CDG-st Montparnasse'i rdtj?

Lend Tallinn-Riia-Pariis ja sealt edasi rongiga Toulouse'i tundus imelihtne ja isegi soodne, aga siis jõudsin selleni, et sobivamad ja otsemad rongid Pariis-Toulouse väljuvad just Montparnasse'i jaamast, mitte CDG-st, ja tekkis küsimus, kuidas oleks sinna lennujaamast kõige parem jõuda? Kas rongiga või bussiga? Pole eales Pariisis käinud, väldiksin heameelega nüüd ka, aga see on kõige otsem tee Toulouse'i. Või oleks mõistlikum Pariis-Toulouse lend? Rongiga on rohkem vaadata. 

Kui keegi tunneb Pariisi hästi, siis  palun nõu.

Tere, mis hinnaga said piletid läbi Riia Pariisi? Mul ka plaan teha suve poole kevadel pikk nädalavahetus Pariisi, Lubasin väiksele kultuurihuvilisele, et teeme ära. Aga praegu hirmutavad need piirangud, piletite pärast väga ei muretse.

 Vabandust, Toulousi sõidust ei tea ma hoopiski.

Terminal 2 võtad RER B ja sõidad Denfert Rochereau peatusse. Sealt väljud Rue Froidevauxile ja istud number 88 bussi ja neljandas peatuses (MONTPARNASSE 2 - GARE TGV) tuled maha ja oledki kohal. Lennukiga võid ka muidugi minna, kui ajad klapivad, saad ehk isegi odavamalt kui rongiga.

@ Muqu

Edaspidiseks.. On olemas selline tore sait nagu:

Rome2Rio

Trükid oma marsruudi algus- ja lõpp-punkti aga sisse ja saadki kiirelt teada, kuidas ja millise transpordiga kusagilt kuhugi saab. Boonusena saad ka väljumisajad, reisi kestvuse ja (ligikaudse) hinna teada.

Mind ennast on mitmel korral välja aidanud.

Google kaardil ka nupp ühistransport saad isegi algusaja paikka panna, toimib väga perfektselt

Aitäh, aitäh, aitäh nõu eest! :) Kasutan muidu thetrainline.com-i ja väga rahul sellega, aga just nende aegade kohta on: sorry! 

To katzz: sain Airbalticult edasi-tagasi lennud 190-ga, aga kui saad hinna järgi sättida, siis võib paremini saada ja pealegi mais juba otselennud Tallinnast, mul vaid tagasilend otse.

Enamikus suurlinnades, sh Pariisis, töötab Google Mapsi ühistranspordi planeerija suurepäraselt. Näitab, kus ja kuhu ümber istuda.

Toulouse'i minekuks soovitaks esmalt vaadata võimalusi Lufthansaga sinna lendamiseks. Näiteks mai lõpuks oli Tallinn-Frankfurt-Toulouse vaid 10€ kallim kui Tallinn-Pariis. Vahemaad Prantsusmaal on üsna pikad ja rong kallis, LH tuleb soodsam

Minu mäletamist mööda oli vaja sõita 2 sõiduvahendiga, nii metroo kui rongiga, aega kulus umbes 1,5 tundi või isegi kauem. Täpsemat infot leiab tõesti internetist.