Poola teede remondid hetkel

Kes hiljuti läbi Poola tulnud, ehk viitsiks muljetada. Kuidas hetkel seal teetöödega olukord? Eelmise aasta suvel oli küll täielik õudus. Ainult seimine, ummik, teed üles kaevatud või siis kiiruspiiranguga külad. Kas on oma tööd valmis saanud või ikka kõik üles tuhnitud? Vaja jälle see tee läbida ja oleks hea vaimu valmis panna.

Tere

Hetkel olen Krakowis. Sai siia sõidetud läbi Suwalki, Augustowi, Varssavi, Czestochowa. Üksikuid remonte muidugi oli, kuid ei midagi hullu. Oleneb muidugi kui kiire on ja kuhu minek :)

JA

0
0

ja ma arvan,et teede remont polegi nii tähtis,kuigi seda on paljudel Poola teedel praegu väga suureks takistuseks vaid algav või täpsemalt alanud rekkameeste streik diiselkütuse hinna suure tõusu vastu terves Euroopas,jah, täna oli suur segadus tõesti Augustowis,mida kohalik politsei reguleerida üritas,kuid mitte väga õnnestunult,kuigi me tulime bussiga sealt läbi suhteliselt sujuvalt aga mujal Euroopas bussireisijatele see kindlasti võib muutuda suureks takistuseks ja just neile,kes on läinud bussiekskursioonile,sest see võib kindlalt lüüa segi reisigraafiku,kuid soovin kõigile kindlat meelt ja arusaamist,sest kütus on tõesti väga kalliks läinud,mina ei ole rekkamees,vaid just Hispaaniast bussiga tulnu.

0
0

sellisele lehele-kui natuke süveneda saab aru-kus remont,kus kaamera jne. http://www.gddkia.gov.pl/article/serwis_dla_kierowcow/lista_remontow//index.php?id_item_tree=ede5a9c7b381e366d357f012bd4a7984 Leht on muidu ingl.k. ka aga näitab,et remondis

0
0

Bialystok-Lublin lõigul kuskil oli päris mitu kohta, kus pidi foorituld ootama ja sabad venisid pikaks.

0
0

just sealtpoolt tagasi. Ja ühes teemas ma juba kirjutasin sellest ka. Aga Varssavist Krakovini läbi Radomi ja Kielce ainult teeremont ongi. Ja Krakovist Slovakkia piirini sama lugu (Trstena). Väiksemaid remonte oli mujalgi, kuid need ei aeglustanud eriti sõitu.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased