Pattaya reis ja ööelu

Tere Plaanis on lennata Pattayasse 7 päevalisele puhkusele augustis. Kuidas(kui palju) oleks kõige odavam sinna lennata? Samuti huvitavad meie jaoks eksootilised naised: Mis hinnad seal üldse on(nii tavalised kui ka vip)? Kui palju läheb maksma korralik kaaslane terveks reisiks? Kas on üldse võimalik raha eest leida sealt "korralikku" ehk mitte lõbutüdrukut. Paluks vastata neil, kel on kogemusi/teadmisi. Tänan

Isiklikult soovitan otsida ja oodata Finnairi soodukaid lendudele. Hea variant kuna sisuliselt otse ja kiirelt saab bangkok`i ja lennukis ruumi normaalselt. Ise võtsime mais (low-season) lennu nädala keskel ja siis saime igayks ühe kolmese istmerea endale ja kannatas mõnusalt sleepi ka lasta. Mis eksootilistesse naistesse puutub, siis ärge selle pärast muretsege. Seal maal on kõik lihtne... liigagi lihtne ja ise ei pea miskit selleks tegema ;) ... miskit eskort-teenust ple kyll mõtet võtta kuna pea kõik mis seal liigub on müügiks ja siis otsustad ise kellega parem klapp on ja kellega kauemaks jääd :P ... Parimat inffi ööelust saab sellelt neti aadressilt: http://www.phuket-info.com/forums/ ... kuid omast kogemusest võin öelda et isegi see ei suuda teid ette valmistada selleks mis teid seal tegelikult ees ootab :D

Endal on ka plaanis miski oktoobris tagasi minna... aga vist valin ikkagi jälle Phuketi ja Patongi ranna... passin hetkel ka Finnairi soodukaid siin :)

0
0

...aga paar aastat tagasi Pattayas peatus minuga samas hotellis saksa vanamees, kellel oli terveks reisiks hangitud nn" korralik" kaaslane. Sattusime juttu ajama ja huvi pärast uurisime, mis maksab - konkreetne juhtum oli 300.-(eesti kroonides!!!) ööpäev + toitlustus ja muud ülalpidamiskulud.

0
0

kui lähed Pattayasse, tule sisse Galaxy Cabareesse(Walking Street), seal on kenad tüdrukud

0
0

Leidsin bookinghousi kodukalt VÄGA mõistliku hinnaga TAI piletid.

0
0

Birgit21, äkki valgustad et kuna ja kui mõistlikult? Ma alla 12k pole väga leidnud.

0
0

nu, ma vaatasin tipphooaja pileteid, ehk dets-jaanuar, siis oli 12 700. aga august pole tipp hooaeg, siis peaks piletid soodsamad olema. oot, uurin järgi bookingu kodukalt.

0
0

https://www.bookinghouse.ee/ee/air/special_offers ´uuri, ehk saab hinda alla. ja muidugi www.varesreisid.ee kui augustis tulevad neil piletid müüki, siis saab sealt ca 9000.00 eek, me ootame ka hetkel nende pileteid et dets´sse osta. edu!

0
0

Qatar Airways Venemaalt: alates RUB 13,283 = ~5725 kr + minek ja tulek + transiitviisa(-d)

http://www.qatarairways.com/global/en/special-offers-russia.html

Ssaksamaalt: alates 504 euri = ~7905 kr + minek ja tulek

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased