Parim pidutsemise koht?

Tere, kuna suvi tulemas, soov kuskil väga heas kohas pidu panna, otsustasin pöörduda siia foorumisse. Ma olen kindel, et keegi oskab head nõu anda selle koha pealt. Ise olen otsinud lühikest aega ja lugenud näiteks Ibiza saare kohta, kuid see pidi olema väga kallis koht. Ise olen mõelnud näiteks mingit saart kuskil EL liikmesriigis, kuid väga hea koha puhul ei mängiks see rolli. Samuti ei pea asuma koht kuskil saarel. Ise olen mõelnud Horvaatiat ja Hvari saart ning uurinud ka Küprose kohta, kuid kummagi kohta ei tea midagi täpset rääkida. Kui rääkida kohast, siis võiks lisada ka sinna juurde käivad kulud ja hinnad kui võimalik (transport, majutus, reisipiletid jne). Kõik ettepanekud ja soovitused on oodatud :)

Oot, palun vabandust, aga mis sa nüüd siis mõtlesid seda asja niimoodi, et me paneme siia kirja kõik maailmanurgad, kus me oleme odavalt pidu pannud (kulud ja hinnad kui võimalik: transport, majutus, reisipiletid jne)? Ehk teeksid meile pisikese teene ja ütleksid otsejoones välja, kuipalju sul raha üldse on?

Odavate pidude pildid saadan sulle sellisel juhul privasõnumitesse.

Unustasin tõesti hinnaklassi märkida. Ütleme siis hinnaklassiks 1-9.000.- ja mida odavam, seda parem. Arvestades sellega, et kohapeal olemise raha veel jääks.

Mitu nädalat on plaanis "ühtejutti" pidutseda? Üks? Kaks?

Pidutseda plaanis maksimaalselt üks nädal. Kardan, et Saaremaa ei ole see eriline pidupanemise koht....

Praha või Berliin. Kui seal ei näkka, on ilmselt viga Sinus. Õlu on igal juhul väga hea mõlemas linnas.

Tahan reisida, aga kuhu, seda ma veel ei tea!

Sziegeti festivalile :) http://www.sziget.hu/festival_english On saar, on EU riigis, on suvel, oma plaanitud rahadega saaksid ka hakkama. Natuke küll lühem, kui 1 nädal, aga nendel muudel päevadel võid ju kuskil mujal Ungaris ringi vaadata.

Alanya. Hotell võta täpselt keskusesse, seal pidu 24/7. Klubisid rohkem kui nädala jooksul läbi jõuad käia.

Üks õige freeloaderist odavreisija sõidab ikka ilma piletita või häälega, ööbib Couchsurfingu kaudu, sööb ja joob nende külmkapi tühjaks ja pidutseb teiste kulul.

PS: kõik on see oluliselt lihtsam, kui tegemist naisterahvaga.

siiani õige odavam pidutsemine on olnud Bulgaarias, kuldsetel liivadel. 2 tärnikad suht normaalsed, baarides sisenedes tasuta napsud, kui kolada viitsid, siis saab erinevates kohtades pidu panna suht soodsalt. Küprosel on lugu kallim, kuigi ilusam olla.

See Sziegeti festival ei ole minu jaoks, tänan pakkumast siiski. Kõige reaalsem ja parem pakkumine on hetkel Alanya. Mis hinnaga edasi-tagasi otsa Alanyale maksma läheks? Ootan veel, äkki tuleb kellelgi veel miskit.

Bulgaaria kohta võid veel rääkida täpsemalt kogu seda asja. Oleksin tänulik. + Küprose kohta võiks keegi kirjutada midagi.

Küprosel on suvel väga palju rahvast, just Agya Napas. Linna tänavatel on õhtuti raske liikuda, igal pool käib pidu. Klubidesse sisse saamiseks ei pea nii palju raha välja käima kui Ibizal. Olen mõlemal saarel käinud, kuid erinevatel hooaegadel. Küprosel käisin 2009 aasta suvehooaja lõpus ja Ibizal nüüd, suvehooaja alguses. Minul läks Küprose reis koos lennu, ööbimise ja kohapeal kulutatud rahadega kokku a'la 9000 kr nägu. Ibiza reis seevastu koos lennu, ööbimiste ja kohapealsete kuludega a'la 13 000 kr nägu. Lisaks märgiksin juurde, et Ibizal käisime me väljas söömas kaks korda, ülejäänud aja kokkasime oma apartmentis. Kui meil oma kööki poleks olnud oleksime ennast vaeseks söönud (enamuse söögikohtade hinnad algavad 8 EURist). Samuti jõime koguaeg oma jooke, kokteile tellisime ainult kolm korda. Küprosel seevastu käisime selle sama raha sees mingit vee showd vaatamas, rentisime 6 päevaks rolleri. Ibizal rentisime rolleri üheks päevaks ja teiseks päevaks auto. Küprosel sõime ja jõime pidevalt väljas. Maksime Türgi poolele pääsemiseks rolleri kindlustuse jne. PS! Agya Napa Senjor Frogsis sai 4 l kokteili (väga hea kokteili nagu mohjto, Frozen Daquri) 15 EURiga :)

Sinu eelarvega Ibizal kindlasti hakkama ei saa, eriti suvel. Siis lähevad kõik hinnad praktiliselt poole kallimaks. Juba praegu seal olles oli tore vaadata, et vein mis maksis eile 1 EUR makab täna 1,20 EUR :)

Mõlemad reisid olid väga lahedad ning ainult hinnaklassi arvestades soovitaksin Küprost ;) See on kindla peale minek, sest seal on tõesti väga lahe. Agya Napat kutsutakse Ibiza järel üheks parimaks pidutsemise paigaks.

Alanyal on kõige mõistlikum võtta mingi võimalikult odav kolmetärni hotell, mis asub võimalikult keskuses. Igaljuhul peaks olema AI pakett, siis kannatab hotellis ennast enne käima tõmmata ja alles siis pidusse minna:) Usun, et AI paketiga kolme tärnika saad alla viie kilo kätte nädalaks (südasuvel ehk kuni kuus kilo). Olin ise mõned nädalad tagasi seal ja juba siis olid klubid puupüsti täis ja peod olid megalahedad.Sel hetkel olevat Alanyas olnud ca 300-400 tuhat turisti, kuid tipphooajal (Juuni keskpaik-Augusti keskpaik)olevat Alanyas ca miljon turist.

Olen ise käinud Bulgaarias Kuldsetel liivadel Varna linna külje all ning ka seal käib suvel pidu 24/7. Hinnad on mõistlikud, kuid kindluse mõttes tasub baarides ning klubides juua pudelijooke, mitte kokteile. Ei ole eriti normaalne, et ma joon klubis viimaste jookidena long island ice tea'd ning järgmine päev kell 9 ärgates on tervis okei. :)

Hinnad ... meil oli küll pisut teise iseloomuga reis ehk siis käisime autoga natukene mööda Euroopat trippimas, aga sõber käis eelmine suvi viimase hetke pakkumisega ning maksis ehk 4000-5000eek lennu ning hotelli eest. Pane seal oma 4000eek söömise ja pidutsemise eest juurde ning lõbu laialt. Hoia silmad lahti turimismibüroode kodulehtedel!

Mulle isiklikult istuvad Alanya peod rohkem, kui Bulgaaria omad.

Täitsa võimalik, et Alanya peod on paremad, pole seal ise käinud. Oskan rääkida vaid Bulgaariast, mis sellesse hinnaskaalasse läheb. Aga teemaalgatajal soovitan vaadata kumba suunda just sobilikul hetkel pakkumisi on. :)