Phuket - hotell Karon või Kata beachil

Tere! Minek siis phuketile 26.02-13.03,võetud ainult lennupiletid.hotelli valiks ise. Seega soovikski abi hotelli valikul. Soov oleks leida selline mõnus,ehtne,Tai-pärane (Tai eksootilise arhitektuuriga)hotell Karon või Kata beachil. Kindlasti võiks see olla mere lähedal(ei pea olema rannas),ja lopsaka,ilusa aia ja basseiniga. Mitte päris 5-tärni hindadega ka.(3-4tärni) ehk panete oma kogemustest kirja oma lemmikud (rõhutan just et oleks selline Tai-pärane,mitte selline suur läänelik hotellikompleks).

Ette tänades,Agneese . . Palun edaspidi suuri tähti iseseisvalt kasutada. Trip.ee

Selliseid soove on paljudel Phuketile tulijatel. Kuna tulete esimest korda siis ütlen kohe, et sellist asja mida soovite ei ole. Mõni on, aga 5++ hindadega.

Broneeri esimeseks ooks hotell ja kohapeal leiad igasuguseid variante. Ei ole v6imalik soovitada sest maitsed nii erinevad. Vabu kohti on igal pool. Maja saad ka rentida, kuigi alguses vinguvad, et oled liiga vahe. Annan yhe kohaliku tola nr. kes aitas alguses ka meid, raagib thaienglishi viskad paarsada badi ja aitab sind. Hiljem saad ise ka hakkama. 0899096939 Jojo nimeks ja tootab yhe inglase juures. Me joudsime oosel kell 4 Karoni ringile ja saime abi. Edu! Oma silm on kunn! Valid ise ei saa hiljem kedagi teist syydistada.

Ise olen paar korda peatunud Baan Yin Dees, see ei ole küll Katal ega Karonil, kuid on Patongi läheduses mäe otas rahulikus kohas mõnus väike hubane boutiq-hotell. Vahepeal olid netis päris soodsad pakkumised sinna, hetkel kahjuks neid kohe ei leidnud.

Teemaväline küsimus. Kas Krabi kandis on selliseid shoppamise kohti kust saaks sealseks kasutamiseks riideid osta, et ei peaks kodust kõike kaasa tarima? Veel küsimus, kas kayakkide laenutuse kohti Krabi kandis ja Phi Phil ka leida on või saab nendega sõita ainult vastava reisi tellides? Tahaks omal käel jõgedel veidi seigelda. Tänud kes viitsib vastata!

Nii Krabi (AoNangis) kui ka PhiPhil leiad päris palju erinevaid kayakkide rendivõimalusi. Ei pea ainult spets trippi võtma (kuigi seda tehes viiakse sind võib-olla teada-tuntud huvitavatesse kohtadesse) võid vabalt ka ise ringi aerutada. PhiPhil jõgesid nagu ei olnud, sõitsime saarega piirnevaid randu läbi (päevane rent 500tbh). Riiete ostmine: T-särke, shortse igale maitsele. Enamus poodlemisvõimalusi siiski tänavakaubanduses, mõni üksik teada-tuntud spordibrandi pood sekka.

Kui suure seltskonnaga lähete? Kas plaanite olla ühe koha peal või liigute ka ringi?

Tervitus kõigile :)

Oleks natuke abi vaja. Olen minemas ( 2 inimest )Märtsi keskel Phuketile kaheks nädalaks ja sooviks natuke abi majutuse leidmisel, Kata/Karon Beachil . Esialgu võtaks majutuse sinna kolmeks päevaks ja siis hiljem vaataks kohapeal juba oma silmaga midagi. Plaan pole nagunii yhes kohas pikalt olla. Hind võiks siis jääda max 70€ öö. Bookingut olen juba mitu päeva lapanud ( Pildid on ilusad aga reaalsus on teine ilmselt ) . Kes kus ööbinud ja kuidas rahule jäänud, mida soovitate? Tänud!

  1. Jälgi Bookingu keskmist hinnet. Kui on üle 8, pigem 8.5 alates, on väga korralik hotell. Keskmine hinne 7-8 on enam-vähem korralik, alla 7 reeglina peldik.
  2. Vaata sama hotelli Tripadvisoris ja jälgi hotelli rankingut, a la #10 of 130 hotels in Karon Beach on kahtlemata hea, aga #115 of 130 hotels on peldik. Võid ka lihtsalt reastada Tripadvisoris Kata ja Karoni hotellid ja valida sealt hinna/reitingu suhte järgi (näitab võrdluseks nii Bookingu kui teiste saitide hindu).

Mul tuttav soovitas Villa Elisabeth Kata beach!Kõige odavam just pole.Otse ranna ääres.Meil samal ajal umbes mineklKus kaudu lähete,meil lennupiletid veel ostmata`?

@jaanp . Olen ise ka seda Villa Elisabethi vaadanud, aga ei ole päris kindel veel selles... Ise lähen 19.03.2017 Tallinn-Helsingi-Phuket , samale pakkumisele oli veel pileteid saada ca 550€ nägu.

Me pisut varem planeerime Tai reisi.Lendu kaalume Helsingi või Moskva kaudu.Pikalt Phuketis ei peatu,tahame ringi reisida,Ma veel uurin seda Elisabeth värki.Omanik pidi eurooplane olema.