trip-krainetrip-ukraine-dark
Pariis: üürikorter on parem kui hotell

Sai võetud risk ja hotellitoa asemel üüritud Pariisis nädalaks korter. Tasus ära ja julgen teistelegi soovitada. Meie valik, väike katusekorter oli üle ootuste hästi varustatud (pesumasin jms kodutehnika, köögis kõik toidutegemiseks tarvilik olemas, teed-kohvid, külmkapis ootas koguni pudel tervitusveini, netiühendusest jms ei ole mõtet rääkidagi), puhas, vaikne ja atmosfääriline. 7 ööd kahele läks maksma 450 eurot (sellest 90 eurot agentuurile ette broneeringu kinnituseks PayPali kaudu, 360 kohapeal omanikule sulas - lisaks oli 300 eurot sulas garantiirahaks, mis anti korteri rahuldavas seisukorras üleandmisel probleemideta tagasi). Omanik ütles, et me võtaks temaga järgmine kord otse ühendust, siis saab ilma agentuuri vahendustasuta :), nii ilmselt teemegi.

Leidsime sellise lehekülje kaudu nagu www.parissweethome.com. Selline koht nagu www.allorenta.com tundus ka ok, valik osaliselt isegi kattus. Asjaajamine nende kaudu käib inglise keeles.

Kas korteri omanikuga sai inglise keeles ka suhelda? Kas Teie kaudu oleks järsku võimalik selle omanikuga otseselt ühendust võtta, kui tahaksime kunagi Pariisi nädalaks minna? Sõidame sinna 18.09 -22.09, aga selleks ajaks on seekord juba hotell reserveeritud:(

Kas sa jagaksid ka korteriomaniku kontakte?