trip-krainetrip-ukraine-dark
Playa de las Americas

oleme siis minemas veebruaris novatoursiga. Sai võetud loteriimajutus, kuid sinna juurde oli lisatud Playa de las Américas loteriimajutus???? Kas oskab keegi öelda, kas see eeldab siis, et hotell asub sealkandis? Ja mis hotelle novatours seal loteriimajutusena pakub? Ja üldse on oodatud kõik erinevad arvamused, muljed ja soovitused seoses Playa de las Américas-ega? Tänan

ma usun, et tohutu hulga infot loteriimajutuse, hotellide ja tingimuste kohta omab ettevõte, kellelt sa reisi ostsid mis puutub Playa de las Americas'se, siis on tegemist Tenerife suurima kuurortlinnaga, kus on arenenud kaubandus, toitlustus, meelelahutus, rannad, kümned ja kümned hotellid jne jne...kuna sul tundub olevat netiühendus, siis peaksid oskama sellist infi lademetes leida

playa de las americases on väga normaalsed hotellid, terve kuurorti jooksul nägin ainult ühte natuke halvemas seisus. ja ise läksin ka novatoursiga ja loteriiga ning kõik oli väga super, ilm jne... see kuurort ongi minu arust saare ilusaim ja rohkem tegevust/ võimalusi pakkuv:)

Täna hommikutelevisioonis tegi kadunud Gunnar Grapsi manager kõva promo miskile bandile, kes esineb ainult Playa de las Americas's ja seda igal õhtul. Mängib vana head rockiklassikat - Led Zeppelinist Queen´ini. Bändil on oma kodukas soundchaser.net.Seal ka info, kus ja millal täpsemalt.

Ka veebruaris minek. Hotell oleks http://www.horizontravel.ee/web/?event=Show_hotel&page_id=56&hotel_id=95 selline. Ei tule eriti kallim kui loterii, aga kindla peale minek...

Muutus hotell ja saar minul. Seega minek Playa Del Inglesisesse.

Leidsime selle baari üles, kus nad igal õhtul esinevad. Julgen soovitada ka teistele, elamus missugune

Ei tea, kas veel esinevad. Vist veebruaris minek ja üle-eelmisel aastal jättis see bänd lihtsalt ülihea mulje :)

Hea uudis muusikasõpradele :) Sama koht ja iga päev kell 21:30 alustavad - soovitan soojalt!

Omal käel Tenerifele

Leidsin Playa de las Americase piirkonnast sobiliku hotelli sobiliku hinnaga. Millist lennumarsruuti sinna dets/jaanuar soovitate, kui tahaks minna ntx 10 päevaks, aga Tallinnast pakutakse lende vaid nädalase tsükliga. Vahemaandumisi võiks olla max 1, sest reisime lapsega. Tänud!!

Vaadake dohop.com Seal on palju erinevaid pakkumisi.

Kas Hovima Santa Maria jääb Playa de las America piirkonda?

Pmst tegemist sama asundusega, mis mööda ookeanirannikut jookseb. Ehk siis hotell on Costa Adeje's, mis on kohe Playa de las Americas'e naaber.

Kas keegi oskab öelda missugused on ilmad hetkel Tenerifel? Norra ilmateade näitab, et 17-18 kraadi sooja aga samas ka vihma suht tihti.... Mis on tegelikkus? Olen olnud aastavahetusel Gran Ganarial kus oli ilmateade sama...kuid tegelikkuses oli soojem, jõulude ajal isegi 30 kraadi oli kahel päeval.

Pmst on ilm Tenerifel väga stabiilne ja kui vaadata ntx www.wunderground.com ilmaajalugu, siis suures plaanis ei tohiks puusse panna.

Hetkel väidab enamik ilmakanaleid tõesti, et päeval üle 18 kraadi lähiajal ei tõuse ja ka vihmasabinaid on iga päev oodata. Samas tuulevaiksemas kohas päikese käes on tõenäoliselt ikka 25 kraadi sooja.

Eks palju sõltub muidugi tuulest ja vihmast, aga tegelikkus kipub olema selline, et tavaliselt, kui ühes saare otsas on tuulisem ja vihmasem, siis vastaskaldal soojem ja päikeselisem. Kui võtate rendiauto, siis peaks päevitamiseks sobiva ranna kindlasti leidma.

Meie käisime Tenerifel 15.-21.01.2012. Peatusime Mareverde kompleksis Playa de las Americases (http://www.tenerife.ee/mareverde_duplex.php). Ekskursioonid ostsime Tenerife kompassist (Siam+Loro, Wesipruul ja saaretuur) http://www.tenerifeinfo.eu/ Ilm oli öösiti 16-20, päeval 22-23, vihma ei sadanud sel nädalal, Sahara liivatorm oli just lõppenud, päike hommikuti paistis, õhtupoolikuti oli pilvine, just nagu Olavi eelmises kommis märkis. Esimesel päeval Siamis saime korralikult päikest, teisel päeval Loro pargis (see asub põhjas) ilmus päike õhtupoolikul, hommikul oli niiske ja udune aga soe. Teide-päeval oli kaunis, selge ja päikseline ilm, need kes meist tipus käisid, olid ülirahul ja õnnelikud ning iga hetk valmis seda kordama. Mere-päeval oli hommikupoolikul väga ilus ilm, nägime pilootvaalu ja lapsed ujusid koos kilpkonnadega, õhtupoolikul kiskus laine vähe tormiseks. Jätsime reede rannapäevaks, paar tundi saime olla, ujusime ja päevitasime, siis tulid pilved, läksime siis hoopis poodi. Laupäeval käisime ka hommikupoolikul rannas. Tööle naastes igatahes kiideti jumet :)

Tänud kirjutajatele :) Reis valitud! Otsus sai tehtud 16. veebruari kasuks lootes näha põnevat karnevaliaega ka kuna põhiekskursioonid saarel tehtud mõned aastad tagasi. Jääme siis lootma ilmataadile ;) Ise käisin jõuluperioodil Sitsiilias kus oli 14-20 kraadi, vilu ilmaga oli ikka külm. Vot nüüd tahaks tiba soojemat ilma.

Bingo! Valisid eriti hilise väljumisega reisi ;) Kas esimese päeva magasid hotellis maha?

Huvitav jah, et kas see Tenerife lendude hilinemine on tavapärane? Me jõudsime ka mõned nädalad tagasi Eestisse ikka päris mitu tundi hiljem plaanitust...

To maunu: Vaatamata sellele, et ma magama sain alles kell 4 kohaliku aja järgi, olin ma juba kell 8 üleval ja kell 10 rannas. Päev oli tõeliselt palav ja nauditav. Üldiselt ei ole ma mingi eriline unekott..... ;) Ja ette teades lennu hilinemisest ei läinud ma ka lennujaama varakult tuiama ja tuju rikkuma. Kõik oli täpselt OK. Päike paistis kõigil minu puhkusepäevadel -ja see oli tõesti BINGO!!! :)