. Elasime retseptsiooni juurest üle tee nendes puna-kollastes majakestes. Igas majas on neli "korterit" - kaks ühetoalist all koos pisikese "aianurgakesega" ja üleval rõdudega kahetoalised. Rõdul mahub hädavaevu üksi päikast võtma... veini mahub mitmekesi jooma. Meil oli suurepärane vaade nii ookeanile kui ka mägedele. RÕDU ON VÄIKESE(loe: isekulgeva ) LAPSE JAOKS OHTLIK! Arhitekt on loonud väga lihtsalt/mugavalt ületatava piirde... Toas oli: kohvimasin, veekeetja, röster, pliit , külmik, korgitser,kartulikoorimisnuga, riietekuivatamisrest ja põhimõtteliselt kõik , mis vajaklik söögitegemiseks ja söömiseks. Lisatasu eest saime: seifi ( võtme), fööni , teleka (puldi - ilma ei töötanud). Prügi viidi iga päev, koristati ülepäeviti. Väljas soojendusega bassein ( sügavusega alates 0,75 - 2,5 m. Alla 1m sügavust ala on ~10m ja siis läheb JÄRSULT sügavaks )+ kütteta lastebassein. Retseptsioonis on tasuline internet. Me võtsime hommikusöögi kah. Saab kõhu täis , aga ei midagi erilist. Justkui kõik on olemas... (nagu ikka on kohvi nime all mingi muu jook) Randa ~400m . Asukoha võlu peitub selles, et antud kant on vaikne ja rahulik , aga liikudes ~1km paremale või vasakule hakkab tõeline möll pihta... Suuri elukaid hotellis elusalt ei näinudki - pideval pihustati midagi...(kõrval olevas pargis jalutasid õhtuti kassi suurused "pargiprussakad" ringi... kui laps unustas võileiva pikemaks ajaks lauale , siis tulid miskid pisikesed ja mustad külalised-sipelgad pruukosti võtma... Kohe hotelli kõrval on 24h avatud "supermarket" (suuremad ostud tasub teha päevastes marketites - hind oluliselt parem). Ümbrus on tihedalt täis nii odavaid , kui ka kalleid söömisvõimalusi. Väga kallid (osad neist ka väga maitsvad) jäävad jalgsikäigu kaugusele. Lähiümbruse vähemalt kolm autorenti (ka avis) ja üks mootoratta/bagi/rolleri rent.

minu eelnev jutt oli PARAISO DEL SOL'i kohta... loodan, et mõtlesime sama kohta...

vabandust, paraiso del solu ma mõtlesingi :) väikene viga vupsas sisse, ei pannud tähelegi.

aga suur tänu selle jutu eest. kohe kergem hakkas. paar küsimust veel, kui palju seifi, fööni ja teleka hind oli? ning interneti kasutamine kui palju maksis? kas te rentisite ka auto? oskate ehk öelda, kui palju see auto rent maksis (umbes kolmeks päevaks)?

ise olin kaks nädalat... seif oli 11 raha nädal föön vist viis raha nädal telekat ei mäleta, aga tõenäoliselt kah kümne ringis nädal.. autorendi firmasid, söögikohti ning lihtsamaid marketeid on hotelli ümbruses mitmeid... auto kohta on rohkem juttu teemas: http://trip.ee/node/38111 internet oli 1 raha = kümme minutit... ühenduse kiirus enam-vähem ok (erinevalt mõnest teisest avalikust tasulisest punktist)

Kas keegi oskaks Paraiso del Soli apartemendi kohta natuke nõu anda... Kas 1 magamistoaga apartementi mahub neli täiskasvanut(kas 2 magavad nn magamistoas ja 2 elutoas, mille diivan käib lahti - kas sinna diivanile ikka mahub 2 täiskasvanut)? Ja et kas see üks magamistuba on uksega või nö avatud tuba? Neli täiskasvanut - kas kitsaks ei jää?

Aitäh!

Diivanil käivad seljatoe padjad ära... aga kahele jääb kitsaks( loe:pole mugav) ...tuppa pannakse lisavoodi( meil pandi väiksema lapse jaoks) ... Magamistuba on uksega eraldatud... usun, et kui megapalju riideid/asju kaasas pole saab neljakesi hakkama küll...

käisime siis reisil ära. diivan on väga lühike... 175 pikkune sinna väga hästi ära ei mahu, ainult viltu.

aga paraiso del soli kohta pole midagi halba öelda, täiesti elamiskõlblik koht ja kõik on mõnusa jalutuskäigu kaugusel. läheks teinegi kord tagasi! :) elasime esimesel korrusel, seega oli meil päris suur terrass ja terve perega oli võimalik terrassi peal päikest võtta, kuna päike paistis põhimõtteliselt terve päeva sinna. olime paradero (1, kui ma ei eksi. seal on neid vist kaks kokku) kompleksis, väga rahule jäime kogu perega.