Pilet otse lennujaamast

Tervitused. Kas leidub kedagi kes on ostnud pileti otse lennujaamast. Mõtlen näiteks sellist varianti, et kui lennata siit mõneks päevaks Inglsimaale, seigelda seal mõned päevad ja siis edasi Mehhikosse. Kas on mõtet jääda lootma sellele, et ehk õnnestub lennupilet otse jaamast soetada.

Lennujaamast õnnestub sul pilet soetada 100%. Iseasi on, millise hinnaga ja millise ajagraafikuga. Lisaks aja- ja energiakulu. Mis selle mõte peaks olema?

mina oma elukaaslasega olin 2 kuud kreekas, ära tulime niimoodi, et ühel päeval elukaaslane ytles, täna lähme :P ja siis pakkisimegi asjad, andsime üürikorteri ära, võtsime kassi kaenlasse ja kreetalt praamiga ateenasse ja siis seal lennujaamas hakkasime vaatama kuidas saab:P 6 tunniga oli kogu asjaajamine tehtud (kassi peab ennem lennule registreerima ja lennukompaniilt loa saama) ja algaski sõit eestisse :) oli väga lahe :P

Endal ongi enam vähem selline mõte, et seikleks Inglismaal nii kaua kui tahtmist on ja kui siiber siis sõidaks edasi. Asja mõte olekski, et ei planeeriks kõike liiga ette. Kui osta pilet enne ära, siis peaks oma graafikut ja kella taga ajama.

Oskab keegi täpsemalt öelda, mis hinnad võib leida Gatwicki ja Stanstedi lennujaamast pileteid ostes. Kas on kordades kallimad või on mõistuse piires.