Parim valik: mida eriti soovitaks

Paluks pisut kogemusi, mida eriti soovitaks vaadata-külastada, kui vaba aeg Londonis on suht piirat: reis neljapäevast teisipäevani (lennuk vastavalt kell 9.00 ja kell 18.00 Catwickist). Reede kuni esmaspäev olen seot ühe konverentsiga.

Vaba kaks hommikut üks kella 11.00-ni ja teine 12.00-nii ja neli õhtupoolikut - ütleme alates 16.30 (või ka 16.00) - kokku saaks teha 6 visiiti/külastust.

Kas äkki tasuks mõni ekskursioon ka võtta? Või see kahekordse bussi trip?

Kas Pühapäeva hommikune Westmister Abbey missa või hoopis eksursioon seal pirkonns teisip 8.45-12.15 Victoria jaamast ringiga Rock Cafesse - transpordi ja giidiga - suht soodene.

Või keskaegne bankett vms.

Kas eelistada Briti muuseumi või Kengsingtoni kompleksi (teadusmuuseum. loodusmuuseum jms.)või hoopis midagi muud (vaarao aardeid nendeks päevadeks enam ei sa)

Paikneme Lancaster Gate-i juures ja olen varateismelise (13) tütrega.

Oleme praegu broneerinud vaid London Eye kohalejõudmise päeval.

Bussitripi võtaks ehk reede hommikuks aga samas on soovitaud ka Portobelo turgu just reede hommikuks.

Bussile saaks hotelli eest ja turg on ka kiviga visata - aga kaht korraga ei saa. Või oleks parem turg jätta laupäevaks nii 16.00 paiku, siis ehk saaks laupäeva õhtul veel miskit planeerida.

Mis kell nad pühapäeval muuseumid kinni panevad - nii üldiselt.

Tänan vastuste eest juba ette - küsimusi sai õige palju...:-)

Või kuis muusialiga oleks? Kass midagi britipärast ka on? Või on enamik made in US..:-)

Sul vist esimene kord Londonis? Ma pakun, et ära liiga palju jookse ega korralda, käi niisama eri linnajagudes ringi, London on ilus ka ilma muuseumitesse ronimata.

Portobello roadile / turule tasub kindlasti minna, kontrasti mõttes muu linnaga. St Paul ja Toweri on toredad. Ja kindlasti mine mõne kohalikuga õhtul pubisse õlut jooma :) Kui noorem inimene oled ja klubi-elu meeldib, siis uuri seda liini ka.

Andrew Lloyd Webber oli muide inglane. "Kassid" on seega hea valik :)

esimest korda jah...ja võib-olla siis tõesti nii vääga ei plaani

a kuis need "Blood Brothers" on Phoenix Thetre´is - kirjade järgi "kõigi aegade kõige.." - hetkel väga soodne pakkumine - kaks pääset 27 naelaga

ja ka Portobello on laupäeval ikka parem - see tähendab, et see vanavaraturg vist ongi ainult laupäeviti?

Ja transpordi jaoks on vist Oyster - kas osta sealt või broneerida siin? - kui iga päev (s. o neli päeva) pean korra Hyde Parki juurest Docklandis käima?

Pluss muud sõidud-wärgid?

Londoni piires transpordiks on küll Oyster parim variant, maksad täpselt niipalju kui kasutad, ning päeva maksimumlimiit pole oluliselt suurem kui päevapiletil. Oyster osta Londonis, maksab 3 naela pluss see, mida sinna sõitmiseks peale paned. Normaalajal 1-2 tsoonis üks sõit £1.50