Pocket Loox N100

Kas kellelgi on kegemusi FS PocketLoox N100 peale TomTom navitarkvara panemisel. Kuidas muuta aparaat WinCE põhiseks (ehk siis lahti lukustada) ?

miks sa sinna tomtom tarkvara tahad panna? originaalmenüü kujundus ei meeldi? või on tomtom kuidagi parem su arvates? kui soovid fs navis tomtomi kaarte kasutada, siis see on teostatav ilma fs navi op süsteemi hävitamata. kola pisut vastavates foorumites...ei ole tripi teema.

0
0

Lihsalt selleks, et oleks võimalik kasutada ka muid programme ja kaarte, kui ainult Navigoni põhiseid (teadupärast iga proge kaardid ei ole igas urkas täiuslikud - üks katab paremini ühte piirkonda, teine jälle paremini teist piirkonda). Ja nüüdseks muidugi asi juba ammu lahendatud ja FS PocketLoox N100 lahti lukustatud ja peal nii Navigon, TomTom kui ka Garmin + veel muid kasulikke programme.

0
0

Mina olen selle kohta materjali otsinud juba paar nädalat aga ei ole leidnud. Kas õpetaksid mind builderman? Aitäh.

0
0

Kristo: Saatsin sulle sellekohase esialgse info e-posti peale. Esialgu pead saama käima selle aparaadi peal WinCE süsteemi. Ja see ei ole illegaalne tegvus - muide. Kuna tegemist avatud aparaadiga.

Muide, kellel tekib sellise aparaadi vastu huvi, siis eile nägin seda Sikupilli Euronics´is müügil. Ja hind oli üllatavalt soodne - 1990.- krooni (samas kui üle tee asuv ON-OFF müüb sama aparaati midagi üle 3000.- krooniga). Minu jaoks igati tore abiline (minul peal siis TomTom, Garmin, Navigon ja veel palju muud tarkvara pdf failide lugemiseks, Notpad, Player ja muud vigurid). Navigoniga lasen Eestis ja Euroopas ringi, PuertoRicos kasutan Garminit, Soomes käies aga Navigoni ja TomTom on lihtsalt igaks juhuks ...) Prose kiirus ehk on jah natsa lahja, aga kui sa just lennukist langevarjuta välja hüpates ei taha navigeerima hakata, siis mina olen küll kõik kohad saanud selle aparaadiga ära käia. Eks ta maitse asi ole. Navigoni menüü ja kaardid on graafilises mõttes muidugi minu jaoks kõikidest teistest üle (ka paljukiidetud TomTom´ist). Real View lisab graafikamängu veelgi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased