Prantsuse keel

Tere!

Tahaks teada, kas keegi oskab/õpib Prantsuse keelt? Saaks koos õppida :)

Tere. Õppisin prantsuse keelt ja nüüd õpin iseseisvalt. Kes sa oled ja kaugel elad ? kirjuta mulle gerh@hot.ee

Tere, opin ka prantsuse keelt, Prantsuse Instituudis Tallinnas aga yritan ise korvalt juurde oppida. Mis tasemel olete, ise olen A1.2,niioelda edasijoudnud algaja. Minule tundub iseoppimine raskevoitu, eriti verbid ja nende vormid-tulevikud, minevikud ja seal neid keerukaid osasid on veelgi.

Elan Tallinnas. Prantsuse keelt oskan ikka väääga vähe, mõnda sõna oskan, aga pmts olen ma nagu täielik algaja.

Kas Tartus ka õppijaid ?? Olen ka huviline, kuigi algaja... Koos oleks huvitavam...

Ma elan samuti Tallinnas, olen ühe kursuse lõpetanud ja kordan. Aga koos oleks seda teha parem. Algusest võin järgi aidata, süsteem on mul selge, kuidas alustada. Kirjutage , kes on huvitatud meilile.

Hakkaks siis koos õppima !!! Kuhu need huvilised nüüd jäänd?

Kuidas see koos õppimine välja näeks? Ise käin kursustel, tase hetkel B1.1. ja B1.2. vahepeal. Kui keegi tahaks nt kord nädalas kesklinna skokku saada ja harjutusi lahendada, siis miks mitte:)

Harjutusi võiks lahendada veebis http://leconjugueur.lefigaro.fr/exercice Seal on ka väga head pööramistabelid, kust saab verbe erinevates ajavormides pähe õppida. Kokku saades püüdke ikka end pr.keeles väljendada. Ja Prantsuse Instituudis on ka väga hea raamatukogu, kust saab laenutada näiteks filme ja ajakirju (et tekitada enda ümber keelekeskkonda). Naisteajakirjad on suhteliselt lihtsas keeles kirjutatud ja osadel filmidel on ka ingliskeelsed subtiitrid või siis prantsuskeelsed subtiitrid vaegkuuljatele. Päris algajatel soovitan siiski põhi alla saada professionaalse õpetaja juures.